Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki do ust

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prostolinijna
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 20:27    Temat postu: Kosmetyki do ust Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny.
Mam nadzieję, że mi pomożecie, ponieważ nie mam już pomysłów na siebie i swój defekt, zauważalny nawet z daleka.
Potrzebuję Waszej porady odnośnie balsamów i serum do ust. Moje są niestety niezbyt miękkie i wąskie, chciałabym nad nimi troszkę w "naturalny" sposób popracować. Wiecie, może jakaś pomadka, błyszczyk z efektem wow...
Myślałam nawet, czy Kosmetyki Kelly wypróbować. Fajnie, gdybyście mi coś więcej na ich temat napisały.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 20:27    Temat postu:

Powrót do góry
Mirianda
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz się do swojej kosmetyczki i ją podpytaj o takie rzeczy. Ja mam super kosmetyczke, zawsze dużo rozmawiamy i nie ma problemu jeżeli chodzi o takie porady. A co do kosmetyków to możesz czegoś w sieci poszukać. W sklepie https://drogerialilaroz.pl mają bardzo duży wybór kosmetyków naturalnych.
Powrót do góry
Maja
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to znaczy, że usta są zbyt miękkie? Co do wąskości, to możesz poprawić makijażem, jest dużo tutoriali na Youtube.
orata
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na miękkość ust może pomóc peeling - ja taki robię co kilka dni z cukru trzcinowego i olejku arganowego czy malinowego. Sprawdza się doskonale, teraz mam wreszcie gładkie usta i nie robią mi się na nich bruzdy przy malowaniu ich pomadką, jak dawniej. A na wąskie pomoże tylko odpowiednie malowanie ust - umiejętnie wykonanym makijażem można to nieźle skorygować, by nie rzucało się w oczy. Poza tym, wg mnie wąskie usta mogą dodać urody, bo są nieczęsto spotykane Wink
Powrót do góry
radzkagata
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałam, że sa takie błyszczyki z dodatkiem kwasu hialurynowego ale jak to działa to nie mam pojęcia. Peelingi z cukry trzcinowego i olejku to fajna sprawa, sama robię sobie takie peelingi Smile
ram4you
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki to jedno, ale jak chce się szybko poprawić swoje usta i całkowicie je odmienić to warto pomyśleć o zabiegu takim jak powiększanie ust kwasem Restylane Kysse. Dzięki niemu można bardzo szybko sprawić, że usta staną się pełne i naturalnie większe.
Powrót do góry
urodziwa
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem tego zdania. Używanie pomadek "powiększających" usta w ogóle na mnie nie działało. Od pewnego czasu stosuje jedynie zabiegi. Powiększanie ust Bydgoszcz znalazłam tutaj: https://magicznaklinika.pl/modelowanie-ust-kwasem-hialuronowym-poprawa-ksztaltu-zwiekszenie-objetosci . Bardzo polecam, ceny są niskie a lekarze bardzo profesjonalni Very Happy
Powrót do góry
mojrra
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Mar 01, 2020 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam z Vianka pomadkę i jest super
Powrót do góry
antropatka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam ostatnio stosować błyszczyk powiększający usta i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę widać efekty
wikibarcelona
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro o ustach mowa, to może warto skusić się na wypełnianie ust kwasem hialuronowym? W Warszawie tutaj robią to podobno rewelacyjnie!
Powrót do góry
irensia
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogę wam polecić świetną pomadkę do ust oeparol, mają wersje na lato z filtrem, trzeba w lecie także o takiej dodatowej ochronie ust pamiętać, usta mi się wyjątkowo szybko przesuszaja a słońcu, a jednak w cieple dni dużo częściej przebywam na zewnątrdz i tego słońca nie brakuje
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lip 10, 2020 22:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: