Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masaż
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 10:16    Temat postu: Masaż Odpowiedz z cytatem

Po pracy każdemu należy się relaks i chwila odpoczynku. Najczęsciej wybieram tajski masaż w Thaisun http://www.thaisun.pl/pl/. Celem masażu jest osiągnięcie stanu harmonii – równowagi dla duszy i ciała. Ogromną zaletą masażu tajskiego oferowanego przez profesjonalny salon masazu jest fakt, że może on być stosowany przez osoby w różnym wieku, także nastepnym razem mam zamiar wybrać sie z moją mama i siostrą. Chodzicie na masaże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 10:16    Temat postu:

Powrót do góry
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo dużo pracuję i niestety najbardziej cierpi na tym moje ciało. Nadszedł, więc czas, że muszę skorzystać sobie z masaży leczniczych, bo plecy już naprawdę tego nie wytrzymują. Widziałam na stronie https://magiadlaciala.pl/ że właśnie takie masaże są w tym miejscu wykonywane. Koniecznie muszę się umówić i ciekawe ile czasu będę musiała czekać. Mam nadzieję, że pomimo zainteresowania jest kilka wolnych miejsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Merlota
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 31

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam raz na takim masażu leczniczym, to jest świetny pomysł na relaks, czułam się znacznie lżejsza po nim Smile
_________________
Teraz jest najlepszy czas na depilację laserową! Wejdź na https://www.medme.pl/artykuly/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,69540.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś polowałem na promocje na masaż w Gdyni, dzięki czemu moglem sobie sprawdzać poszczególne salony, które się sprawdzają a których warto unikać. Trzeba przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Niestety, z tych polecanych powoli zaczęły się wykruszać kolejne. Rotowanie kadry nie zawsze sprzyja utrzymaniu wysokiego poziomu. Dobrze, żę cały czas Spa Vitao trzyma wysoki poziom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martynika
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam wszelkiego rodzaju masaże - to bardzo relaksująca rzecz Smile Dodatkową frajdę sprawiają mi bodźce zapachowe takie jak czekolada czy specjalne olejki.
_________________
nowe mieszkanie kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, tak sobie myślę nad nowymi zakupami w internecie. Znalazłam ciekawą drogerię https://ichemia.pl/wellness-i-spa,213.html z produktami, które mogą stworzyć spa w mojej prywatnej łazience. Nowości kosmetyczne są często doceniane przez kobiety, szczególnie jeżeli potrafią nas tak mocno zrelaksować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filipinka888
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 36

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też się marzy taki masaż. Widziałam taką fajną ofertę masaż na Ursynowie https://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze , sama zastanawiam się nad takim, ponieważ tak naprawdę wiele Kobiet marzy o takim masażu jedynym w swoim rodzaju. Domowy masaż, od profesjonalnego w dobrym klimacie jest całkiem inny niż ten domowy. Muszę mojemu mężowi podpowiedzieć, aby taki prezent na walentynki mi sprawił Smile/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewfa
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu dostałam na urodziny bon na masaż i od tego czasu staram się chodzić raz w miesiącu. Mój ulubiony gabinet jest w Fizjobalance Gdynia. Mają tam wyspecjalizowanych specjalistów po uniwersytecie medycznym a nie po jakiś kursach także efekty są bardzo dobre Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż to niestety droga zabawa, ale od czasu do czasu można sobie na to pozwolić. Zwłaszcza, kiedy ciężko się pracuje. Poprawnie wykonany masaż ma szansę zmniejszyć poziom stresu. Wiele kobiet lubi tak spędzać wolny czas. Każda z nas ma też swoje ulubione miejsce. Ja od zawsze chodzę do https://www.retrostrefa.eu/ i jestem pewna, że nigdy nie zmienię tego salonu. Czuje się tam swobodnie, a po każdej wizycie jestem zadowolona. Bez oporów poleciłabym to miejsce każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tamka31
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 112

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam masaże! Szczególnie te relaksacyjne... bo lecznicze często nie nalezą do najprzyjemniejszych. Często mam problemy z mięśniami i masaż jest moim ratunkiem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 266

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 12:43    Temat postu: Masaż w spa Odpowiedz z cytatem

Oj, ja to mam lepiej od Was, bo jak każda myślałam raczej o jakimś wyjeździe na masaże i mam Wink . To znaczy koleżanka zaprasza mnie na pakiet do http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/3-dniowe-spa , bo dostała od męża podwójny karnet i nie ma z kim pojechać. Mamy tam w cenie wyżywienie, pakiety masaży, ale możemy też dokupić inne zabiegi. Tak myślałam, czy oczyszczania twarzy dla nas nie kupić, jako odwdzięczenie się. Co myślicie, powinnam tak zrobić, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shoppinglover
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 39

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, nie mam za bardzo czasu na stałe wizyty u fizjoterapeuty, a w związku z tym, że większość dnia spędzam w pozycji siedzącej, mam strasznie obolałe plecy. Znalazłam fajne fotele masujące w sklepie Rest Lords i zastanawiam się, czy warto inwestować w taki sprzęt. Czy ktoś z Was ma coś takiego u siebie w domu i mógłby napisać, jak takie rozwiązanie się sprawdza? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że coraz więcej osób jest świadoma tego, jak istotny jest odpowiedni relaks.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuboszka
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Relaks to naprawdę ważna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1275

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wiele dolegliwości sprawdza się również masaż leczniczy kraków. Jeżeli odczuwacie ból mięśni, napięcie, doskwierają wam skurcze, warto wybrać się do dobrego specjalisty, który dokładnie zdiagnozuje wasz stan zdrowia i dopasuje do was odpowiednią metodę leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 30, 2019 17:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group