Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fryzjer w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 10:22    Temat postu: Fryzjer w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Cześć! Macie jakieś ulubione salony, godne polecenia? Moja fryzjerka wyjechała za granicę i na gwałt szukam kogoś, kto ogarnie moje włosy. Niedaleko domu mam salon http://studiocalypso.pl/pasaz-stoklosy/ . Prośba o Waszą pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 28, 2018 10:22    Temat postu:

Powrót do góry
somesadaj
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 28

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do in Harmony, polecam bo ani razu nie wyszłam niezadowolona. Strzyżenie, farbowanie, u mnie akurat na blond, na wielki plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 93
Skąd: Wisła

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietny jest salon fryzjerski Figaro, obcinalam wlosy, robilam koloryzacje, jestem zadowolona, jesli zalezy Ci na jakosci uslugi to wybierz sie tam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magia blondu to mój nr jeden, zawsze czuję się wysłuchana i efekt jest lepszy niż sobie można wymarzyć, długo szukałam tego jednego najlepszego salon i odkąd chodzę do nich to już nie szukam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 90

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może polecę Panią ciekawy artykuł odnośnie dbania o włosy na stronie http://ogloszenia-legnica.pl/ mają Panie kilka porad i przydatnych artykułow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio potrzebna była mobilna fryzjerka, bo chciałam się uczesać na ślub, a nie miałam za dużo czasu żeby jechać do salonu. Znalazłam wtedy świetną aplikację za pomocą kórej można znaleźć właśnie taką fryzjerkę. Korzystaliście może kiedyś z takiej opcji? Według mnie to bardzo wygodne i może nam pomóc zaoszczędzić sporo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magia Blondu- bardzo w porządku salon fryzjerski, prowadzi go mega doświadczona pani Danuta Cyboroń. Ma ona też swoje fb czy instagrama i tam mnóstwo fajncyh rzeczy publikuje. Włącznie z metamorfozami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak warszawa to tylko In Hramony Smile perfekcyjna koloryzacja i cięcie, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, fachowe doradztwo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaKa napisał:
Magia Blondu- bardzo w porządku salon fryzjerski, prowadzi go mega doświadczona pani Danuta Cyboroń. Ma ona też swoje fb czy instagrama i tam mnóstwo fajncyh rzeczy publikuje. Włącznie z metamorfozami.

Magia Blondu otwiera teraz drugi salon na Sarmackiej, mają tam też robić brwi, rzęsy i paznokcie Smile więc w jednym miejscu można będzie się kompleksowo upiększyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
didoss
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Cze 2021
Posty: 7

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do fryzjerów to ja mam ich kilku, a ostatnio nawet mi pewna fryzjerka poleciła hurtownię https://ktpi.pl/category/grzebienie-fryzjerskie nie tylko ze sprzętem, ale także kosmetykami do włosów także polecam sobie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizzi
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 99

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie do fryzjerów, jakie marki sprzętu się wam najlepiej sprawdzają, po dłuszych poszukiwaniach i testowaniu sprzetów róznych marek zdecydowałam się na sprzęt od Babyliss pro, jetem z niego bardzo zadowolona, jakośc wykonania zawsze świetna i maja ładny design
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię chodzić do Akademii Perfect Hair. Super salon z profesjonalna obsługą. Korzystają z dobrej jakości kosmetyków. Są na bieżąco z trendami i mają świetne podejście do klientów. Koloryzacja, cięcie, zabiegi pielęgnacyjne + jest możliwość skorzystania z mikroskopu do badania włosów. Najwyższy poziom usług!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tjaaaga
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Gru 2021
Posty: 16

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamamama napisał:
PatrycjaKa napisał:
Magia Blondu- bardzo w porządku salon fryzjerski, prowadzi go mega doświadczona pani Danuta Cyboroń. Ma ona też swoje fb czy instagrama i tam mnóstwo fajncyh rzeczy publikuje. Włącznie z metamorfozami.

Magia Blondu otwiera teraz drugi salon na Sarmackiej, mają tam też robić brwi, rzęsy i paznokcie Smile więc w jednym miejscu można będzie się kompleksowo upiększyć

którą fryzjerkę z Magii Blondu polecacie?? Obudziłam się trochę późno i szukam kogoś kto mi zrobi włosy przed sylwestrem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łapcie link do tej aplikacji - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid . Jest darmowa, warto sobie pobrać, bo dzięki niej można szybko i sprawnie zapisywać się do fryzjera. Wiele salonów już w niej jest. A dodatkowo zbiera się tam punkty, dzięki którym później można taniej kupować kosmetyki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Billy
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 108

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do świetnej Pani fryzjer na Ursynów. Włosy zawsze mam ścięte perfekcyjnie, a mam trudne do ogarnięcia, bo zacząłem łysieć i widać prześwity. Na szczęście zawsze po wyjściu z salonu moje włosy wyglądają zdecydowanie lepiej, niż są w rzeczywistości, dlatego śmiało go polecam. Nazywa się CORTE DEL SOLE https://www.cortedelsole.pl/oferta/dla-mezczyzn Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 21, 2022 12:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group