Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypadek w Norwegii podczas pracy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pablo_zaj
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 17 Mar 2023
Posty: 138

PostWysłany: Sro Sie 16, 2023 21:35    Temat postu: Wypadek w Norwegii podczas pracy Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem i chciałbym zasięgnąć Waszej rady. Pracowałem ostatnio w Norwegii i miałem tam wypadek. Niestety, nie wiem do kogo się zgłosić i jakie są procedury w takiej sytuacji. Przeszukując internet, natrafiłem na stronę https://polishconnection.no/pracownik-w-norwegii/pomoc-socjalna-w-norwegii/zgloszenie-wypadku-w-pracy-podanie-o-odszkodowanie/, która wydaje się oferować pomoc w takich przypadkach. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą? Co o niej sądzicie? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i informacje dotyczące zgłaszania wypadków w Norwegii. Dzięki z góry za pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 16, 2023 21:35    Temat postu:

Powrót do góry
AlexCapek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 1033

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2023 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki wypadek to jest straszna sprawa. Najlepiej mieć jakieś fajne ubezpieczenie, jak dla mnie!!!
__________________________________
pracemagisterskiepoznan.pl/praca-magisterska-pedagogika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2540

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad swoim zabezpieczeniem finansowym w przypadku choroby czy wypadku? To sprawy, o których na co dzień wolimy nie myśleć, a jednak warto poświęcić im chwilę, by zadbać o siebie i swoich najbliższych. Dobrowolne ubezpieczenie chorobowe to forma ochrony, która może stanowić kluczową poduszkę bezpieczeństwa, także w przypadku pracy na podstawie umowy zlecenia. Poczytaj o tym tutaj https://grupaprogres.pl/dobrowolne-ubezpieczenie-chorobowe-umowa-zlecenie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 31, 2023 14:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group