Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Salon
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 12:23    Temat postu: Salon Odpowiedz z cytatem

Powoli urządzamy z chłopakiem nasze nowe mieszkanie. Zastanawiamy się teraz nad dodatkami do salonu. Chciałabym by było to nowoczesne wnętrze ale nie takie bardzo sztywne, dlatego chyba pufa piłka była by dobrym elementem do takiego salonu. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 12:23    Temat postu:

Powrót do góry
ksaur
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaj mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
_________________
Ludzie są raczej dobrzy niż źli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oska
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może podczas aranżacji nowego gniazdka przyda wam się ten artykuł: https://elementarzprojektanta.pl/urzadzic-wnetrze-stylu-skandynawskim/. Styl skandynawski jest teraz bardzo popularny, ale też z łatwością dobierzecie do niego dodatki. Styl sam w sobie jest dość jasny i prosty, ale dzięki temu ładnie skomponuje się praktycznie z każdym kolorem- w razie gdybyście za jakiś czas zmienili koncepcjęWink Pamiętajcie tylko żeby zbytnio nie przesadzić z kolorem i nie przytłoczyć wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milejdi
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 60

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm pufa piłka nie znalazłaby miejsca w naszym salonie. Myślę, że już bardziej chciałyby ją dzieciaki w swoich pokojach. Jeśli macie bardzo nowoczesne wnętrze to czemu nie? U nas rządzi styl glamour i bardzo fajnie współgra z nowo nabytym tapicerowanym narożnikiem https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI Wreszcie pomieścimy wszystkich gości, bo zawsze mieliśmy z tym spory problem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 639

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie tylko ja urządzam wnętrze w skandynawskim stylu Smile Do salonu mam już zakupione praktycznie wszystkie meble. Jedyne czego mi brakuje to biały stolik kawowy. Może wy wiecie, gdzie dostanę takie stoliki, najlepiej w skandynawskim stylu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 508

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrz w internecie. Tam jest największy wybór i mebli, i dodatków do wnętrz, Ze sklepów meblowych online mogę Ci zaproponować ten http://martimeble.pl/ - spory asortyment mają i z pewnością coś znajdziesz. Są też specjalistyczne sklepy z dodatkami. Może przez Google szukaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Abi Ubu
Renesans
Renesans


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 48

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W galerii Solvay na pewno znajdziecie bardzo fajne propozycje na wystrój wnętrza, nie tylko salonu, ale także innych pomieszczeń: jadalni, kuchni, łazienek czy sypialni. Choć z drugiej strony, nie ma co się za bardzo przejmować najnowszymi trendami, nie wiadomo, który nie stanie się passe po kilku sezonach, za częste zmiany aranżacji pomieszczeń bardzo obciążają portfel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angells
Renesans
Renesans


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 57

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak salon to i miękki, wygodny dywan. Dla mnie jest to oczywista sprawa Very Happy Tu warto przemyśleć zakupy w sklepie internetowym https://carpetforyou.pl Proponują tam bardzo duży wybór własnie różnego rodzaju dywanów do praktycznie każdego pomieszczenia w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okinakis
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 119

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czym będzie salon bez odpowiednich dodatków dekoracyjnych? Tu według mnie warto postawić na stylowe dywany, a także na moje ulubione firany Smile Jak nie wiecie jeszcze na co się zdecydować to salon firan http://firany.com.pl z pewnościa da wam sporo inspiracji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena65
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 30

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto postawić na meble ekskluzywne oraz eleganckie dodatki. Takie wnętrze będzie doskonale się prezentować i zachwycać swoim wyglądem zarówno domowników, jak gości. Na stronie http://infoway.pl/co-wyroznia-meble-ekskluzywne/ znajduje się ciekawy artykuł, który mówi o tym co wyróżnia meble ekskluzywne. Warto spojrzeć, bo to bardzo ciekawy i przydatny wpis. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tereskao
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Lis 2018
Posty: 187

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W aranżacji salonu dużą role ogrywa dywan. Wiele osob wchodząc do jakiegoś salonu zwracają na dywan uwagę, gdyż jest on zawsze widoczny. Warto zadbac zatem o to by nasz dywan miał ciekawy wzór. Wiele fajnych i nowoczesnych dywanów znajdziecie na portalu https://7kd.pl/12-dywany-nowoczesne .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena65
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 30

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wyposażenie salonu to ze swojej strony polecę kolekcje dostępne na stronie internetowej https://www.szynaka.pl/pl/pomieszczenia/salon . Meble wyróżniają się bardzo ciekawym, oryginalnym wyglądem, a ich wysoka jakość stanowi gwarancję, że będą sprawować się bez zastrzeżeń przez długi czas. Sama kupiłam tutaj jeden zestaw i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misolus2
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto w tej sprawie poszperać w Internecie. Moim zdaniem to będzie bardzo dobre rozwiązanie.
_________________
Przeto wiara rodzi się z tego, co się słyszy, tym zaś, co się słyszy, jest słowo Chrystusa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaba4
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 6

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uwielbiam eleganckie wnętrza, które są bardzo wyjątkowe i moje. Mogę to uzyskać dzięki prześlicznemej ozdobie w postaci las w szkle która jest teraz niezwykle popularna ale bardzo też efektowna i niesamowita!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnętrza domowe jest w miarę łatwo urządzić, gorzej gdy w grę wchodzi wyposażenie salonu fryzjerskiego
trzeba wziąć pod uwagę przepisy, wygodę klientek, pracowników i wygląd salonu.
Jest wtedy nad czym się zastanawiać. Ale później gdy wszystko się już urządzi to jaka duma człowieka rozpiera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 24, 2019 14:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group