Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuchnia i naczynia
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasiaJarecka
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór naczyń kuchennych na naszym rynku jest dzisiaj naprawdę duży. Przy czym moim zdaniem warto zwrócić na pewno uwagę także na takie elementy wyposażenia jak chociażby akcesoria kuchenne fide . Znajdziemy tutaj bowiem bardzo duży wybór produktów świetnej jakości, za sprawą których przede wszystkim przyrządzanie posiłków będzie dużo przyjemniejsze:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 15, 2019 20:11    Temat postu:

Powrót do góry
Afok
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię naczynia ze stali nierdzewnej, nie te emaliowane, bo od nich odpada farba często.
Powrót do góry
semira9932
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przyznam, że odpowiedniej kuchni to naprawdę trudna decyzja, dlatego myślę, że koniecznie musisz sprawdzić sobie takie opcje, jak kuchnia Doroty Szelągowskiej. Na stronie https://interio-meble.pl/kuchnia-doroty-szelagowskiej/ firma, która ją wykonywała wszystko dokładnie opisała i mam nadzieję, że będzie podobała Ci się tam samo, jak mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marek.mieczowski
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś mógłby polecić jakieś fajne wagi kuchenne? Wink Chcę kupić żonie na prezent, narzeka ciągle na tą, którą ma. Super jakby miała jakieś dodatkowe opcje, czy coś takiego Wink
Powrót do góry
mieszkaniowo
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o szafkach narożnych? Lubicie to rozwiązanie w kuchni? Ja zastanawiam się nad tym, żeby wszystko to jakoś grało. Tutaj znalazłam ciekawy artykuł https://iform.com.pl/sklep/blog/kuchenne-szafki-naroznikowe.html. Trochę mnie przekonuje, żeby jednak zamontować te szafki narożne.
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ociekacze i suszarki https://nettrading.pl/ociekacze-i-suszarki do naczyń to praktyczne i wygodne rozwiązanie do każdej kuchni. Dzięki nim tuż po umyciu można odłożyć sztućce i pozostałe naczynia, by wysychały bez konieczności wycierania. Ociekacze i suszarki dostępne w ofercie Nettrading.pl to akcesoria stabilne i niezwykle wygodne w użyciu, niezastąpione w każdej kuchni. Dzięki nim sprzątanie po posiłkach będzie znacznie szybsze, gdyż nie będzie wymagało wycierania naczyń. Prostokątne, trójkątne, jedno - czy dwupoziomowe- wybór odpowiedniej suszarki należy uzależnić przede wszystkim od ilości miejsca, którym dysponujemy w kuchni. Ociekacze i suszarki wykonano z materiałów ułatwiających ich czyszczenie.
Powrót do góry
pukla123
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Sty 01, 2020 11:18    Temat postu: Re: Kuchnia i naczynia Odpowiedz z cytatem

Aleksandras34 napisał:
Znacie może porcelanowe naczynia? Podobają wam się takie gadżety do kuchni??

Dobrze wyposażona kuchnia to podstawa! Zainwestuj w dobry grill elektryczny. Na pewno cI sie przyda. W decofire.pl znajdziesz najlepsze modele. Ja u nich kupiłam grill ogrodowy i sprawdza bardzo dobrze. Jestem zadowolona. Polecam każdemu robić u nich zakupy jeśli chodzi o takie akcesoria.
Powrót do góry
camio
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porcelana porcelanie nierówna. Ja akurat jestem bardzo wybredna.
Powrót do góry
panhard
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwiedź ten artykuł aby dowiedzieć się wiecej o wyposażeniu do kuchni i gastronomii: https://europ24.pl/zestawy-garnkow-stalowych
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sty 12, 2020 15:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: