Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plany na tegorocznego Sylwestra
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 260

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 11:29    Temat postu: Plany na tegorocznego Sylwestra Odpowiedz z cytatem

Każdy Sylwester swojego życia spędzałam tak samo - w domu, z rodziną, potem z mężem i z rodziną, przy polsacie, albo innym kanale. W tym roku jednak muszę się pochwalić, że mąż wyszedł z niesamowitą propozycją. Chce, żebyśmy spędzili Sylwester w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/sylwestrowa-noc-gwiazd-scena-18-ujecie-19/ . Nie mogę się doczekać wyjazdów i tego specjalnego balu!
Pochwalcie się tutaj swoimi planami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lis 17, 2018 11:29    Temat postu:

Powrót do góry
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram się na imprezę w hotelu w Jastkowie - http://www.inbetween-hotel.pl/ofertyspecjalne/sylwester-w-rytmie-havana . Bardzo eleganckie miejsce, a organizują przyjęcie w stylu kubańskim. O odpowiednią atmosferę tego wieczoru zadbają Panowie Od Muzyki, energiczni tancerze oraz egzotyczni barmani Wink Szykuję się na zabawę do białego rana! Jeszcze można rezerwować miejsca, a cena to 279 zł/ za dorosłą osobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż zrobił mi niesamowitą frajdę. To miała być niespodzianka, ale tak mu wierciłam dziurę w brzuchu, że w końcu mi powiedział. Tegorocznego Sylwestra spędzimy w Warszawie w Restauracji Akademia. Zawsze chciałam odwiedzić ten słynny lokal. Obsługa z pewnością zaskoczy nas wyśmienitym menu i cudowną zabawą. Mam nadzieję, że wspaniale będę wspominać ten ostatni dzień 2018 roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Modanna
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tego sylwestra spędzam u siebie w domu Smile Zamówiłam mnóstwo ozdób i dekoracji sylwestrowych z https://partybudziki.pl/pol_n_Przyjecia_Okazje_Sylwester-i-Nowy-Rok-198.html i zamierzam świetnie się bawić w gronie najbliższych znajomych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabrysia21
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 20

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas mamy mętlik co wybrać, ale oferta sylwka tutaj http://www.zajazdgoscinny.pl jest godny uwagi. Mówią, że decyzje w ostatniej chwili podejmowane są najlepsze.Smile Wiele ciekawych propozycji jest, ale warto zwrócić uwagę na lokalizację, cenę, menu i atrakcje. Tutaj jest ich mnóstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwańska
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 177

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie plany macie na ten najbliższy Sylwester? My mamy dylemat czy coś w domu czy też pojechać z Wytwórnią Wypraw na Węgry. Kilka dni zwiedzania i sam sylwester w Budapeszcie. Trochę nas ciekawi jak tam wyglada przywitanie nowego roku, więc pewnie się skusimy na taką opcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oliver
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni raz byłem w Poznaniu. Poznań jest jednym z najstarszych i najbardziej malowniczych miast w Polsce, w którym rozpoczyna się historia kraju. Miasto jest stare i nowoczesne. Ale turyści oczywiście powinni zacząć odkrywać miasto od jego historycznej części. Ciekawe miejsca to Stara Brovar, dawna rzeźnia i gazownia. Wszystko to, mój przewodnik powiedział mi, kiedy byłem w Poznaniu. Nawiasem mówiąc, kiedy przybyłem do Poznania za pomocą tej strony https://tickets.pl/avia/direction/warsaw/kiev, byłem bardzo zaskoczony. Nie sądziłem, że Polska jest taka piękna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koike
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwiedzę Paryż, Pilzno, Mińsk, Charków i inne miasta - zależy jaką mapę mi wylosuje w World of Tanks Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marolka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 39

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 14:21    Temat postu: sylwester 2019 Odpowiedz z cytatem

Jeśli nadal nie macie pomysłów jak spędzić sylwestra 2019 to może zainteresują was krótkie wyjazdy zorganizowane przez biuro podróży? Tutaj można przejrzeć ofertę: https://www.europol.com.pl/promocja,SYLWESTER-2019-2020. Moim zdaniem to świetny wybór, ponieważ można zwiedzić ciekawe miejsca, a przy okazji świętować Nowy Rok. Jestem pewna, że taki wyjazd jest niezapomniany i będziecie go wspominać przez najbliższe lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku kompletnie jeszcze nie myśleliśmy o tym, co będziemy robić w sylwestra. Można zaprosimy znajomych do siebie, albo do kogoś się wprosimy Very Happy Ale w każdym razie powoli już można myśleć o atrakcjach sylwestrowych na obei ewentualności, takich jak na przykład zimne ognie - https://www.skleporganza.pl/469-zimne-ognie. To się przyda gdziekolwiek bysmy tego sylwestra nie spędzali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryAnn84
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 43

PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku chcielibyśmy spędzić sylwestra w jakimś wyjątkowym miejscu. Dlatego bardzo nam się spodobał pomysł, żeby wybrać się do Termy Bania na Sylwester w gaciach - http://www.termabania.pl/wydarzenia/szczegoly-wydarzenia?NewsID=40279. Jest to impreza organizowana w basenach termalnych, z pokazem tańca z ogniem czy ice show. Wszystko w pieknej górskiej scenerii. Myślę, że to mógłby być magiczny wieczór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 255

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lece sobie na Dominikane z mężem z biurem podróży CoralTravel. Trafiłam na bardzo fajną cenę za osobę. Zresztą latałam już wiele razy z tym zbiurem i zawsze byłam zadowolona. Dobra opieka rezydenta, oferty hotelowe tak samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 218

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatniego Sylwestra wraz z dziewczyną postanowiłem spędzić nad morzem. Może zabrzmi to śmiesznie, ale nie lubię przygotowań do tego typu uroczystości - tego gotowania, a później sprzątania i dojadania przez tydzień po imprezie. Zatrzymaliśmy się w Aquarius SPA i było fantastycznie. Zero przygotowywania, do tego zabawa była przednia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 469

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o chodzi o moje doświadczenie to zdecydowanie polecam Wam zerknąć na stronę: https://www.sylwesterwgorach.eu/ znajdziecie na niej bazę sprawdzonych noclegów w okolicach Zakopanego dostępnych na tegorocznego Sylwestra. Sam zdecydowałem się właśnie na taką opcję w tym roku i już nie mogę się doczekać. Uwielbiam polskie góry - mają niepowtarzalny klimat Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hannaran
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 18:04    Temat postu: Plany na tegorocznego Sylwestra Odpowiedz z cytatem

zastanawiam się nad sylwestrem nad bałtykiem, ale nie wiem jak to wyjdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Paź 28, 2020 18:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group