Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

studia dla menadzera
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, studia mogą bardzo pomóc w rozwoju kariery. Ważne jest też to, byście szukali zatrudnienia w branży, w której czujecie się dobrze. Jeśli lubicie programować, to w https://teamquest.pl/praca-w-it/k/iOS znajdziecie wiele ciekawych ofert pracy.Zajrzyjcie do Team Quest i sprawdźcie, czy znajdziecie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 23, 2018 19:06    Temat postu:

Powrót do góry
Vikki
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, nie jestem dobra w tej dziedzinie, ale interesuje mnie inwestowanie w fundusze, więc czy moglibyście polecić jakieś stronki, które w przystępny sposób omówią temat.
Powrót do góry
zofialipska
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla managera - to może MBA? Można wybrać takie studia w WSH https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/mba spośrod kilku różnych kierunków.
Powrót do góry
fretka1
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisanie pracy licencjackiej czy magisterskiej, niekiedy, jest bardzo wymagające. Znalezienie wszystkich koniecznych pozycji literatury, oraz obranie w słowa swoich myśli bywa męczące. Jeśli czujesz, że jest to zbyt ciężkie, zajrzyj na https://wroclawiak.pl/nauka-wroclaw/prace-mgr-maturalne i poszukaj pomocy.
Powrót do góry
J0la
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 11:46    Temat postu: szkolenia z zarządzania Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie mogę narzekać na swoją pracę! Pasuje mi atmosfera, pensja, godziny pracy, ogólnie jest dobrze, ale zawsze może być lepiej. Możliwe, że za parę miesięcy ze zwykłego pracownika zostanę liderką grupy, ponieważ stary lider się nie sprawdził i zwolniło się miejsce. Doszły mnie słuchy, że szef myśli dla mnie o okresie próbnym. Niestety nigdy nie zarządzałam ludźmi, dlatego żeby nie zawalić postanowiłam pójść na szkolenie z zarządzania zespołem. Zdecydowałam się na firmę szkoleniową GenWhy - https://genwhy.pl/szkolenie-zarzadzanie-zespolem/ . Szkolenie było przeprowadzone w bardzo ciekawy sposób i dużo z niego wyciągnęłam. Uważam, że jeżeli dostanę szansę to na pewno skorzystam z umiejętności, które nabyłam i mam nadzieję, że nie skończę jak poprzedni lider. Trzymajcie kciuki!
Powrót do góry
Maruda
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś warto uczyć się zarządzania, bo coraz więcej ciekawych szkoleń i studiów I i II stopnia można skończyć.Najciekawsze widziałam wśród ofert Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi. Najnowsze to chyba tzw. zwinne zarządzanie Agile.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 11, 2019 00:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: