Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odmłodzenie skóry
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 354

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 12:56    Temat postu: Odmłodzenie skóry Odpowiedz z cytatem

Nie wiesz gdzie szukać profesjonalnych zabiegów odmładzających? Polecam https://filine.pl/
Na pewno znajdziesz coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Lip 17, 2018 12:56    Temat postu:

Powrót do góry
jamajka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 675

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat wiem, bo mam niedaleko siebie w Warszawie dobrą klinikę która się zajmuje takimi zabiegami - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ Smile bardzo dobrzy są. W ogóle super bo jak się tam idzie to taka miła atmosfera panuje, zawsze jest bardzo sympatycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Granus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 602

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja zonka to byla na takim zabiegu co na niego wampirzy lifting mowia Very Happy na poczatku mnie to bardzo bawilo, ale jak poczytalem na https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/osocze-bogatoplytkowe-hd-arthrex-acp-czynniki-wzrostu/ na czym to polega to bylem bardzo ciekawy efektow. Teraz sie jej wcale nie dziwie, bo naprawde pieknie wyglada skora po tym wszystkim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina077
Barok
Barok


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 76

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że żadne kosmetyki nie pozwolą osiągnąć takiego efektu odmłodzenia skóry jak zabiegi medycyny estetycznej. Mi po głowie już od jakiegoś czasu chodzą nici liftingujące w Tesoro Clinic - https://tesoroclinic.pl/zabieg/nici-liftingujace-happy-lift/. Sporo czytałam o tym zabiegu i myślę, że to coś idealnie dla mnie. Zabieg nie jest mocno inwazyjny, a efekty niemal natychmiastowe. Nie chciałabym nigdy decydować się na zabiegi z użyciem skalpela i chyba skuszę sie właśnie na takie nici.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filipinka888
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 36

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cera młodzieńczo będzie wyglądać jak odpowiednio będzie pielęgnowana. Widziałam ciekawe propozycje takich kremów na http://jejustore.pl/, myślę, że znajdziesz tam sporo ciekawych propozycji godnych uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale i na mojej twarzy już coraz bardziej widać upływający czas. Skóra jest coraz bardziej zwiotczała i coraz mniej elastyczna. Zwykłe kremy już nie wystarczają i myślę nad tym, czy by nie wybrać się na lifting - http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/ulthera-lifting-twarzy-bez-skalpela/. Słyszałam sporo pozytywnych opinii na temat tego zabiegu i coraz bardziej mnie kusi żeby sie na niego zdecydować i zadbać o swój wygląd jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikita11
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o skórę powinno być przede wszystkim skuteczne. Nie ma kremu, który byłby długofalowo skuteczny, by poprawić sprężystość i kondycję skóry trzeba zadziałać w jej głębokich warstwach. Skuteczne są zabiegi z użyciem produktu Restylane Skinboosters, z użyciem kwasu hialuronowego. Całkowicie bezpieczne, gdyż jest to substancja, która naturalnie występuje w organizmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uda nam się kosmetykami zadbać o swoją skórę. Także nawilżenie jej to dla mnie podstawa codziennej pielęgnacji. Nie każdy kosmetyk mi pasuje, więc naturalne i delikatne są najlepsze, bo po nich nie mam żadnych podrażnień. Mam balsam do ciała a avokado HB i w końcu skóra mi nie pęka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 416

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 06:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny nie wiem czy byłyście ostatnio w rossku ale jak będziecie to koniecznie zerknijcie sobie na to mleczko botanic Expert z Eveline. Ma taką przyjemną konsystencję olejku, ale nie jest tłusty i szybko się wchłania. Skóra jest świetnie odzywiona i nawilżona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sienna_081
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 39

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o fotoodmładzaniu laserowym? Słyszałam sporo o tym zabiegu i wydaje mi się dość ciekawą propozycją na odzyskanie młodszego wyglądu z mniej widocznymi zmarszczkami. Słyszałam, że tutaj jest wykonywany taki zabieg - https://jadoreinstytut.com/ i zastanawiam się, czy się na niego nie zapisać. Czy któraś z Was może się na niego zdecydowała? Jak efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra odwodniona, szara i bez blasku... skąd ja to znam. Nowoczesna kosmetologia jednak, działa w tym zakresie naprawdę sprawnie! Smile Dzięki zabiegom z użyciem produktu Restylane SkinBoosters możesz odmienić swoją skórę, nawilżyć ją i nadać naturalnego blasku! Smile Na stronce https://www.restylane.com/pl/ gabinety w których znajdziesz ich produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmetyczka-jola
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mojej skórze świetnie sprawdza się złuszczanie kwasem glikolowym. Ten zabieg jest całkowicie bezpieczny dla skóry i daje naprawdę świetne efekty. Skóra po takim peelingu jest wygładzona, nawilżona i jędrna, a zmarszczki mniej widoczne. Polecam każdemu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zapisac się na zabieg kompleksowego nawilżania z produktem Restylane Skinboosters. Naprawdę mega odżywienie dla skóry, nawilżenie i ogolnie bedzie prezentowała się wizualnie dużo lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Smile
Ja ostatnio skorzystałam z zabiegu na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i mogę go serdecznie polecić! Moja skóra wygląda teraz znacznie młodziej, pozbyłam się zmarszczek wokół oczu, a także bruzd na czole. Jeśli chcecie, aby Wasza skóra była gładka i promienna to skorzystajcie z tego zabiegu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W podróży sprawdzą się także rześkie chusteczki lawenda Hildegard Braukmann. Niekiedy nie ma możliwości nawet jak umyć rąk, więc chusteczki je odświeżą i nawilżą. Mają w sobie żel aloesowy i pantenol co pozwoli także odświeżyć ręce. Nadają się także jako kompres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Paź 04, 2019 19:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group