Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont domu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 11:31    Temat postu: Remont domu Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem, że remont to naprawdę trudna i ciężka sprawa i lepiej się go wykonuje wspólnie z fachowcami. Ale jak takich znaleźć? Przede wszystkim polecam wejść sobie na stronę https://ogloszenia.taelo.pl/ bo tam dodajemy ogłoszenia a firmy i osoby zgłaszają się do nas ze swoimi ofertami, więc mamy od razu porównanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 29, 2018 11:31    Temat postu:

Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już mowa o remontach, to jak Wam się podobają wszelkiego rodzaju przeszklenia? Słyszałam, że do ich wykonania zamiast szkła używa się często płyt z polistyrenu, takich jak na stronie https://plexikord.pl/plyty-ps/, które są dla niego świetną alternatywą. Zamawialiście może kiedyś takie plyty u tego dystrybutora? Warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucia.lenka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaką firmę polecacie do wykonywania elewacji z okolic gdańska/gdyni? czy lepieje aby do kładzenia tynku na pustakach używane były pistolety do tynkowania czy wogóle na to nie patrzeć i i tak db będa zrobione każdą techniką
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont domu to idealny czas aby odświeżyc nasze mieszkanie i nadać mu nowych kolorów. Ja postanowiłam, ze tym razem całe moje mieszkanie bedzie w jasnych kolorach, a ze względu na wygode i dobre ceny wszystkie potrzebne materiały chce zamówic na https://budujmy.eu/ Farby i folie przyjdą prosto do domu, dla mnie rewelacja Smile
Powrót do góry
pio
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo zdanie co przedmówca. Nic dodać i nic ująć.
wasik
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sami sobie dekorujecie dom?
Powrót do góry
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze w naszym domu są schody. Moja kuzynka ma u siebie takie piękne ciemne schody z podświetleniem. Zakochałam się w nich i u nas chce zrobić takie same. Znalazłam nawet firmę, która ma w ofercie oświetlenie LED https://www.illuminations.pl/ Jest to dobre rozwiązanie, bo pozwala zaoszczędzić na prądzie. Na zewnątrz domu też chce założyć podobne oświetlenie.
Powrót do góry
Kajka35
Barok
Barok

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim rankingu remontowym najgorszą sprawą wydaje się być znalezienie odpowiedniej ekipy, która wykona dobrze i poprawnie remont.
Myślę, że to ogromny sukces, jak już namierzy się kogoś, kto wykonuje remonty warszawa dokładnie, rzetelnie, zgodnie z planem, ma duże doświadczenie.
Wtedy nawet cena nie gra roli, bo za rzetelną pracę trzeba zapłacić, a za spartoloną robotę płaci się przeważnie dwa razy!
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to podejść do tematu z odpowiednim wyczuciem. Pamiętajcie, że jeśli doprowadziliście do zalania mieszkania, to jak najszybciej musicie usunąć skutki takiego zdarzenia. Warto przy tym korzystać ze wsparcia takich firm jak http://nord-help.com.pl/ To pozwoli Wam uniknąć poważnych następstw tej sytuacji.
Powrót do góry
prostolinijna
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont domu to temat rzeka. U nas na przykład, jak w większości Polskich domów, ja chętnie poruszam ten watek, mąż ucieka , bo nie chce mu się nic robić. I tak w kółko, dlatego teraz zastanawiam się, jak mu powiedzieć, że chcę znów przemalować mieszkanie, bo już mi się znudził kolor, jaki mamy. Patrzyłam na ceny farb i na przykład oferta sklepu Cetro Kolor wygląda całkiem korzystnie. Mogłabym tam dobrać jakieś fajne kolorki do salonu i kuchni.
Powrót do góry
semira9932
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak z malowaniem ścian? Bo jestem bardzo ciekawa, czy zajmujecie się tym sami, czy prosicie o pomoc kogoś, kto się na tym zna. Niby wydaje się to bardzo proste i bezproblemowe, ale moim zdaniem potrzeba specjalistów takich, jak https://rs-mal.pl/ aby wszystko wyglądało dobrze.
Powrót do góry
karena
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont wcale nie musi być taki straszny. Też się tego bałam, zwłaszcza, że nałożyły się u mnie dwa remonty - w domu i w biurze. Ale z drugiej strony mogłam podpatrywać jak radzi sobie z tym firma i potem sama coś u siebie wykorzystać. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, jak malowanie natryskowe, które robiła znana kierownikowi firma z warszawy - http://www.pwmig.com/oferta/malowanie-natryskowe.html - muszę przyznać, że firma dzięki temu faktycznie zyskała nowy wygląd. I mam wrażenie, że cały remont trwał krócej niż przy tradycyjnym malowaniu. Sama u siebie tej usługi akurat nie wykorzystałam, ale namiary na firmę, owszem i zleciłam im mniejsze, chociaż jak dla mnie to i tak skomplikowane prace remontowe Smile
Powrót do góry
zajączek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remontuję mieszkanie, ale jeszcze nie mam na nie konceptu. Potrafię całkiem nieźle zająć się wykończeniem, ale jeszcze nie do końca wiem jaki efekt końcowy chcę uzyskać. Może powinienem przejrzeć jakieś katalogi - to potrafi nieźle rozjaśnić w głowie.
skamiejka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam remontować swoje mieszkanie - mogę co jakiś czas całkiem je zmienić, a to daje mi złudzenie budowania siebie i swojego życia od podstaw. Może być dobrą terapią gdy zamykamy pewien etap w życiu.
Kajka35
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też remontowe klimaty, bo zaczynamy powoli odnawiać cały dom. Trochę się boję kosztów i tego, ze potrwa to długo, ale za to, jak wybieram farby Dekoral w Lux Wood Rzeszów to po prostu nie mogę się nacieszyć tym, ze za jakiś czas będzie w domu tak ładnie i czysto w końcu. Mam do Was pytanie w związku z tym, bo mnie się wydaje, że te nowoczesne farby pokryją stary kolor, że są naprawdę świetne i będzie trzeba skuwać nic ze ścian. Co sądzicie?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 04, 2019 14:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: