Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

usuwanie blizn
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zabiegi medycyny estetycznej są na tyle rozwinięte, że jesteście w stanie wiele problemów zwalczyć poprzez dobranie odpowiednich zabiegów. Przecież takie rozwiązania jak laserowe usuwanie owłosienia mogą być dla Was dobrą opcją. Sami sprawdźcie w http://esteti-med.pl/cennik/depilacja-laserowa/ i się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 26, 2019 11:21    Temat postu:

Powrót do góry
kinek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje wiele problemów estetycznych, z którymi borykają się ludzie. Często te problemy mają negatywny wpływ na psychikę i wtedy jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest pozbycie się tych problemów.
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna pozwala nam zwalczać kompleksy oraz zachować jędrną skórę na dłużej. Trzeba jednak znaleźć renomowany gabinet, w którym specjalista wykona zabieg. Na szczęście istnieją takie portale jak www.klinikiurody.com.pl, gdzie można znaleźć bazę placówek z całego kraju oraz dowiedzieć się wielu informacji o zabiegach.
Powrót do góry
instamama
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm no ja mogę ci polecić produkty, których używa moja corka, która ma trochę problemy z trądzikiem, a szczególnie z bliznami, jej skóra ma bardzo dużą skłonność do bliznowacenia. Na przeciwdziałanie powstawaniu blizn córka używa produktów z firmy https://www.help4skin.pl/ , a na już powstałe blizny głównie krem z masy perłowej. Poza tym zastanawiamy sięnad zabiegami laserowymi , ale się nie przekonałyśmy, bo nie wiemy jakie sa efekty i ile to powinno ksoztować, żeby nie zrobić córce krzywdy. Poza tym ile takich zabiegów potrzeba,zeby zobacyzć efekty. Czy ktoś z was może wie coś o tym? Dodam, że sprawa jest bardzo delikatna, bo córka ma bardzo wrażliwą cerę i wszystkie agresywne zabiegi odpadają. Wiem od znajomej , że jak dobrze sięwykona taki zabeig to mogą być naprawdę super efekty, ale wiem też , że źle wykonany może narobićwięcej szkód niż korzyści.. Liczę na jakąś radę, bo bardzo by mchciała pomóc córce, alejuż sama nie wiem czy lepiej ryzykować i próbować takich pomysłów cyz lepiej działać bezpiecznie , ale sukcesywnie i systematycznie
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 06, 2019 13:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: