Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

własny biznes
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 400

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 10:45    Temat postu: własny biznes Odpowiedz z cytatem

Zarządzanie firmą, to też myślenie o reklamie. Jak myślicie, jaka reklama firmy jest najbardziej odpowiednia? Bo moim zdaniem pozycjonowanie. Nie wiem, czy mieliście okazję już coś sprawdzać w tej kwestii, ale uważam, że taka metoda może pomóc wybić się każdemu i dlatego z takich rozwiązań warto korzystać. Koleżanka poleciła mi firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje sie tematem profesjonalnie. Kompleksowo niszczą dokumenty oraz zabezpieczają te jeszcze potrzebne. Sądze ze to świetne rozwiązanie, bo zawsze mam problem z papierami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 10:45    Temat postu:

Powrót do góry
hanele
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, jestem takim biznesowym dyletantem, że własny biznes zawsze będzie mi się kojarzył tylko z simsami :p
_________________
depot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiazan dla biznesu jest dzisiaj bardzo duzo. Np. tutaj https://pl-pl.facebook.com/ITMAGINATION/ mozna zamowic oprogramowanie dla swojej firmy. To bedzie bardzo usprawnialo nam prace. A jest sporo takich programow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ciekawych rozwiazań dotyczących naszej firmy które warto stosować. Jednym z nich moze być serwis https://wykonawca.taelo.pl/ dzięki niemu masz szanse na darmową reklamę, tworzysz tutaj wizytówkę swojej firmy internetową zupełnie za darmo, dzieki niej masz szanse na większą liczbę zleceń każdego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amnezja
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem jest spróbowanie czegoś w internecie. Teraz wszystko co potrzebne znajduje się własnie tam. Wydaje mi się, że również dobrze jest zainwestować w sklep internetowy i w e-commerce. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajana
Barok
Barok


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 80

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc firmę warto także znać pojęcie kredytu obrotowego https://habzafinanse.com.pl/kredyt-obrotowy/. Dzięki niemu zyskamy pieniądze na bieżące wydatki i zachowamy płynność finansową w firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sieciak
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obecnych czasach, żeby myśleć o szybkim rozwoju biznesu, należy zapewnić mu dostęp do najnowszych usług sieciowych i internetowych. Nie chodzi tutaj o proste rozwiązania, ale całą infrastrukturę z zaawansowanym sprzętem po stronie firmy np. c9300 nm 8x. Dzięki temu będzie przygotowana na nowe, praktyczne usługi, które w przyszłości mogą znacząco ułatwić jej pracę. Bez szybkiego internetu i odpowiednio przygotowanej sieci o takie rozwiązania będzie trudno...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja otwarłam właśnie sklep ze słodkościami Smile. Z ciastami, tortami, cukierkami itd. W tym natłoku zapomniałam kupić opakowań cukierniczych. Na szczęście szybko znalazłam coś odpowiedniego tutaj https://sklep.polmarkus.com.pl/opakowania-cukiernicze . Niedługo dokonam tam zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leuxer
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 127

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, to koniecznie rozwijaj umiejętności dotycząace współpracy z podwykonawcami. Poczytaj sobie artykuł - http://www.komputerswiat.pl/artykuly/partnerskie/2018/08/outsorcing-it-czy-wlasny-zespol-itmagination-radzi-jak-znalezc-dobrego-podwykonawce.aspx W nim znajzdiesz kluczowe aspekty, na któe warto zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrym pomysłem na biznes który mozecie przemysleć jest produkcja materiałów reklamowych dla firm które cały czas się reklamują na rózne sposoby, mając takie maszyny https://www.supportart.pl/ Możesz bez najmniejszego problemu stworzyć niezły biznes który przyniesie Ci duze zyski. Firmy reklamować sie będą zawsze a ty możesz na tym zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biznesmen
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwijając biznes w sektorze finansowym, ubezpieczeniowym lub innym związanym z dużymi pieniędzmi, warto zadbać o wdrożenie wymaganych procedur ochronnych. Przykładem może tutaj być przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy . Dobrze o takich obowiązkach wiedzieć, by później nie trzeba było się tłumaczyć. Z drugiej strony to także ochrona dla firmy, pracowników i klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieustanny rozwój biznesu to jedyny prawidłowy kierunek.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to odpowiednia reklama oraz budowanie wizerunku firmy. Oczywiście nie chodzi wyłącznie o dobre zdanie klientów, ale też potencjalnych pracowników na tematy firmy. Biznes musi być na tyle wiarygodny, aby ludzie po prostu chceli u nas pracować. Ciekawie podeszła do tego firma https://walterherz.com/pl/kariera która stworzyła lookbook, promocja niecodzienna, bardzo ciekawa, jestem zaskoczona, ale pozytywnie, wydaje mi się, że to bardzo dobre posunięcie z ich strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radzkagata
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 21

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założyłam własną firmę i chcę ją rozkręcić, więc szukałam firmy, która pomoże mi z moją stroną internetową i znalazłam taką, która zapewnia polski hosting. Teraz mam znacznie więcej klientów, bo strona dociera do większej liczby odbiorców Smile
_________________
linuxpl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aranzujewnetrza
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważacie, że warto zlecać profesjonalne projektowanie wnętrz sklepowych architektom czy próbować zaaranżować powierzchnie we własnym zakresie? Rozkręcam swój biznes i zastanawiam się na czym można zaoszczędzić, a co trzeba od razu zrobić na 100%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 23, 2018 09:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group