Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbać o oczy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Umami
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja noszę szkła korekcyjne z powłoką antyrefleksyjną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 09, 2018 13:20    Temat postu:

Powrót do góry
somesadaj
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 28

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kropelki do oczu nawilżające, szczególnie jak się pracuje przy komputerze... oczy są zmęczone, dobrze też mieć okulary do pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam wady wzroku, ale duzo naczytałam sie artykułów o promieniach UV i planuje zakup oryginalnych okularów przeciwsłonecznych https://eyewear24.net/product-pol-21315-Christian-Dior-Eyes-1-H9BHD.html Nie dość ze będę chronic oczka to jeszcze będę wyglądała szałowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dobre okulary to polecam Ci okulary salt marka salt to niepowtarzalne okulary rodem prosto z USA. Jeżeli szukasz niepowtarzalnych okularów to marka salt będzie dla ciebie wprost idealna. Warto się nimi zainteresowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie istnieją kliniki leczenia zaćmy, gdzie leczenie zaćmy może zostać wykonane szybciej i sprawniej, a w dodatku bez ponoszenia ogromnych dodatkowych opłat. Polacy w tym celu wyjeżdżają głównie do Czech: http://operacjazacmy.info/ . Akurat tam, każdy pakiet usunięcia zaćmy w klinice zawiera m.in. pakiet leków o wartości 100 zł, ubezpieczenie, badania kontrolne, opiekę polskich lekarzy i pielęgniarek. Sam zabieg usunięcia zaćmy z pobytem w klinice to łącznie kilka godzin. Koniecznie poczytajcie o tym, bo to fantastyczna alternatywa dla polskiego pacjenta!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jannis
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim odpowiednia higiena pracy przed komputerem... to jest bardzo ważne
_________________
Ortopeda, chirurg Bartłomiej Dobosz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina25
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem oczy wyglądają pięknie i zmysłowo jak mamy ładnie wymalowane oczy. Ja lubię używać cienie marki SOSU do makijażu i zawsze moje oczy wyglądają zmysłowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wamat
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli pracujesz przy komputerze warto mieć odpowiednie do tego okulary, ja nosze i korekcyjne i mam specjalną funkcję właśnie do pracy przy komputerze.
_________________
widownie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpośrednio o wzrok to dawkować sobie ekrany że tak rzeknę. Nie można cały dzień przed kompem przesiadywać. Ale skóra wokół też wymaga pielęgnacji i wtedy najlepiej stosować krem pod oczy . Tutaj https://www.bee.pl/artykul/dobry-krem-pod-oczy-ktory-wybrac-top-5-kremow macie takie top 5
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brayank9
Barok
Barok


Dołączył: 24 Gru 2017
Posty: 61

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno profilaktyka jest bardzo wazna. Jeżeli widzicie objawy pogaraszania się wzroku to powinniście jak najszybciej reagowac. Stożek rogówki objawia się także swędzeniem a nawet bólem oczu. Zajrzyjcie na stronę https://blikpol.pl/stozek-rogowki-leczenie i dokładnie zapoznajcie się z objawami. W tej klinice również móżecie wykonać różne specjalistyczne operacje i badania na wzrok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zmoraja
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 290

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nosze okulary korekcyjne, praca na komputerze przez naście lat bardzo osłabiła wzrok. Jeśli chodzi o okulary to zawsze szukam tu https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Okulary-Korekcyjne-Persol_Okulary-Korekcyjne-Persol-Damskie-1312.html Okulary dobrej marki. Różne wzory i kolory. Są lekkie i dobrze trzymają się na nosie. A obecnie są do kupienia w cenie promocyjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pareka
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noszę okulary ze szkłami antyrefleksyjnymi i odczuwam ogromną poprawę od tych, które nosiłam poprzednio, które ich nie miały. Nie muszę nawet kropli nawilżających używać, a przy poprzednich nie było dnia bez ich używania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociamber
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Codziennie siedzę 8 godzin przy komputerze, wiedziałam że z czasem będę potrzebowała okularów. Gdy udałam się do okulisty usłyszałam, że mam prezbiopie. Zalecono mi zrealizowanie recepty na okulary progresywne. Nie byłam przekonana, ale odpowiedzi na moje wątpliwości znalazłam na stronie https://czasnawzrok.pl/faq/ ,gdzie są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
_________________
kociara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubbles
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, okulary z antyrefleksami to mus dla osób pracujących przy komputerze. Ja czuję ogromną różnicę, odkąd je mam, a wcześniej nie było dnia, gdzie wychodziłam z pracy z przesuszonymi, szczypiącymi oczami. Dodatkowo teraz wspomagam się Maxilutenem: https://www.apteka-melissa.pl/produkt/maxiluten-30-tabl,8824.html, ale ze względu na luteinę używam go dość oszczędnie. Warto dbać o oczy, chodzić do okulisty i wymieniać okulary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek299
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 37

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź do okulisty i zbadaj wzrok najpierw, a później jak będzie mówił coś to np. dostaniesz tabletki z luteiną albo coś takiego, ja byłam tutaj http://veritamed.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 29, 2018 10:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group