Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ekskluzywne zapachy do wnętrz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Awakeraq
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Lut 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 19:53    Temat postu: ekskluzywne zapachy do wnętrz Odpowiedz z cytatem

Witam, jeśli szukacie i chcecie kupić ekskluzywne zapachy do wnętrz to polecam z tej strony cena bardzo dobra i wysyłka bardzo szybka. Wydajny dyfuzor z pompą dyfuzyjną która bez problemu aromatyzuje pomieszczenia o wielkości do 80 metrów. To urządzenie do aromamarketingu występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: czerń i biel. MR Seine to połączenie szkła i metalu które sprawia, że urządzenie wygląda elegancko. Wiele fajnych aromatów też znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 28, 2021 19:53    Temat postu:

Powrót do góry
Bt2tdyt
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 31, 2021 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, super oferta.
_________________
stomatolog szczecin prawobrzeże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 257

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogółem jeśli chodzi o zapachy to ja najbardziej polecam takie dyfuzory zapachowe mi one sprawdzają się najlepiej. Jakiś czas temu wolałam świece, ale takie dyfuzory moim zdaniem nawet intensywniej pachną Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ViolkaM
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Cze 2022
Posty: 211

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto szukać wyjątkowych propozycji świec zapachowych i kompozycje zapachowe. Obecnie, moim największym ulubieńcem jest zdecydowanie mój typ numer jeden czyli Miluli https://miluli.pl/kategoria/swiece-sojowe-i-kadzidla/ takim fajnym dodatkiem jest zdecydowanie "Świeca Sojowa Palo santo 135g" która jest bez GMO jest w 100% bezpieczny dla zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki44
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie jestem zwolenniczką chemicznych zapachów. Uważam, że dużo lepszą opcją są naturalne świece zapachowe, bazujące na naturalnych woskach i olejkach eterycznych. Też pięknie pachną, ale nie są toksyczne, nie dymią i są w pełni bezpieczne. Rzućcie okiem np. w sklepie MadamNatura. U nich świece sojowe dostępne są w szerokim asortymencie. O tej porze roku fajnym wyborem może być Świeca sojowa Zapach Lasu. Z pewnością wpisze się w świąteczny klimat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Czw Sty 19, 2023 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację naturalne świece są najlepsze. Tym bardziej że obecnie jest ich naprawdę spory wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buszko
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 98

PostWysłany: Czw Sty 19, 2023 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie wysokiej jakości naturalnych świec sojowych z drewnianym knotem to zajrzyjcie do sklepu Homeliness https://homeliness.eu. Na pewno znajdziesz tam idealną świecę lub nawet zestaw świec. Sklep oferuje nie tylko świece zapachowe ale także świece do masażu, zapachy do pomieszczeń, woski do kominków zapachowych. Wszytko starannie wykonane z najwyższej jakości naturalnych składników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 19, 2023 09:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group