Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzątanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nie mam problemu ze sprzątaniem, chyba że któryś z członków mojej rodziny umyślnie robi bałagan tam, gdzie już ogarnęłam. Wtedy to nie mam chęci na dalsze porządki, bo po co sprzątać, jeśli nikt tego nie szanuje? Hmm.. Nie lubię za bardzo zmywać naczyń, bo wolę widzieć efekty mojej pracy, a w kuchni się coś umyje, a zaraz znów się używa i tak to już jest. Co jest dla mnie najważniejsze to odpowiednie środki sprzątające http://mkj-chemia.pl/ które zawsze zamawiam z tej strony i jestem naprawde zadowolona z ich jakości i wydajności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 21, 2019 12:00    Temat postu:

Powrót do góry
superceny
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za sprzątaniem. Dlatego staram się kupować takie sprzęty które mi to ułatwią. Ostatnio koleżanka poleciła mi odkurzacz nowej generacji. Używacie może odkurzacze Mamibot? I możecie podzielić się opinią na ten temat? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celpal
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym domu, taka szczotka do kurzu zlazłaby swoje zastosowanie! Very Happy Moim zdaniem nie ma dobrego szybkiego i ekonomicznego sprzątania bez niej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annak7832
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co sprzątać samemu i się męczyć, skoro od tego można wynająć firmę sprzątającą? Ja ogólnie jestem zadowolona z usług Moppy.pl, mają świetne ceny, dobrze skomponowane pakiety usług oraz wykonują swoją pracę sprawnie i na czas.
Koszt takiej firmy nie jest zbyt wysoki, a zyskujesz przy tym czas, którym zarządzasz jak chcesz. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież sprzątanie jest bardzo prosta rzeczą Wink nie rozumiem, z czym taki problem Wink Ja korzystam z różnych środków czystości. Bardzo ważne jest tez to w czym piorę. A takim moim ulubionym proszkiem jest proszek Surf Wink Zawsze miałam albo ten różowy, fioletowy, a teraz wyszedł taki "złoty " Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pudelkowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy już w temacie sprzątania łazienek, to myślę że warto zainwestować w kosze na bieliznę Curver. Nie są drogie, a w znaczący sposób ułatwiają organizację łazienki. Sama korzystam z takich koszy i jestem z nich bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamus88
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię sprzątać, chociaż dużo facetów, których znam wcale nie sprząta. Ja jestem za w miarę równym podziałem obowiązków, raz sprzątam ja raz żona. Albo ja sprzątam łazienkę a ona kuchnię.
_________________
https://starsgym.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Dzisiaj jest wiele firm świadczących tego typu usługi, więc jak najbardziej warto mieć to na uwadze.

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brawoja
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 200

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie mam problemu ze sprzataniem Wink nawet to lubie, ale mimo to uwazam ze trzeba sobie na maxa ulatwiac zycie i jak mozna sie wyreczyc jakims sprzetem to czemu nie Razz ostatnio znajoma polecila mi super sklep https://myjki.eu/ weszlam na ich strone i faktycznie, maja wszystko co moze byc potrzebne do ogarniecia porzadkow, kupilam u nich odkurzacz pioracy, bardzo szybka dostawa Smile jestem zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pudelkowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 359

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobry pomysł, żeby zatrudnić firmę sprzątającą do swojego mieszkania. Zawsze zyskasz dodatkowy czas, a ciekawą ofertę widziałam tutaj sprzątanie wrocław . Z tego co zauważyłam są naprawdę profesjonalni, dokładnie dbają o czystość, używają odpowiedni do tego środków czyszczących i narzędzi. Dzięki takiej firmie jak ta będziesz mieć perfekcyjną czystość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henson
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nienawidzę sprzątać, to mnie przyprawia o depresję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małpeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 88

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy w domu mały odkurzacz i to jest jedyny obowiązek który wykonuje mój mąż w domu. Sam sobie zakupił odkurzacz na allegro Zilan workowy i teraz są przyjaciółmi. A tak serio to polecam ten odkurzacz do domu super się nadaje mały z dużą mocą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dudek01
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sprzątacie to uważacie pudełek?
Ja ostatnio zaczęłam ich uzywać z firmy http://pak-system.pl/#oferta
Mają tak fajne te pudełka, że samo składanie sprawia mi przyjemność.
Są różne kształty, zamknięcia i materiał z których pudełka są wykonywane. Cena jest adekwatna do jakości. Serdecznie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gesek
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach nie musimy same sprzątać. Odkurza za nas rumba, okna myje myjka, a dywan pierze firma sprzątająca.
_________________
Czyszczenie dywanów Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie porządnej i sumiennie wykonującą pracę firmę? To możecie zgłosić się do firmy https://idealnesprzatanie.pl/sprzatanie-biur-warszawa/ . Mój znajomy niedawno podjął z nimi współprace i sprzątają dla niego biuro. Już jest bardzo zadowolony z ich usług. Wszystko odbywa się z pełną precyzją i dbałością o każdy szczegół. Także zdecydowanie warto zainteresować się tą firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 16, 2019 22:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group