Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki-czy dbacie o siebie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się codziennie robić makijaż, pielęgnować ciało i twarz i generalnie lubię wyglądać na zadbaną, nie wyobrażam sobie odpuszczać codziennej pielęgnacji czy wizyt u kosmetyczki i fryzjera. Ostatnio nawet kiedy mam trochę więcej wolnego czasu, to nakładam tego typu sztuczne rzęsy https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki/2970-ardell-deluxe-pack-120-demi-sztuczne-rzesy-klej-aplikator.html , efekt jest powalający, naprawdę dodaje to charakteru codziennemu makijażowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 22:20    Temat postu:

Powrót do góry
demiro
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja samam mam 2 kosmetyczki a w niej mnostwo kosmetykow !
Trójka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie używam kosmetyków, uważam, że najlepiej zdać się na naturalność i jedynie dbam o odpowiednią higienę, profilaktycznie poddaję się takim zabiegom jak: usuwanie kamienia kraków co zapewnia mi piękny uśmiech. Nie potrzebne mi wtedy żadne makijaże. Niestety wiele osób zapomina o profilaktyce Sad
Powrót do góry
bobikk
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna najwięcej czasu spędza na utrzymaniu swoich paznokci we wzorowej kondycji. Korzysta z lakierów hybrydowych http://neess.pl/, później w ruch idzie lampa UV i tak mija wieczór. Na szczęście z gotowymi paznokciami promienieje szczęściem i ma te chwilkę dla mnie.
Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A stawiam na naturalne kosmetyki ich skuteczność jest naprawdę niesamowita. Właśnie odkryłam w drogerii Puderek krem marki Mizon https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/6256-mizon-black-snail-all-in-one-cream-wielofunkcyjny-krem-ze-sluzem-slimaka-afrykanskiego-75-ml.html , który w składzie zawiera śluz afrykańskiego ślimaka. Krem wspomaga walkę z oznakami starzenia się skóry, zwęża rozszerzone pory, ujędrnia. Moim zdaniem warto go kupić.
Powrót do góry
patka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię te rytuały pielęgnujące, więc szafa w łazience jest pełna moich kosmetyków, a mój luby ma tylko jedną półkęVery Happy
Twarz, ciało, włosy, makijaż... Mam wiele wypróbowanych kosmetyków, których absolutnie nie może u mnie zabraknąć i kolejne tyle, które testujęSmile praktyczniej z każdej kategorii kosmetyków miałabym coś do polecenia, ale jest tego naprawdę masa:D Trzeba tylko pamiętać, że nie wszystko to co polecają inni sprawdza się w indywidualnych przypadkach, bo każda skóra może inaczej reagować na kosmetyk.
Powrót do góry
psmus
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto doradzić się znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to może być dość dobre rozwiązanie Smile
Isonko
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może któraś z Was przepada tak jak ja za doklejanymi rzęsami? W takim razie mogę polecić bardzo fajny klej do rzęs, który poleciła mi moja kosmetyczka https://lauravito.pl/przedluzanie-rzes/kleje-do-rzes Można z niego korzystać nawet od 3 do 6 miesięcy po otwarciu!
Powrót do góry
jerzyWA
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
domi78
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bobikk napisał:
Moja dziewczyna najwięcej czasu spędza na utrzymaniu swoich paznokci we wzorowej kondycji. Korzysta z lakierów hybrydowych http://neess.pl/, później w ruch idzie lampa UV i tak mija wieczór. Na szczęście z gotowymi paznokciami promienieje szczęściem i ma te chwilkę dla mnie.

Piękne paznokcie jak dla mnie to są hybrydowe, ale trzeba owszem o nie zadbać. I najlepiej żeby wykonała je kosmetyczka z dużym doświadczeniem. Można poczytać cobie więcej na temat hybrydowych paznokci na http://katalog-urody.pl/jak-skutecznie-i-ladnie-ozdobic-paznokcie/ może twoją dziewczyne zainteresuje ten temat, warto poznać zalety posiadania hybrydowych paznokci.
Powrót do góry
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o nasze ciało, powinno nam jednak wejść w nawyk.W ten sposób same ze sobą będziemy się lepiej czuć. Dlatego też od czasu do czasu wizyta u kosmetyczki jest jak najbardziej wskazana. Korzystanie z takich okazji http://beautyatelier.pl/promocje.html jest jeszcze lepszym roziązaniem, bo dbamy o siebie w niskiej cenie : )
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie trzeba znaleźć sobie takie kosmetyki, które będą dla nas idealne. Mi te od HB od dłuższego czasu się sprawdzają. Mają super mydło 7 ziół. Jeśli kosmetyki to tylko takie dobre jakościowo.
Powrót do góry
maria30
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie spodobał ostatnio pomysł o własnej produkcji kosmetyków, takie składniki jak np rozpuszczalnik do szamponów znalazłam w necie http://techlandlab.pl/sklep/dmso-dimetylosulfotlenek/ chce kupić od razu 5l wtedy wychodzi najkorzystniej. Do tego mam upatrzone kilka fajnych przepisów na szampon, niebawem zaczynam! Smile
Powrót do góry
Sima
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo ja nie zwracam uwagi, albo z moim wzrokiem coraz gorzej, ale ja nie widzę niezadbanych kobiet na ulicach. No może jakies skrajne przypadki. Sama staram się by moje kosmetyki były wysokiej jakości, jak i nawet kosmetyczka w której je trzymam. Jestem dość poukładaną istotą. Właśnie wypatrzyłam sobie z marki SOSU dużą kosmetyczkę https://www.jpcosmetics.pl/produkt/sosu-kosmetyczka-duza-white/ która w pełni powinna spełnic moje oczekiwania.
Powrót do góry
wilk078
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam z grubsza to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
Reklama

Wysłany: Wto Sie 28, 2018 14:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7
Skocz do: