Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak ubierać się do pracy?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
haniatorun
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 15:17    Temat postu: Jak ubierać się do pracy? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, mam pytanie. Jak ubieracie się do pracy? W związku z wyższymi temperaturami mam mega problem jeśli chodzi o stylizacje. Pracuje w https://www.gppeople.pl/33,gp-people-agencja-pracy-tymczasowej-w-poznaniu.html, czyli w biurze i nie mam kompletnie pomysłu na to jak ubierać się do pracy wiosną i latem tak, żeby nadal wyglądać elegancko SadSadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 20, 2016 15:17    Temat postu:

Powrót do góry
goska96
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuje w biurze w[url] http://www.zpsb.pl/studia-ii-stopnia/[/url] i muszę przyznać, że ostatnio to coraz bardziej dominuje u nas 'styl luźniejsz'. WIadomo, nie ubieramy krótki spódniczek czy topów na ramiączkach, ale coraz cześciej pojawiają się kardigany zamiast sztywnych marynarek, czy spódnice pastelowe zamiast "apelowych" granatów i czerni. SPoro dziewczyn zaczęło też nosić sukienki i to mi się podoba. W pracy trzeba wyglądac elegancko i schludnie, ale przecież to nie znaczy, że mamy chodzić zapięte po szyje i nosić mundurki SmileSmile
Powrót do góry
mojen
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej na czarno lub dzins z koszula buała Smile schludnie elegancko i wygodnie Smile
rudadagusia
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, ubiór do pracy powinien być przede wszystkim schludny. Ja pracuje w biurze i najczęściej zakładam ciemne spodnie (lub granatowe jeansy) i jakąś koszule, choć nie koniecznie białą. Zdarza mi się też ubierać spodnie, t-shirt i jakiś kardigan lub bardziej sportową marynarkę. Rzadko zakładam spódnice czy sukienki, bo nie do końca czuje się w nich dobrze. Jednym słowem, u moim korpo looku rządzi skromnośćWink Za to od czasu do czasu lubię zaszaleć z jakimś ciekawym zapachem, który pozwala mi trochę wyróżniać się na tle pozostałych koleżanek z pracy Wink Ostatnio takimi perfumami są Calvin Klein Eternity, który zamawiam sobie z https://www.perfumeria.pl/Ona/Perfumy/Calvin-Klein-Eternity-woda-perfumowana-sprayWink A jak nie zapach to dodatki - na przykład lubuję się w kolorowych torebkach, które są moim znakiem rozpoznawczym:D
Powrót do góry
vika
Renesans
Renesans

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm to zależy jaką pracę się wykonuje.
Kiedyś pracowałam w firmie geodezyjnej i moimi głównymi zadaniami były pomiary w terenie.
Dlatego moim ulubionym ubiorem były wtedy jeansy damskie levi's
Powrót do góry
kazik546
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 05:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej nie wyzywającą

sambana
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie grunt to klasyka. Do pracy noszę eleganckie marynarki damskie , a do nich spodnie lub koszule. Pracuję bezpośrednio z bardzo ważnymi klientami, więc to jak się prezentuje odgrywa ważną rolę
Powrót do góry
olga32
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do biura - najlepiej coś eleganckiego, markowego. W końcu reprezentujesz pracodawcę. Świetne ubrania, światowych marek masz np. w Mia&Charlie. Tu https://miaandcharlie.com/ namiary na sklep. Masz tam ubrania marek takich jak Karl Lagerfeld, Ermanno Ermanno Scervino, Hudson Jeans. Myślę, że wybierzesz coś idealnego dla siebie.
Powrót do góry
MaryAnn84
Renesans
Renesans

PostWysłany: Nie Lis 12, 2017 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pracy zazwyczaj ubieram się całkowicie inaczej niż na co dzień - jakieś spodnie materiałowe, pół eleganckie, do tego stonowana bluzka i jakiś żakiecik lub marynarka. Tak na wpół elegancko, na wpół na luzie. Za to po pracy zakładam coś całkowicie na luzie. Bardzo lubię na przykład koszulki z nadrukiem, który poprawia mi humor. W tym sklepie jest bardzo duży wybór najróżniejszych motywów, które wyglądają naprawdę oryginalnie Very Happy
Powrót do góry
jasz
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od miejsca pracy. Myślę, że wystarczy ubierać się porządnie. Nie musisz wybierać eleganckich stylizacji: wystarczy, że będzie to semi-casual.
Powrót do góry
solyt66
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze pytanie to gdzie i na jakim stanowisku pracujemy. Ubiór powinien być zawsze adekwatny do wydarzenia, okoliczności a nawet czynności które wykonujemy czy realizujemy. Zwłaszcza jeżeli mówimy o tym jak ubierać się do pracy. Niejednokrotnie są odgórne ustalenia w tym aspekcie, narzucone dla wszystkich pracowników.
agawosia
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w pracy nie ma ścisłego dress code. Ważne, żeby ubrania nie były zbyt krzykliwe i nie odkrywały za dużo ciała. Sama jestem wielbicielką spódnic i kupuję je namiętnie, gdy tylko mam okazję. Najwięcej zamawiam chyba na https://yups.pl/spodnice bo mają ubrania dobre zarówno dla mnie, jak i mojej córki.
Powrót do góry
Granus
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bardziej w takim eleganckim stylu do pracy się ubieram, na przykład zamawiam koszule męskie w sklepie internetowym Modini.pl a do tego jakiś sweter, etc
Powrót do góry
modern
Renesans
Renesans

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no u nas niestety tez obowiazuje scisle okreslony look. Stroj musi byc elegancki także spodnice olowkowe i koszule to podstawa mojej garderoby. Gorzej bylo w tygodniu po swietach ;p bo mialam tak wywalony brzuch ze spodniczka wygladala jak balonik ;/ doiero po dicopeg 10g przeszlo, ale na przyszlosc musze pomyslec o czyms bardziej luznym po takich akcjach z przejedzeniem
Powrót do góry
moniska
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że spokojnie możesz uderzyć w elegancką spódniczkę bez rajstop, do tego dopasowane sandały. Jeśli chodzi o koszule, to sprawdzą się jak najbardziej cienkie modele, może nawet prześwitujące, z odpowiednią bluzeczką pod nią. Widziałabym także jakąś czerwoną spódnicę, hm.. Możesz się za nimi rozejrzeć tu https://estilex.pl/, widziałam kilka ciekawych sztuk w niskich cenach.
Reklama

Wysłany: Wto Sty 16, 2018 09:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: