Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leczenie prywatne czy państwowe?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarinaMa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 281

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy wiemy, jak to wygląda w Polsce. Właśnie dlatego ja uważam, że każdy powinien wziąć odpowiedzialność za swoje uzębienie i odpowiednio o nie zadbać. Takie gabinety jak https://jadczyk.pl/nasze-uslugi/protezy/ mogą okazać się dla Was szczególnie korzystne w tym aspekcie, dlatego też powinniście koniecznie wybrać się do nich na leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 26, 2021 20:16    Temat postu:

Powrót do góry
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem lepiej wybrać prywatnie, bo mniejsze kolejki niż na nfz, i czasem lepsi lekarze. Ja akurat ostatnio szukałam specjalistów od pole magnetyczne rehabilitacja i znalazłam ciekawe propozycje w cmgamma W Warszawie, a już myślałam że nie znajdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, do kogo, do jakiego specjalisty się dostaniemy. Dla mnie jest bez znaczenia, czy za wizytę muszę zapłacić, czy jest ona za darmo. Mam trafić do dobrego fachowca i tyle. Mam mocny ból kolana, nie wiem co to, ale po przeczytaniu artykułu na stronie https://polecanyortopeda.pl/ wygląda to na zwyrodnienie stawu, szukam więc znanego ortopedy z Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wacek89
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 03 Lis 2019
Posty: 86

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy kiedy...
Oczywiście, że państwowe na NFZ zawsze wychodzi taniej a najcześciej za darmo, ale nie ma co ukrywac, że jak np. jesteś po wypadku i rehabilitację na NFZ masz na termin za pół roku, to wtedy wręcz musisz iść prywatnie, bo przez pół roku zastania kości bez rehabilitacji to już nie będzie sensu leczyć..
więc wtedy - prywatnie, dla mnie to jasne.

Zresztą ja nawet jak wiem, że moge na NFZ to korzystam, ale dodatkowo też zapisuję się na konsultację online u jakiegoś dobrego specjalisty w skali kraju, tu można się na taką rozmowę video zapisać: https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja
i dzięki temu też weryfikuję sobie pewne rzeczy, dostaję lepszy ogląd na sytuację itd.

zdrowie tylko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie bardziej preferuję leczenie prywatne. Nie oszukujmy się, ale nigdzie nie dostaniemy opieki na tak wysokim poziomie jak właśnie w prywatnej placówce. U mojej cioci zdiagnozowali kamicę moczową i normalnie to jeszcze by czekała na zabieg. A tak to umówiła się prywatnie do szpitala Mazovia i już po kilku dniach było po wszystkim. Zastosowali u niej z tego co pamiętam endoskopowe usuwanie kamieni z moczowodów (URSL) i wszystko sprawnie przebiegło i teraz chodzi tylko na wizyty kontrolne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już każdy powinien sobie samodzielnie odpowiedzieć na to pytanie.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 17:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 104

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też u jakiego lekarza. Ja na przykład nie wyobrażam sobie leczenie zębów na NFZ, bo mam same złe przejścia z takimi gabinetami. Za to jeśli chcecie mieć pewność, że leczenie będzie naprawdę kompleksowe to ja zdecydowanie polecam klinikę Dentistica https://dentistica.com.pl/ Mają naprawdę duży zakres usług i przeprowadzają wiele zabiegów, co mnie przekonało najbardziej to, to, że leczenie jest naprawdę bezbolesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawloKowalski
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Państwowe zdrowie jest tańsze, ale musimy też zapytać siebie o cenę naszego zdrowia. Osobiście nie szczędzę na tej płaszczyźnie wydatków, dlatego polecam rezonans magnetyczny . Jest to badanie, które pomaga w ujawnieniu wielu groźnych chorób na bardzo wczesnym etapie, kiedy ciężko je wykryć. Dbajmy o swoje zdrowie i nie oszczędzajmy tutaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://onlinerecepta.pl już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Można się tam skonsultować ze specjalistą online i otrzymać recepty na niezbędne leki. Pomyślcie o tym koniecznie. Takie rozwiązanie w wielu sytuacjach się sprawdza. Jest proste i praktyczne, bo nie trzeba wychodzić z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy. Zazwyczaj z NFZ jest bardzo długie oczekiwanie na leczenie. Choć czasami da radę szybciej załatwić Wink Na gastroskopię czekałam tydzień, ale na rehabilitacje po urazie już dłużej. Dlatego szukam jakiegoś ośrodka w Wadowicach jak tu https://rehabilitacja-wadowice.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arczik
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym państwowym różnie bywa co nie, no ale można spróbować. Może akurat uda się wam wcisnąć na jakiś konkretny termin. Jeżeli planujecie podjęcie rehabilitacji, macie przed sobą dużo pracy przy powrocie do zdrowia to zajrzyjcie sobie na stronkę https://esklep.brandvital.eu/produkty/ortopedia,2,131 W tym sklepie internetowym można znaleźć nie tylko profesjonalny sprzęt medyczny, ale także i artykuły ortopedyczne, rehabilitacyjne w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram tylko prywatne gabinety i szpitale. Gdy mój syn miał problem z wyrostkiem robaczkowym i nie chcieli nas przyjąć w państwowym szpitalu, pojechaliśmy do prywatnego. Na pierwszy rzut oka, bardzo dobre wyposażenie i mili lekarze, którzy ekspresowo zareagowali. Nie trzeba się o nic prosić, sale komfortowe, jedno i dwuosobowe, z szafkami typu https://www.meble-medyczne.pl/kategoria-produktu/szafki-przylozkowe/ . Od tamtej pory tylko prywatnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3085

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważna jest również archiwizacja dokumentacji medycznej . Mamy obowiązek przechowywania dokumentacji medycznej przez 20 lat, więc musimy szczególnie zadbać o jej bezpieczeństwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
losia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 383

PostWysłany: Wto Paź 05, 2021 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, w naszym kraju musimy bardzo często stawiać na prywatną opiekę zdrowotną. W takim wypadku kiedy już wydajemy nasze pieniądze to trzeba sprawdzać opinie o lekarzu, tutaj jest na przykład bardzo dobry endokrynolog w Tczewie - tczew endokrynolog jeśli ktoś by poszukiwał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igamale
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 107

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabinet biorezonansu https://biorezonansminsk.pl w Mińsku Mazowieckim świadczy usługi z zakresu: biorezonansu magnetycznego oraz kwantowej analizy składu ciała. Zadbaj o swoje zdrowie i jeżeli odczuwasz jakieś problemy ze zdrowiem zgłoś się do nich i znajdź przyczynę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Paź 08, 2021 11:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group