Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łuszczyca, egzema - kosmetyki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 12:16    Temat postu: Łuszczyca, egzema - kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Jakie polecacie produkty pielęgnacyjne dla osób z problemami skórnymi typu łuszczyca, AZS, egzema?? Bedę teraz testować naturalny krem na łuszczycę: https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/healpsorin-cream-50ml , bo słyszałam o tem marce świetne opinie. Doradźcie proszę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 27, 2020 12:16    Temat postu:

Powrót do góry
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1320

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie, ale jest wiele odmian łuszczycy. Tutaj https://www.centrumluszczycy.pl/Luszczyca-krostkowa-zdjecia-leczenie-dieta-i-domowe-sposoby-blog-pol-1603110267.html warto sobie zerknąć i poczytać o łuszczycy krostkowej. Macie tam nie tylko zdjęcia, ale również można sobie poczytać na temat leczenia oraz domowych sposobów na pozbycie się tego problemu. Poza tym trzeba też pomyśleć o odpowiedniej diecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagged106
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy jest możliwe aby łuszczyca miała powiązanie z łupieżem?
_________________
jak znaleźć dziewczynę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Musek993
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Gru 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś specjalne kosmetyki, które przydadzą się na łuszczycę?
_________________
masażer karku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo100
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 105
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łuszczyca może pojawić się w każdym wieku. Warto więc w przypadku pojawienia się pierwszych objawów szybko reagować. Tutaj http://www.informed.com.pl/main/Co-robic-gdy-swedzi-luszczyca-a-1005.html macie ciekawy artykuł na temat tej choroby. Możecie dowiedzieć się tam między innymi co można zrobić, gdy nas swędzi skóra. Macie tam wiele porad i wskazówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alexdenton
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 488

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łuszczyca to jest straszna choroba moim zdaniem. Dobrze, że jej nie mam!!
_______________________
szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1012

PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój synek miał problem z łuszczycą, próbowaliśmy naprawdę różnych kremów, maści, wiecie co sprawdziło się najlepiej? Maść przepisana przez dermatologa, ale wykonana na miejscu w aptece DOZ, przez farmaceutkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dusia
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 10 Lis 2018
Posty: 248

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam łuszczycę i jeśli chodzi o kosmetyki, to te z dziegciem fajnie się sprawdzają. Ale wiem też, ze to tego typu schorzenie, gdzie na każdego chorego działa co innego. Podobno fototerapia daje też świetne efekty https://www.dermoklinika.pl/dermatologia/fototerapia. Sama jeszcze nie byłam na takim zabiegu ale zamierzam zapisać się do łódzkiej Dermokliniki na konsultację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmetyczna91
Barok
Barok


Dołączył: 17 Lut 2020
Posty: 79

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mediderm krem jest ponoć dobry, z przetestowanych mogę polecić natomiast pilarix krem mocznikowy
_____________________________
apteka online
octenisept spray
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1320

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_partnera/59551_z-jakich-produktow-najlepiej-korzystac-przy-walce-z-luszczyca.html mieliście już okazję sobie zerknąć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, jeśli chodzi o produkty, które pomagają w walce z łuszczycą. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na sprawdzone rozwiązania, które faktycznie mogą pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olgia
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 142

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry krem, idealny dla osób z łuszczycą to dexeryl. Sama mam ten problem, a stosowanie kremu znacznie poprawia wygląd skóry i łagodzi swędzenie. Co ważne dla mnie - krem bardzo dobry, a cena przystępna. Najwygodniejsza jest dla mnie duża, 500 ml, butelka z pompką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
łezka89
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 13

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyślałam, że warto też Ci polecić coś do stosowania od wewnątrz. Same kosmetyki nie wystarczą. Z dobrych suplementów dla skóry ja mam też produkt o nazwie NEOGLANDYNA. W postaci kapsułek z olejami tłoczonymi na zimno: z ogórecznika i lnu. Zdecydowanie taki produkt poprawia jakość cery - staje się ona jakby delikatniejsza, nie łuszcząca się, nawilżona od środka. Na prawdę godny polecenia produkt na codzień. Bardzo też polecana osobom z łuszczycą, atopią, egzemą, trądzikiem etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1320

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno tutaj https://www.febumed.com.pl/Czy-luszczyca-swedzi-blog-pol-1526028517.html warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł na temat łuszczycy. Znajdziecie tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji, porad i wskazówek, które mogą się przydać. Między innymi dowiecie się czy łuszczyca swędzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2540

PostWysłany: Sro Lip 27, 2022 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz problemy z łuszczycą czy atopowym zapaleniem skóry to zdecydowanie polecam Ci zerknąć na tę stronę https://febumed.pl/ . Mają tam wiele cennych i przydatnych wskazówek związanych z tym tematem, także warto zapoznać się z tymi informacjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1320

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.febumed.com.pl/Luszczyca-a-leczenie-bez-recepty-metody-i-porady-specjalistow-blog-pol-1520249377.html . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat łuszczycy. Dowiecie się tam w jaki sposób można leczyć tę chorobę metodami, na które nie jest potrzebna recepta. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Uważam, że naprawdę warto. Taka wiedza z pewnością się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lip 31, 2022 20:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group