Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 157

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się rozpoczyna własny biznes, dużą rolę odgrywa strona internetowa, która przyciągnie potencjalnych klientów. Warto poznać zasady projektowania stron Nielsena, dzięki którym można dowiedzieć się, jak robić to prawidłowo Smile

Ostatnio zmieniony przez Dianka dnia Pon Wrz 07, 2020 12:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 08, 2019 15:10    Temat postu:

Powrót do góry
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w przypadku posiadania wlasnego sklepu internetowego, potrzebny bedzie juz pozadny serwer. Juz warto wtedy 'pojsc' w VPS. Na szczescie juz to nie jest taki koszt, jak kilka lat temu. Teraz to juz wydatek nawet rzedu 10 zlotych miesiecznie. Nie wierzycie? To spojrzcie:
https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx - zatkalo? Ale to nie falsz - serio maja taka promocje. WOW, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazia
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteśmy w temacie ulepszeń i innowacji naszej firmy czy oferty, to czy wasze produkty mają oznaczenia CE? Jeśli nie, to warto sobie je uzyskać, bardzo ważny temat, zainteresowanym polecam poczytać tutaj https://www.ce-polska.pl/podstawy-oznakowania-ce sporo przydatnych informacji w tym temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc biznes ma się naprawdę tyle na głowie, że trzeba sobie tą pracę ułatwiać. Jednym z tematów, który bez wątpienia jest godny przemyślenia będzie wdrożenie dopasowanego do potrzeb oprogramowania. Z takim rozwiązaniem można spotkać się obecnie w przeróżnych branżach. Nawet przychodnie lekarskie decydują się na takie rozwiązania. Tutaj od jakiegoś czasu wiele na popularności zyskuje Medchart. Wiele cennych i przydatnych informacji na jego temat znaleźć można na medchart.pl . Daje on wiele różnych możliwości usprawniania codziennej pracy zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celitheh
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sty 04, 2020 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agencja
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę własny biznes w Internecie i cały czas się uczę, szkolę i wprowadzam zmiany. Teraz natrafiłam na temat Google Analytics Attribution i uznałam, że świetnie by było wprowadzić to w moim Google Analyticsie. Jednak nic na ten temat nie wiem. Podlinkowany artykuł wiele wyjaśnia, jednak szukam więcej informacji, ktoś z Was ma może jakieś sprawdzone źródła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciri
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 375

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli stale nie ma ktoś pomysłu na własną firmę, to naprawdę polecam zainteresować się tematyką katalizatorów samochodowych. Prowadząc dzisiaj skup i recykling katalizatorów można dobrze zarobić, ale też przy odpowiednim podejściu do tematu zadbać o środowisko.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RockyB
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mówimy o ulepszeniach biznesu, to myślę, że wielu firmom, które działają przez internet, przyda się VPN, czyli szyfrowanie łącza i ukrywanie IP. Jeśli obracamy jakimiś poufnymi danymi, jak np. dane personalne klientów, to lepiej, żeby nikt tego nie wykrył. Więcej o tym można poczytać tutaj https://www.tanivpn.pl/ bardzo przydatne informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk_4
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 184

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przetwórstwo rybne http://baltimer.pl świadczy usługi w zakresie przetwórstwa oraz handlu. Dbają o to, by każdy klient nawiązujący współpracę z hurtownią ryb był zadowolony z usług. Zależy im, by prowadzona przetwórnia ryb spełniała najwyższe standardy pod względem zarówno jakościowym, jak i technologicznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasiepytamo
Renesans
Renesans


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak zajmujecie się takim zagadnieniem jak analiza konkurencji w e-commerce? Mam sklep internetowy i nie wiem jak mam podejść do tego tematu. https://ecommercepro.pl/jak-szpiegowac-konkurencje-e-commerce-wlasna-marka-i-dropshipping/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka ma własny biznes, jednak narzekała mi, że przez złą logistykę na magazynie, często stoją zamówienia i ona je musi potem nadrabiać. Bardzo to kłopotliwe, ale co, ona nic nie umie z tym zrobić. Szukałam dla niej pomocy i znalazłam http://ejko.com.pl/ . Oni magazynują, pakują, wysyłają, przewożą. Mogę ich koleżance zaproponować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
apko
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 28

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poszukać inspiracji i porad dotyczących biznesu w internecie. Mi w otwarciu własnego biznesu pomógł blog https://www.sa-portal.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1320

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może własna stacja benzynowa? Co o tym sądzicie? Myślę, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, ponieważ w ten sposób można naprawdę wiele zarobić. Tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/detekcja-wyciekow/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na firmę, która nie tylko zajmuje się wyposażaniem takim bardzo kompleksowym stacji, ale również jej budową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to ogromna odpowiedzialność, która dla wielu jest zbyt obciążająca. W kwestiach franczyz jest o wiele więcej spokoju i pewności, a co za tym idzie, wiary w swoje własne możliwości. Polecam w takim wypadku warto zabrać się za to z odpowiednim nastawieniem! Polecam propozycje na franczyzę od https://cuk.pl/wspolpraca/placowka-franczyzowa które są bardzo dobrze kierowane i stworzone z korzyścią dla wszystkich ze stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ganika
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Lut 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 05:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to trudna sprawa. Człowiek nawet się nie spodziewa ile jest zagrożeń, dopóki nie zacznie samemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 17, 2020 05:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 8 z 36
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group