Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktywnośc fizyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamka31
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie coś takiego jak Vacu? Bieżnia z podciśnieniem i ogrzewaniem, które przyspiesza spalanie tłuszczu. Na mnie wpływa super, trzeba tylko regularnie chodzić- tak 2-3 razy w tygodniu na 30 min.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 16, 2019 12:56    Temat postu:

Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w moim życiu nie mam za wiele czasu na aktywnosc fizyczna, dlatego postanowilam, ze bede jezdzic do pracy na rowerze. W tym celu mam zamiar kupić sobie rower miejski https://www.dobrerowery.pl/rowery-miejskie który bedzie idealnym rozwiązaniem. W jedną stronę mam jakieś 5km, wiec mam nadzieje, ze uda mi sie troche rozruszać.
Powrót do góry
puwas
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem aktywną osobą i nie mam problemu z uprawianiem sportu, ale często muszę motywować moją babcię do aktywności. Niestety ma problemy z poruszaniem się, a jest to niezbędne, aby dalej funkcjonowała. Dlatego często kupuję nowe urzadzenia, które zmobilizują ją do ćwiczeń: https://www.pomocedlaseniora.pl/. Zaczęłam od rotatora, a na Dzień Babci przyjdzie rowerek rehabilitacyjny Smile
Powrót do góry
zielonakonopia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprawianie sportu jest bardzo ważne, szczególnie dla osób, które mają problemy z krążeniem krwi. Ja akurat jestem jedną z nich, więc przykładam do tego bardzo dużą wagę. Do tego stosuję żele konopne na żylaki i hemoroidy, żeby utrzymać moje nogi w jak najlepszym stanie.
Powrót do góry
zofialipska
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkąd w zeszłym roku dostałam na urodziny rower https://miastorowerow.pl/pl/515-rowery-miejskie codziennie na nim jeżdżę. Zamieniłam auto na dwa kólka - udało mi się przy okazji zrzucić kilka kilogramów i poprawiłam swoją kondycję
Powrót do góry
joooszko
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my wpadlismy na pomysl aby razem z dziecmi grac w pilke nozna laczymy i bieganie i zabawe i spedzanie czasu razem Smile w jeden sposob, nawet my i dzieci mamystrój piłkarski dla dzieci lewandowskizakupiony by je zapalic do tej aktywnosći i udalo sie
Powrót do góry
pio
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Mieszkam w Katowicach i poszukuję właśnie jakiegoś dobrego fizjoterapeuty... Czy mieliście może kiedyś styczność z tym tematem i jesteście w stanie coś doradzić? Z tego co udało mi się zorientować wśród znajomych, to dobre opinie zbiera http://rehit.pl/ Co o tym sądzicie? Jest to Waszym zdaniem rozwiązanie warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym zakresie Wink
wieniawka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to, na jaką aktywność fizyczną się zdecydujecie - czy to siłownia, zajęcia grupowe, bieganie, jazda na rowerze itd, to musicie zaopatrzyć się w sportowe ubrania Smile Gwarantują wam wygodę i swobodę ruchów. Sklep Adventure Sports ma świetny asortyment, mój mąż planuje zamówić takie legginsy https://adventuresports.pl/produkt/Mezczyzna-pl,Spodnie-meskie-pl,Legginsy-sportowe-pl-1/block-tights-peak-performance-legginsy-peak-performance-block-tights/113306 do biegania Smile
Powrót do góry
Biegaczka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, ja natomiast bardzo polecam zegarki GPS na rękę, np. garmin fenix 5 plus. Można go używać praktycznie podczas każdej aktywności sportowej. Zegarek mierzy nasze tętno i analizuje pracę ciała - super gadżet!
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w każdym mieście są różne kluby sportowe, więc śmiało możecie znaleźć coś, co sprawia Wam przyjemność i iść w tym kierunku. Najlepiej posprawdzajcie takie listy jak https://e-lubliniec.pl/kluby-sportowe/ i pomyślcie, co chcielibyście zacząć uprawiać. Na pewno będziecie zadowoleni Smile
Powrót do góry
roza66
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa, według mnie, przynajmniej. Nie wyobrażam sobie żyć bez aktywności fizycznej Wink dlatego, podrózując i zdobywając nowe szczyty mam ze sobą plecak dakine campus, który genialnie się sprawdza Smile
Powrót do góry
Wiktors
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się staram przynajmniej dwa razy w tygodniu poćwiczyć, chociaż te 30-45 minut, żeby podnieść tętno. To już coś pomaga.

Ostatnio zmieniony przez Wiktors dnia Wto Kwi 02, 2019 13:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
PatrycjaKa
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mogłam niestety ćwiczyć, z tego wzgędu ze byłam po wypadku. Chodziłam na terapie bólową kręgosłupa do RehaExpert https://rehaexpert.pl Dopiero teraz cokolwiek będe mogła znowu ćwiczyć.
Powrót do góry
konopna
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo dużo biegam dlatego muszę dbać o ścięgna i stawy. Odbudowa stawów żelki kolagenowe ortho help 90szt to jeden z preparatów jaki przyjmuje, często też używam maści konopnej we wrażliwych miejsach jak kolana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ela25
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja bardzo lubię biegać, a także jeździć na rowerze Smile Ostatnio zaczęłam szukać opaski na głowę, która podtrzymywałaby mi włosy w trakcie jazdy czy biegania. Opaska na głowę Asics wydaje się być porządnie wykonana, jednak przed jej zakupem, chciałabym zapytać jeszcze czy Wy nie macie jakiejś innej opaski godnej polecenia? Z góry dziękuję za wszystkie rekomendacje! Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 02, 2019 15:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: