Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BeneK
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając własny biznes trzeba pamiętać o o składkach jakie trzeba płacić co miesiąc. Ponieważ jednak warto pamiętać, że pierwsze miesiące od razu kokosów nie przyniosą. Później dopiero warto zastanawiać się nad resztą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Lip 05, 2019 17:06    Temat postu:

Powrót do góry
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes - szczególnie na początku - wiąże się z wieloma wizytami w urzędach jak i kosztami. Jednak jest skuteczny sposób na minimalizację kosztów oraz pomoc w sprawach urzędowych - wirtualne biuro . koszty utrzymania wirtualnego biura są znacznie niższe od najmu powierzchni biurowej. Jeśli chcesz popracować poza domem możesz skorzystać z przestrzeni coworkingowej. Spotkanie z klientem - żaden problem - możesz skorzystać z sali konferencyjnej. Co więcej w Clever Office możesz również wynająć usługi biurowe oraz skorzystać z pomocy wirtualnej asystentki, która wystawi faktury, zajmie się korespondencją czy będzie reprezentowała Ciebie w urzędzie. Dodatkowo rejestrując firmę na adres wirtualnego biura www.cleveroffice.pl zyskasz prestiżową lokalizację nieopodal UM w Krakowie oraz pewność, że adres nie ulegnie zmianie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes rozpocznij od strony internetowej, która pomoże w ciekawym i pomysłowym zareklamowaniu Twoich usług. To wcale nie musi być kosztowne. Dzięki http://stronazatysiac.pl/ możesz zyskać stronę www już za 1000 zł netto! Do tego otrzymasz serwer wraz z domeną, aktualizację pod kątem SEO oraz dopasowanie do RODO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz otworzyć swój biznes to może dobrym pomysłem byłaby własna placówka taka przedszkolna.
Zerknij sobie tu https://mojebambino.pl/3846-wyposazenie-przedszkola w tym miejscu kupisz całe wyposażenie i meble do przedszkola więc takie miejsca w sieci na pewno warto znać i się orietnować co gdzie zamówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dentmaksiu
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zafundowałem sobie do firmy kalendarz w postaci planera magnetycznego https://www.planowaki.pl/k39,planery-magnetyczno-suchoscieralne.html i dzięki temu wszystko mam gdzie zapisywać i już o niczym nie zapominam. Jest to suchościeralny planer, więc mogę po prostu zmazać to, co już zrobiłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okinakis
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 119

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie włąsnej firmy to myślę, że też oferta od https://www.import-maszyn.eu powinna was zainteresować. W tym miejscu znajdziecie sklep internetowy, który proponuje bardzo duży wybór urządzeń biurowych. Postawcie na nowoczesny sprzęt przy prowadzeniu biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mr_tomasz
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc biznes trzeba korzystać jedynie z profesjonalnych rozwiązań. Ja mam tak poszukując nowych podzespołów i części mechanicznych do maszyn. Dużo czasu mija nim trafiam na dobrego dostawcę, takiego jak https://www.dualsystem.com.pl/przekladnie-slimakowe/ gdy chodzi o przekładnie ślimakowe. I nie mam zarzutów do ich produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sente
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, może ktoś z was się orientuje który dostawca energii elektrycznej ma ceny energii elektrycznej dla firm na najniższym poziomie? Będę bardzo wdzięczny za polecenie mi czegoś, prowadzę własny biznes i wydaje mi się, że trochę niestety ostatnio za dużo wydaję na rachunki :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 152

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to nieustanna praca nad doskonaleniem swojej oferty i wyprzedzaniem konkurencji. Moim zdaniem, kluczem do sukcesu jest też dbałość o klienta, dzięki różnym programom lojalnościowym czy motywacyjnym, zyskujemy ich przychylność, a dzięki dobrej opinii wzrastają nasze szanse na dochodowy biznes Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 90

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to fajna sprawa, ale trzeba cierpliwości i poświęcenie. Wiele ciekawych artykułów można znaleźć o tym na blogu http://www.korporacjabiznesowa.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zlone
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 28 Cze 2019
Posty: 36

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to marzenie wielu osób, trzeba jednak mieć pomysł, bo to on jest kluczem do sukcesu Very Happy Ostatnio zastanawiałam się nad tym, jaki typ usług będzie rozchwytywane i doszłam do wniosku, że firma zajmująca się pracami na wysokościach to strzał w dziesiątkę Very Happy Chodzi mi o coś takiego, jak ta firma: https://extremeline.pl/ Co o tym myślicie? Very Happy
_________________
agadarek.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której w danej firmie oczekuje się zysków, a jednocześnie nie inwestuje się w nowoczesne systemy.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iluzja8
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajmujesz się budownictwem? Wiesz na pewno, jak bywa to ciężkie i wymagające. Warto więc, inwestować w sprzęt, który na pewno pozytywnie wpłynie na rozwój Twojej firmy. Postaw na firmę andre abrasive articles która już od lat tworzy doskonałej jakości narzędzia ścierne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena65
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 30

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nikt nie wspomniał o nabyciu podpisu elektronicznego, a przecież jest on bardzo szeroko wykorzystywany podczas prowadzenia firmy. Usprawnia on zarówno podpisywanie e-faktur, jak i składanie deklaracji do ZUS, czy sprawozdań finansowych do KRS. Na stronie http://podpiselektroniczny.blogi.com.pl/ znajdują się informacje o tym, w jaki sposób można nabyć e-podpis w KIR. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacpe rek
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy biznes ma swoje indywidualne potrzeby. U mnie na przykład kluczowa jest bezproblemowa praca wszystkich maszyn cnc. Niestety nie są one już najnowsze więc zdarzają się różne usterki i myślę, że gdyby nie szeroki asortyment w https://technikcnc.pl/ to już dawno miałbym przeciwko sobie kilku klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 05, 2019 21:56    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 6 z 36
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group