Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obrazy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MójCiŁon
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 36

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 16:25    Temat postu: Obrazy. Odpowiedz z cytatem

Czy macie jakieś obrazy w waszym mieszkanku? Ja mam ich dosyć sporo i wiem, że ogólnie w mieszkaniach ludzie je wieszają. Ostatnio jest moda na reprodukcje https://obrazyfoto.eu/obraz-1811-reprodukcje.html . Dzieła wielkich mistrzów mogą zagościć na stałe u ciebie w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 23, 2021 16:25    Temat postu:

Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1308

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o malarstwo, to moim ulubionym artystą jest jan matejko obrazy jego są naprawdę niesamowite. Kojarzycie na przykład taki obraz jak "Śmierć Zygmunta Augusta w Knyszynie"? Co o nim myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3110

PostWysłany: Czw Paź 14, 2021 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może chcecie wycenić swój obraz? Bardzo dobrym portalem jest https://valuepedia.co/en/ , tutaj naprawdę szybko otrzymacie bardzo fachową wycenę, więc moim zdaniem oferta jest świetna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Madmx
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Mar 2019
Posty: 298

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że dzielicie sie takimi informacjami na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vengerberg
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 398

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztuka jest dla mnie bardzo ważna, a szczególnie malarstwo. Moim ulubionym dziełem ostatnio jest obraz gierymskiego Powiśle. Moim zdaniem jest to wyjątkowa praca, zresztą jak i każdy z jego obrazów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Simson92
Renesans
Renesans


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 47

PostWysłany: Wto Paź 04, 2022 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie witam, chciałbym się z wami podzielić natchnieniem jakiego doznałem, zagłębiając się w malarstwo Caravaggio - artysty z okresu baroku tworzącego swego czasu niezwykłe dzieła https://pikoteka.com/pl/artysta/caravaggio/37. Potrafiący ująć w swych obrazach psychologiczną prawdę o człowieku, Caravaggio był włoskim artystą którego naprawdę warto docenić oraz wgłębić się w jego artystyczną spuściznę oraz grozę, jaką potrafił oddać w swoich obrazach sceny tortur, walk czy też śmierci. Sądzę, że będzie to wisienka na torcie dla osób chcących docenić to co stworzył ten artysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walery123
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 340

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo ciekawych replik obrazów, które ozdobią wybrane przez nas wnętrza, możemy kupić tutaj - jak np. malarz szwajcarski PaulKlee. Piktoteka to miejsce znane w sieci, wiele osób, które szuka kontaktu ze sztuką we własnym domu, zagląda właśnie tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież dzisiaj jest tak wiele różnych propozycji na rynku, że nie powinno być moim zdaniem jakichkolwiek problemów z dobraniem czegoś odpowiedniego do swojego mieszkania. Myślicie, że odpowiednio dobrany obraz szklany może być dobrym wyborem? Z chęcią poznam Wasze zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda.setowska
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od niedawna interesuję się sztuką i postanowiłem zainwestować w jakiś ładny obraz. Mnóstwo pięknych dzieł znalazłem na stronie https://onarte.pl/. Każdy znawca i miłośnik prawdziwego piękna znajdzie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 149

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztuka od zawsze mnie inspirowała. Uważam, ze powieszone na ścianach w domu czy mieszkaniu obrazy polskich artystów to nietypowa, piękna dekoracja, która nadaje takim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulinka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Wrz 2022
Posty: 765

PostWysłany: Sob Gru 30, 2023 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz inspiracji i głębokich myśli, zbiór cytatów Salvadora Dali na https://www.alternatywnadroga.pl/salvador-dali-zbior-najciekawszych-cytatow/ z pewnością Cię zainteresuje. Poznaj niezwykłe spojrzenie tego artysty na świat i życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
słonkoo
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 693

PostWysłany: Pon Mar 04, 2024 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze też możecie spróbować samodzielnie coś stworzyć. Przykładowo macie sklepy typu https://artpass.pl/pl/c/Dzikie-koty%2C-drapiezniki/48 - gdzie macie dostęp do obrazu , które malować możecie za pomocą cyferek z kolorkami, czy też metodą haftu malowanego diamentami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 04, 2024 13:57    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group