Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sporty zimowe
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radzkagata
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 21

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 10:44    Temat postu: Sporty zimowe Odpowiedz z cytatem

Jakie sporty zimowe preferujecie? Very Happy Zastanawiam się nad wyjazdem w góry zima i nie wiem czy wybrać narty czy snowboard Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 01, 2018 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
Jacek45
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowalam tego i tego i narty wydały mi się trudniejsze jednak, bo każda narta w inną stronę się rozjezdza i jest tragedia.
_________________
pożyczka ratalna - co i jak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 508

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obie opcje fajne. I snowboard i narty. ale żeby pojeździć nie musisz gnać aż w góry. O Szwajcarii Bałtowskiej słyszałaś? Tutaj https://www.szwajcariabaltowska.pl/ masz namiar. Możesz potestować jazdę na jednym i na drugim. Na miejscu masz szkółkę, do tego wypożyczalnia, wyciągi. Popatrz, myślę, że idealne miejsce jeśli chciałabyś spędzić czas sama lub z rodziną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okularnica
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam jazdę na nartach i cieszę się, że sezon zbliża się wielkimi krokami. Powoli kompletuję sobie akcesoria na wyjazd w Alpy, zamówiłam gogle narciarskie z polaryzacją i ciekawa jestem jak sprawdzą się na stoku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My uwielbiamy gory i nie wyobrazamy sobie sezonu bez wypadu na stok. Mozna miec wielka frajde na takim wyjezdzie. My ostatnio zaopatrzylismy sie w urania z welny merino https://blog.fitanu.com/pl/welna-merino-poznaj-5-wlasciwosci-tego-cudu-natury/ To niesamowite odkrycie, bo takie ubrania sa bardzo cieple. W takich ubraniach wytrzymamy caly dzien na stoku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 260

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, lubię pojeździć na nartach, ale tak naprawdę moim całorocznym, ukochanym sportem jest bieganie. Jeśli decyduję się na podróż, to również w każdym miejscu biegam. Muszę sobie nawet tu https://repinpeace.com/pl/ kupić nowe legginsy i bluzę do biegania, bo stare się powoli wycierają. A przecież wygoda biegu jest najważniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antymami
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 17

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zima to jest spore wyzwanie do miłośników gór. Wiadomo, że głównie patrzy się w zimę pod kątem nart i snowboardu, ale są i tacy którzy zdobywają szczyty zimą ;D Mam takiego znajomego, to mówił mi że porządny sprzęt od https://e-pamir.pl/ to jest obowiązek. Tu trzeba stawiac na swoje bezpieczeństwo i swoim kompanów takiej wyprawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazdy są fajne zwłaszcza w gronie rodzinnym. Wiele ciekawych propozycji widziałam w sieci już na steeze , dzięki takim wyjazdom, zawsze można być zorganizowanym. Sporty zimowe są fajne, ale trzeba je lubić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym sportem zimowym jest wygrzewanie się w basenach termalnych Very Happy Widziałam, że Terma Bania bardzo powiększyła swój obiekt i zbudowali nowe baseny zewnętrzne o bardzo dużej powierzchni -chyba coś koło 200 m2 (tu więcej info - https://www.termabania.pl/). Dzięki temu na pewno nie ma tam tłoku i można spokojnie wypocząć. Do tego baseny zostały wzbogacone o leżanko wodno - powietrzne oraz przeciwprądy co kusi mnie coraz bardziej. Mam nadzieję, że albo między świętami albo po sylwestrze uda nam się tam pojechać i trochę wypocząć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyna.gryf
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zima to najlepsza pora roku, prawda? ja za 2 tygodnie jadę na obóz snowboardowy, poznać trochę techniki jazdy, bo świeżynka jestem dopiero 2 sezon na desce. teraz o tyle będzie fajnie, że już nie z wypożyczalni sprzęt ale mój, mój własny będę mieć, przy okazji kompletowania swojego ekwipunku;) odkryłam to longboard sklep, polecam każdemu, kto ma jakieś braki w osprzęcie czy akcesoriach typu skarpety, gogle, w jednym miejscu wszystko dostaniecie. do zobaczenia na stoku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Abi Ubu
Renesans
Renesans


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 48

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam wręcz biegać. Jak dla mnie to najlepszy sport, wkładam słuchawki na uszy i zapominam na godzinę o całym świecie. Nie ma nic lepszego dla ducha ani ciała! Trochę miałam problem zimą, ze znalezieniem odpowiedniego ubrania, które by zapewniało komfort termiczny, a jednocześnie wyglądało przyzwoicie. Rozwiązaniem okazały się legginsy N605.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 631

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow! Nie sądziłam, że jest tak wiele osób, które lubią sporty zimowe. Ja czekałam na taką zimę, jaką mamy teraz. Wyjazd na narty coraz bliżej. Jedyne co jeszcze muszę kupić to kamizelka narciarska. Ktoś z was zna sklep https://adventuresports.pl/wyszukaj/wszystkie/Kobieta-pl,Kamizelki-pl,Kamizelki-narciarskie-pl ? Mają ciekawą ofertę i chyba coś wybiorę właśnie przez internet, zamiast chodzić po stacjonarnych sklepach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
digido
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie istnieją w zimie jedynie łyżwy - nic poza tym Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajka35
Barok
Barok


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 78

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o sporcie mowa - szukam namiarów na firmy, które realizują zamówienia na medale okolicznościowe.
Może ktoś ma pod ręką sprawdzonego wykonawcę? Będziemy organizować zawody w szkółce piłkarskiej.
Chcielibyśmy uhonorować dzieciaki jakimiś ładnymi, kolorowymi medalami - pamiątkami z tej okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1245

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubiony sportem jest oczywiście snowboard. Często jeżdżę na różne wycieczki z moim chłopkiem specjalnie, żeby pojeździć sobie na desce. Kto jeszcze z was nie próbował, niech koniecznie spróbuje. Tutaj http://lulagoga.pl/blog/top-5-meskich-butow-snowboardowych-ktore-znajdziesz-obecnie-na-wyprzedazy/ możecie przy okazji dowiedzieć się jakie właściwe buty kupić snowboardowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 05, 2019 18:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group