Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

usuwanie blizn
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zabiegi medycyny estetycznej są na tyle rozwinięte, że jesteście w stanie wiele problemów zwalczyć poprzez dobranie odpowiednich zabiegów.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 13:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 26, 2019 11:21    Temat postu:

Powrót do góry
kinek
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Gru 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje wiele problemów estetycznych, z którymi borykają się ludzie. Często te problemy mają negatywny wpływ na psychikę i wtedy jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest pozbycie się tych problemów.
_________________
Leczenie żylaków Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna pozwala nam zwalczać kompleksy oraz zachować jędrną skórę na dłużej. Trzeba jednak znaleźć renomowany gabinet, w którym specjalista wykona zabieg. Na szczęście istnieją takie portale jak www.klinikiurody.com.pl, gdzie można znaleźć bazę placówek z całego kraju oraz dowiedzieć się wielu informacji o zabiegach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
instamama
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm no ja mogę ci polecić produkty, których używa moja corka, która ma trochę problemy z trądzikiem, a szczególnie z bliznami, jej skóra ma bardzo dużą skłonność do bliznowacenia. Na przeciwdziałanie powstawaniu blizn córka używa produktów z firmy https://www.help4skin.pl/ , a na już powstałe blizny głównie krem z masy perłowej. Poza tym zastanawiamy sięnad zabiegami laserowymi , ale się nie przekonałyśmy, bo nie wiemy jakie sa efekty i ile to powinno ksoztować, żeby nie zrobić córce krzywdy. Poza tym ile takich zabiegów potrzeba,zeby zobacyzć efekty. Czy ktoś z was może wie coś o tym? Dodam, że sprawa jest bardzo delikatna, bo córka ma bardzo wrażliwą cerę i wszystkie agresywne zabiegi odpadają. Wiem od znajomej , że jak dobrze sięwykona taki zabeig to mogą być naprawdę super efekty, ale wiem też , że źle wykonany może narobićwięcej szkód niż korzyści.. Liczę na jakąś radę, bo bardzo by mchciała pomóc córce, alejuż sama nie wiem czy lepiej ryzykować i próbować takich pomysłów cyz lepiej działać bezpiecznie , ale sukcesywnie i systematycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o blizny potrądzikowe to tutaj chyba najlepszym rozwiązaniem jest laseroterapia, osobiście mogę polecić ci Klinikę Krajewski Smile pan doktor uratował moją cerę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astra535
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 14 Lis 2019
Posty: 37

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żadne kremy czy inne mazidła. Na blizny najlepszy jest laser. Zapisz się na wizytę do kliniki Demeter w Warszawie. Oni to są prawdziwymi specjalistami od takich tematów i już odbiorą ci odpowiednie zabiegi na blizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Sob Cze 27, 2020 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://www.drchodorowski.pl/dermatoskopia-lublin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommo
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 94

PostWysłany: Nie Paź 04, 2020 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na blizny najlepszy jest laser, ja na przykład usuwam w klinice https://www.arkmedic.pl/ jestem zadowolona z jakości i efektów usunięcia tychże blizn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobieta sukcesu
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Wrz 2020
Posty: 9

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem pod wrażeniem, nowe technologii w medycynie estetycznej sama usuwałam niedawno blizny w klinice novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małpeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 88

PostWysłany: Pią Paź 09, 2020 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszukalabym faktycznie najlepszej kliniki, ktora takie zabiegi oferuje i nie ograniczalabym sie do jednego miasta. Sama jechalam do Bydgoszczy do kliniki https://bienkowscyclinic.pl/ zeby wykonac zabieg laserowego usuwania blizny poniewaz ta klinika oferuje naprawde nowoczesne technologie, a cieszy sie niesamowicie dobra opinia. gdybym teraz decyzje miala podjac drugi raz - bylaby dokladnie taka sama! swietna opieka, zespol fachowcow i indywidualne podejscie do pacjenta zdecydowanie przekonaly mnie, ze jest to klinika warta dojazdu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klara
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Paź 2020
Posty: 7

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez rok probowalam zmniejszyć moje blizny masciami, kremami i peelingami ale widocznie była za gleboka. Bylam juz na konsultacji w klinice dermed w krakowie. Wyjsc jest kilka, bo wygladzenie blizny to jak sie okazuje juz zadna filozofia dla medycyny estetycznej, ale chyba postawie na laser zeby poszlo w miare sprawnie a przede wszystkim skutecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek332676776
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1432

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj mojej koleżance powiedziałem że na pewno bardzo dobrze zrobi jak przeczyta artykuł woda jest ważna dla urody . Ona ten artykuł bardzo szybko przeczytała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renato
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak skuteczny jest ten zabieg? Trzeba go powtarzać?
_________________
https://www.51015kids.eu/kalosze-dziewczynka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek332676776
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1432

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie bardzo dużo owalnego czasu to na pewno bardzo dobrze zrobicie jak przeczytacie artykuł naturalne zabiegi pielęgnacyjne cery .Sam ten artykuł przeczytałem bardzo przypadkowo wczoraj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 157

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na blizny i różnego rodzaju zmiany skórne takie jak brodawki czy znamiona bardzo dobrze działa laser. Dermatochirurgia Śląsk? Ktoś coś? Szukam dobrej i sprawdzonej kliniki z fachową opieką specjalistów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 13, 2021 21:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group