Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łóżka bukowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 13:05    Temat postu: Łóżka bukowe Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali dobrych łóżek bukowych, polecam https://visby.pl/pk578-lozka-bukowe-1.html
Mają najlepsze rozwiązania na rynku, co zapewnia trwałość mebli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Lip 18, 2018 13:05    Temat postu:

Powrót do góry
jamajka
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladne te lozka, mam bardzo podobne u mnie w sypialni, ale materac zamawialam do niego specjalny na http://materacyk.pl/ - tam maja takie hipoalergiczne, ze specjalnym sciaganym pokrowcem - mozna go prac, co ulatwia bardzo higiene.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do takiego łóżka jaki tanie materace do spania mam zamówić? Bo sam nie wiem, czytałem już wiele o materacach i każdy poleca coś innego. Wydaje mi się że dobór twardości materaca jest tutaj najważniejszy, a wy jak sądzicie? Jakie materace macie u siebie w sypialniach? Pomóżcie mi wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vikki
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łóżka bukowe? Czemu akurat bukowe? Nie znam się na tym, więc wole zapytać. Wiem, że na pewno ważny dla komfortu snu, ale też dla naszego zdrowia jest dobór materaca. Niedawno jednak wyczytałam, że stelaż ma równie istotne znaczenie https://kurierlubelski.pl/stelaz-pod-materac-jak-wybierac-by-wygodnie-i-zdrowo-spac/ar/c9-14164023 I dobrze jest wiedzieć, czym się kierować przy jego wyborze. Oczywiście, dla każdego ważny będzie też wygląd łózka, więc wszystko jest istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 25, 2019 10:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: