Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Frezowanie Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johnpatong111
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 25 Gru 2021
Posty: 138
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2022 11:24    Temat postu: Frezowanie Warszawa Odpowiedz z cytatem

Frezowanie CNC jest narzędziem, które pomaga innym narzędziom wykonywać pracę, którą wykonują. Sposób działania jest jeden z innych narzędzi sprawia, że część rzeczy robisz na poręcznym dandy maszyny CNC, a następnie maszyna CNC kończy go. Wtedy możesz mieć ładną część do czegokolwiek, co robisz. Ważne jest, aby każdy nosił kask, aby nie został zraniony, gdy go używa; jeśli coś na niego spadnie lub zostanie skaleczony lub poparzony, szukam sprawdzonych firm, które przeprowadzą takie frezowanie najlepiej w stylu: https://www.silesen.pl/frezowanie-i-obrobka-skrawaniem-warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 11, 2022 11:24    Temat postu:

Powrót do góry
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1546

PostWysłany: Sob Paź 22, 2022 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo jest firm, które zajmują się tego typu usługami, jednak wszystko zależy od lokalizacji. Ja mogę na pewno polecić kogoś, kto wykonuje CNC w Rzeszowie także każda osoba zainteresowana takim tematem może się do mnie odesłać w prywatnej wiadomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marso1899
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Maj 2023
Posty: 20

PostWysłany: Nie Lip 23, 2023 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest dużo firm, ale też sporo biorą za nawet najmniejszą usługę frezowania. Dlatego zacząłem szukać troszkę szerzej, a z racji tego że mam rodzinę w Zabrzu, to wpisałem frezowanie zabrze i znalazłem firmę z Knurowa SM Tech. Mało tego mamy wspólnych znajomych, co przyspieszyło zlecenie i zmniejszyło kwotę. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulinka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Wrz 2022
Posty: 765

PostWysłany: Sro Sie 30, 2023 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycinanie laserowe to technologia, która pozwala na precyzyjne i szybkie tworzenie różnych elementów. Jeśli jesteś ciekawy, jakie produkty można wycinać laserowo z pomocą robota, zajrzyj tutaj https://nowinylokalne.pl/jakie-produkty-mozna-wycinac-laserowo-z-pomoca-robota/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plejer20
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Wrz 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2023 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc wolę poczytać Wasze odpowiedzi
_________________
opakowania do transportu morskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 258

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy cięcie stali laserem to coś, na czym można dodatkowo się wyłożyć? Mam na myśli zamówienie takiej usługi. W sumie sprawdzam co nieco na ten temat i mam nadzieję, że koniec końców znajdę na to właściwość. Może jakoś sobie poradzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tkmkula
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lut 26, 2024 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś szuka profesjonalnej firmy zajmującej się np. CNC - to tylko https://euroband.pl/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 26, 2024 20:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group