Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Adwokat rozwodowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie musiałem przez to przechodzić i bardzo się cieszę, bo znam osobę, którą rozwód wyniszczył psychicznie. Kancelaria Poniewierka Kraków ma dosyć ciekawą ofertę, więc możecie ją sprawdzić. Musicie się jednak przede wszystkim uzbroić w dużą cierpliwość i myśleć pozytywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 06, 2019 10:10    Temat postu:

Powrót do góry
fiona45
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij na propozycje też tutaj ,wydaj mi się, że będziesz z niej zadowolona.W rodzinie różnie bywa i warto szukać ciekawych rozwiązań, ponieważ ludzie czasem dostrzegają po ślubie czego nie widziały przed.
Powrót do góry
PatrycjaKa
Barok
Barok

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym adwokatem do spraw rozwodowych jest pani mecenas Magdalena Grzeskowiak. Świetny adwokat, mający ogromne doświadczenie Wink
Powrót do góry
wieniawka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do rozwodów najlepsza jest Mecenas Chróścielewska. Moi znajomi korzystali z jej usług i byli bardzo zadowoleni. Profesjonalnie podeszła do sprawy przez co udało się wygrać w sądzie i udowodnić winę drugiej strony. Tutaj http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ macie link do jej strony.
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno potrzeba dobrego adwokata, jak tylko chce się mieć szybko rozwiązaną daną sprawę czy potrzeba porady. Wiem, że kancelaria http://kancelaria-gizinski.com/ pomaga w sprawach dotyczących praw pracowników, ale też w sprawach rozwodowych.
Powrót do góry
Olgia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie mieć naprawdę dobrego adwokata od rozwodów, to polecam z Bydgoszczy Karola Brysia https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/ . Świetny specjalista od prawa rodzinnego (i zresztą nie tylko), z ogromna wiedzą, który angażuje się w każdą sprawę i nic nie zostawia przypadkowi. Na każdym etapie postępowania wszytko świetnie tłumaczy, przedstawia możliwe opcje. Poza tym jest dyskretny i empatyczny.
Powrót do góry
pukla123
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kwestii rozwodu i podziału majątku korzystałam z usług kancelaria adwokacka praga północ Polecam bardzo, miła i fachowa obsługa, terminowe załatwianie spraw. A do tego ceny całkiem niewygórowane jak na branżę prawniczą. Jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sty 15, 2020 14:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: