Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprawdź ten ośrodek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
markar
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 12:10    Temat postu: Sprawdź ten ośrodek Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ośrodków wypoczynkowych nad naszym polskim morzem, ale ja mogę polecić jeden - Złotą Plażę w Łazach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 21, 2016 12:10    Temat postu:

Powrót do góry
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1320

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym miejscem na wypoczynek jest Wakacyjna Osada. Tutaj https://wakacyjnaosada.pl sobie zerknijcie. Można tam zarezerwować drewniane domki o różnym standardzie. Ośrodek prezentuje się naprawdę ciekawie. Jest tam plac zabaw dla dzieci, basen oraz wypożyczalnia rowerów. Można tam aktywnie spędzić czas. Niedaleko jest jezioro oraz oczywiście morze. Na stronie znajdziecie komplet informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wczasy nad Bałtykiem, to polecam Rewal. Dla mnie i mojej rodziny do ulubiona nadmorska miejscowość. W tamtym roku spędziliśmy tam cudowny urlop - wypoczeliśmy i my i dzieci. Mieliśmy bardzo ładny domek w Adamówce - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/ i bardzo dobrze wspominamy cały pobyt. Do morza mieliśmy blisko, a równocześnie okolica jest cicha i spokojna. Teren ośrodka jest zadbany i przygotowany z myślą o dzieciach. Domki bardzo ładne, nowe, czyste, dobrze wyposażone. Do tego bardzo mili właściciele, którzy zawsze chętnie pomagają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
965OSSSkar
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jakoś nie interesuje mnie taki ośrodek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 21, 2020 15:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group