Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezenty dla dzieci
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nofika
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 10:39    Temat postu: Prezenty dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu syn męczy mnie o taką deskę https://miejskiesporty.pl/product-pol-13052-DB-Longboards-PIONEER-Oceans-COMPLETE-Longboard-101-6-cm.html. Sporo kosztuje ale wiem, że sprawi mu radość. Przy tej okazji chcę was zapytać o to, jak podchodzicie do tematu prezentów. Kupujecie każdy, czy nakładacie np. limity kwotowe. Może ja jestem zbyt pobłażliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 28, 2018 10:39    Temat postu:

Powrót do góry
owocowa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dzieciaki mają wszystko, dlatego cięzko jest im kupić rezent. Dopóki moje dziecko nie będzie jeszcze w pełni świadome tego co dostaje, postanowiłam kupowac mu praktyczne rzeczy. Ostatnio mam na oku foteliki tyłem do kierunku jazdy - skorzysta z nich brzdąc, a rodzice będą mofli być spokojni o bezpieczeństwo Very Happy
Powrót do góry
pozytywna
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój siostrzeniec jest wielkim fanem lego, tworzy skomplikowane budowle bez przerwy. chciałabym mu zamówić w prezencie koszulkę ze zdjęciem, na którym będzie jedna z jego układanek. Techniki druku na odzieży są przeróżne, nie mam pojęcia na jaki się zdecydować. Robiliście kiedyś coś podobnego i możecie mi doradzić? Smile
Powrót do góry
sylwia-klara
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA też myślę o ubrankach w prezencie, ale skorzystam raczej z gotowych rozwiązań. Oglądam bluzy dziewczęce dla mojej siostrzenicy i nie wiem na co się zdecydować, podobają mi się wszystkie Very Happy
Powrót do góry
brawoja
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja z walsnego doświadczenia mogę polecić na prezent lalke Our Generation. Mikolaj i swieta zblizaja się wielkimi krokami, to dobra okazja, żeby podarować dziecku cos naprawdę super. Lalki wykonane sa z nietoksycznych materiałów. Maja ruchome rece, nozki, powieki. Wybor lalek jest ogromny, do tego można dokupić ubranka i roznego rodzaju akcesoria. Jest tego mnóstwo. Dziecko może lalki przebierać, dziecki dodatkom może wymyslac rozne fajne zabawy, rozwijać wyobraznie i kreować swój wlasny swiat. Polecam zajrzeć na strone ogdolls.pl tam jest wszystko fajnie opisane, można poogladac lalki. Zaluje ze nie jestem dzieckiem bo sama chętnie chciałabym mieć taka lalke w swojej kolekcji
Powrót do góry
zmoraja
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując zabawkę dla dziecka trzeba pamietać o jego bezpieczeństwie i dopasowaniu jej do wieku malucha. Ja zawsze lubiłam zabawki drewniane, smak własnego dzieciństwa. Trafiłam na bardzo fajna propozycję https://www.bee.pl/9452-drewniane-zabawki#wyniki Duży wybór drewnianych zabawek. Mi najbardziej spodobały się puzle z uchwytami. Zastanawiam się które wybrać.
Powrót do góry
maksa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, jeśli chodzi o prezenty dla dzieci, to łatwo jest coś kupić dziecku. Ja raczej zastanawiałam się nad tym, w jaki sposób urządzić imprezę urodzinową, tak żeby dzieci się nie nudziły i miały sporo atrakcji. Wymyśliłam już parę zabaw, takich jak chowanego i baba jaga patrzy, ale najbardziej jestem dumna z zamówienia tortu z Myszką Miki. Wybrałam taki: https://e-torty.pl/tort-myszka-miki, nie mogę się doczekać reakcji mojego synka gdy go zobaczy Smile
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla malego dziecka to wszystko moze byc dobrym prezentem jesli chodzi o ubranka, akcesoria dla maluchow. Takie https://funkyfox.pl/kategoria-produktu/kocyk-sredniaka-velvet/ kocyki teraz dostaniemy w tym sklepie. Takie mozna kupic wlasnie jako prezent dla dziecka. Czesto kupujecie dzieciom prezenty?
Powrót do góry
domi78
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ach te dzieci, moje też już upominają się co dostaną od mikołaja. Z tym jest zawsze problem, moje dzieci maja juz tyle zabawek, ze nawet sie tym nie bawia. Ale na mikołaja wybiorę im cos ze sklepu zabawkami https://minimen.pl/ . Zobaczcie sami może znajdziecie tam zabawki dla waszych pociech.
Powrót do góry
marek299
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na święta dla dzieci na pewno fajnym prezentem jest list od Mikołaja, my zamawialiśmy taki na http://listymikolaja.pl
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już myslę nad prezentami świątecznymi i w tym roku dla mojej córeczki mam zamiar kupić rower https://www.dobrerowery.pl/rowery Mam nadzieje ze się z nim trochę oswoi i na wiosnę juz wyjedzie sobie na rower.
Powrót do góry
partnerka
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chce kupic teraz juz prezenty świąteczne, bardzo ciekawe oferty znalazłam tutaj https://www.taniaksiazka.pl/chlopaki-chojraki-marcin-prokop-p-1123609.html Jest to bardzo ciekawa oferta na wiele ksiażek które mogą sie spodobać najmłodszym czytelnikom.
Powrót do góry
cites
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam ciekawych prezentów dla dzieci, jesteście w stanie mi coś doradzić? będę bardzo wdzięczny
wieniawka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam robić prezenty dzieciom i zazwyczaj są to po prostu zabawki Smile Moje dzieci najbardziej lubią bawić się na świeżym powietrzu, więc rozglądam się za zabawkami do ogrodu i znalazłam TOP 5 zabawek dla dzieci do ogrodu Smile Jestem ciekawa, czy którąś z nich macie?
Powrót do góry
pyrka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w kwestii prezentów jestem dość surowa. Nie lubię ogłupiających, głośnych zabawek. Inwestujemy w drewniane i sensoryczne. Kupujemy też książeczki językowe dopasowane do wieku. Nasze dzieciaki super bawią się np książkowymi puzzlami po angielsku: https://englishbookclub.pl/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 07, 2018 14:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: