Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czas wolny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszM
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Lis 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 13:27    Temat postu: zimowe szaleństwo Odpowiedz z cytatem

U mnie zdecydowanie narty, a ostatnio snowboard. Znalazłem świetną stronkę od której się uzależniłem Wink
www.snowsport.pl
Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Pon Lis 02, 2020 13:27    Temat postu:

Powrót do góry
zenkar
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Lis 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 00:32    Temat postu: czas wolny Odpowiedz z cytatem

Swój czas wolny spędzam na graniu w planszówki ze współlokatorką. Ostatnio bardzo nam się spodobała gra Głębia oraz Wszystko albo nic, którą możecie znaleźć na stronce https://www.urwis.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek332676776
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1438

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 06:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja mam bardzo dużo wolnego czasu to gram w bardzo dobry gry na telefonie. Wczoraj na przykład przeczytałem artykułem https://encyklopediagier.net/gry-na-telefon/ w którym są bardzo dobre gry na telefon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 29

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uwierzycie my kupiliśmy tunel foliowy 3x6 i uprawiamy zdrowe pomidory, które są przepyszne. Praca na działce bardzo odstresowuje po całym dniu pracy. Szczerze polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zmoraja
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 290

PostWysłany: Sob Lis 28, 2020 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w czasie wolnym najchętniej czytam dobre ksiażki np ta https://www.taniaksiazka.pl/bylem-szefem-mosadu-gra-o-bezpieczny-izrael-sabataj-szawit-p-1427473.html Książka oparta na autentycznych wydarzeniach. Były szef agencji wywiadowczej opowiada o swojej pracy w latach 1989-1996. Autor ujawnia w niej wiele nieznanych wydarzeń politycznych. Bardzo dobra książka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patinson
Barok
Barok


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię czas wolny poświęcić na to aby się trochę odciąć przy grach. Moją ulubioną jest Counter Strike. Fajnie, że jest możliwość aby na tym zarobić. Ktoś fajnie opisał to tutaj: https://mygo.pl/topic/36038-zarabianie-na-graniu-boosting/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk_4
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 184

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz akcesoriów żeglarskich? Oferta sklepu http://rippercovers.com obfituje w wysokiej jakości sprzęt żeglarski oraz akcesoria żeglarskie stworzone są po to, żeby zapewnić użytkownikom nie tylko maksymalną wygodę z korzystania, ale także wygląd zgodny z najnowszymi trendami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joAnna
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 145

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a lubcie ogladac filmy? jesli tak, to koniecznie warto zobaczyc film Zieja, wedlug mnie pozycja obowiazkowa, film ciezki, daje do myslenia i na pewno nie pozostawia czlowieka obojetnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skrobia ziemniaczana
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 34

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joAnna napisał:
a lubcie ogladac filmy? jesli tak, to koniecznie warto zobaczyc film Zieja, wedlug mnie pozycja obowiazkowa, film ciezki, daje do myslenia i na pewno nie pozostawia czlowieka obojetnym

Zgadzam się z Tobą film na prawdę dobry...zresztą ja lubie biografię i pana Zamachowskiego, to mój ulubiony aktor Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trendowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Sty 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co dzień pracuję w biurze. Jednak to nie do końca spełnia moje aspiracje. Dlatego postanowiłam znaleźć dodatkową prace. Długo zastanawiałam się nad tym - trendsetter kto to jest. Ostatnio ,,zawód" ten staje się coraz bardziej popularny. Polega na promowaniu wybranej marki w mediach. Zachęcam zainteresować się tematem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 260

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnie możemy spędzać czas wolny. U nas dzieciaki to się zdecydowały na to, że będą się bawić ciekawie i dlatego ja sama nie wiem, czy się też na dodatkowe zajęcia nie zapiszę. To dokładniej zajęcia z Breakdance, jakie tu https://www.siemankostudio.pl/ są organizowane. To naprawdę solidna szkoła, może i ja spróbuję się tak "połamać" Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiko
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 226

PostWysłany: Sro Lut 10, 2021 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry film w czasie wolnym to dobry relax. Mogę sobie na niego pozwolić dzięki Elpos, który zaproponował mi fajny pakiet internet + kablówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogdan21
Renesans
Renesans


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 54

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mam dużo wolnego czasu to korzystam z platforma edukacyjna dlaucznia.pl .Chodzę do szkoły średniej i z tej oferty naprawdę warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wolnym czasie gram w gry komputerowe, głównie jest to League of Legends. Od ponad roku gram w LoL-a i bardzo dobrze mi idzie. Miałem do czynienia wcześniej z grą Dota i nie musiałem studiować całej gry od początku. Jak nie rozumiem pewnych kwestii to na portalu https://www.lolporadnik.pl/ uzyskuję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. To samo tyczy się informacji o turniejach i nadchodzących aktualizacjach w grze, wszystko tam znajduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenka22Walc1
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Kwi 2020
Posty: 47

PostWysłany: Wto Mar 23, 2021 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja polecam masaż rollery do treningu aby przyniósł rezultaty, musi być przeprowadzony w odpowiednim tempie i z właściwą siłą. To urządzenie doskonale się sprawdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Mar 23, 2021 17:55    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 5 z 17
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group