Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rehabilitacja po operacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Pią Cze 24, 2022 15:25    Temat postu: Rehabilitacja po operacji Odpowiedz z cytatem

Czas po operacjach jest bardzo trudny dla pacjenta. Ja jeszcze dobrze nie wyszłam ze szpitala, a już myślałam o tym gdzie iść na rehabilitację w Gdańsku. Wiedziałam, że ćwiczenia będą koniecznością i nie warto ich odwlekać. Lekarz się zgodził, a nawet zalecił pracę ze specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Cze 24, 2022 15:25    Temat postu:

Powrót do góry
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Gdańsku niestety nie znam żadnego ośrodka, ale mogę polecić centrum Open Medical https://openmedical.pl/ dla osób z Krakowa i Małopolski. Przez kilka tygodni chodziłam tam na fizjoterapię i rehabilitację po operacji kolana. Bardzo dobrze dobrali mi zabiegi i ćwiczenia i naprawdę szybko wróciła do pełnej sprawności (a chodziłam o kuli).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mortalion
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 388

PostWysłany: Czw Paź 20, 2022 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie polecam CM Gamma na ulicy Bobrowieckiej. Mam do nich pełne zaufanie, bo pomógł mojemu bratu wrócić do zdrowia po kontuzji kolana. Można tam również uzyskać profesjonalną rehabilitację, więc warto tam zerknąć. Myślę, że nie będziecie żałować wyboru tego miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Matek
Barok
Barok


Dołączył: 22 Cze 2022
Posty: 69

PostWysłany: Sob Paź 22, 2022 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem, by wspomóc rehabilitacje, będzie wybranie się na tlenoterapię hiperbaryczną w tym miejscu - http://tlenowyzakatek.pl/. Naukowcy udowodnili korzystny wpływ terapii tlenowej na tkankę kostną, chrząstkę, struktury okołostawowe oraz mięśnie szkieletowe.
Podstawowe przykłady zastosowania tlenoterapii hiperbarycznej w ortopedii i rehabilitacji to:
leczenie po złamaniach i zwichnięciach, terapie po operacjach ortopedycznych, np. wstawienia endoprotezy, leczenie urazów i bólu kręgosłupa, rehabilitacja w przypadku urazów sportowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Etusya
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 2558

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy po każdej operacji biodra potrzebna jest rehabilitacja? Jeśli tak to szukam specjalisty, który szybko pomógłby mojej babci stanąć na nogi po zabiegu biodra, który będzie miała za dwa tygodnie. Zależy mi na tym, aby fizjoterapeuta miał doświadczenie w pracy z takim pacjentem , Znajoma poleciła mi gabinet https://www.pomorskiefirmy.pl/rehab-gdansk-gdynia-sopot-centrum-rehabilitacyjne/ . Czy możecie podzielić się ze mną opinią na jego temat ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexdenton
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 499

PostWysłany: Sro Cze 28, 2023 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra rehabilitacja jest naprawdę bardzo pomocna. Takie jest moje zdanie. To jest opcja naprawdę doskonała, jak dla mnie.
_________________________________________
pracemagisterskiekrakow.pl/prace-magisterskie-politologia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chloe887
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Lis 2021
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lip 10, 2023 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy co to za operacja. Aczkolwiek po każdej właściwie powinna być rehabilitacja. Jak byłam po skręceniu stawu skokowego to musiałam nosić ortezę jak tutaj https://www.ortmed.pl/ Przyjmować Clexane - zastrzyki przeciwzakrzepowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 166

PostWysłany: Czw Lip 13, 2023 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mam po operacji biodra miała tak silne bóle, że praktycznie nie mogła się rehabiltować, a wiadomo, że rehabilitacja po tego typu zabiegach to podstawa. Na uporczywy ból prówaliśmy różnych rzeczy, pomogła dopiero medyczna marihuana. Mama była sceptycznie nastawiona, ale po profesjonalnej konsultacji w Centrum Medycyny Konopnej, przed doświadczonych lekarzy, zdecydowała się spróbować i to była najlepsza decyzja. Ból w dużej mierze ustąpił i mogła spokojnie brać udział we wszystkich ćwiczeniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 13, 2023 06:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group