Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabawki dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isonko
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: Nie Sty 06, 2019 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdybyście szukali jakichś fajnych przebrań z okazji karnawału to polecam Wam https://www.epinokio.pl/pol_m_KARNAWAL-Przebrania-17605.html My już się zaopatrzyliśmy w fajne stroju w związku z nadchodzącymi imprezami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sty 06, 2019 18:40    Temat postu:

Powrót do góry
okinakis
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 119

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to żeby poświęcać czas dzieciom. Same zabawki nie załatwią tego za was, wiadomo że są ważne, ale trzeba wspólnie z dziećmi się nimi bawić, pokazać jak to się robi. Ja teraz planuje zakup puzzli, znalazłam już na stronce http://www.puzzle-sklep.pl/puzzle/liczba-elementow/puzzle-1000-elementow/ bardzo duży wybór puzzli, może i znajdziecie coś w sam raz do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 147

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zalezy od tego w jakim wieku jest dziecko Smile mój 4 letni syn uwielbia samochody i te mniejsze i te większe. w tym roku na urodziny planujemy mu kupić takie wypasione sportowe auto na akumulator. Ostatnio nawet mówił, że marzu o czerwony mercedesie Smile Znalazłam już nawet fajny model w sklepie "BRYKA DLA SMYKA". Myślę, że bedzie zadowolony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie żadne zabawki nie zastąpią tak naprawdę naszej wspólnej zabawy z dzieckiem. Trzeba poświęcać mu duzo uwagi i wymyślać kreatywne zabawy, podczas których dziecko rozwinie swoje umiejętności i percepcję. Czytałam tutaj - https://sklep-tolek.pl/blog/2019/03/07/zabawa-w-odgrywanie-rol-dlaczego-jest-wazna/, że bardzo dobre efekty i korzyści przynosi zabawa z dzieckiem w odgrywanie ról. Może ono wtedy pobudzać swoją wyobraźnię i nabyć nowych umiejętności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tiko00
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na rozwoju swojego dziecka poprzez zabawę, zerknij na empis.pl i wybierz mu coś fajnego! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja uważam, że świetnym pomysłem na prezent dla dziecka jest zestaw LEGO Classic Klocki klocki klocki. Myślę, że każdy z nas bawił się klockami LEGO i wie, że to doskonała zabawa dla dzieci w różnym wieku, a nawet dla dorosłych. Myślę, że taki zestaw to ponadczasowy prezent, który z pewnością spodoba się maluchom i rozwinie ich kreatywność Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 206

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam https://www.lamilani.pl/komplet-minky-kocyk-poduszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TJanek
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobie coraz bardziej ogłupiających i bezwartościowych zabawek, ja polecę przekornie gry planszowe - to jest świetna zabawa dla całej rodziny, a dzieci mogą wynieść z tego przydatne umiejętności na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur55e
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to każde dziecko chciałoby najlepsze zabawki.Moim zdaniem to na pewno jest dobrze.
_________________
https://amarex.pl/hurtownia-zabawek-bogata-oferta/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że zabawki warto dobierać pod kątem użyteczności.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:20, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piegowatta
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 47

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz możemy liczyć na spory wybór ciekawych propozycji na zabawki, także i na wiele zabawek edukacyjnych. Ja rozglądam się obecnie w sklepie https://ramiz.pl/ za zabawkami ogrodowymi. Mamy duży dom, a ogród jeszcze większy, więc może jakieś bramki do piłki nożnej, albo trampolina ogrodowa będzie bardzo fajnym pomysłem na prezent dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaJarecka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 132

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa już o zajęciach dla dzieci, fajną opcją może być aktywność fizyczna, o jakiej mowa na http://drabinki-gimnastyczne.pl/news/5/22/Gimnastyka-i-zabawy-na-sali-gimnastycznej . Różnego rodzaju ćwiczenia na drabinkach gimnastycznych mają bardzo duże znaczenie dla ogólnego rozwoju fizycznego dziecka i na pewno zaowocują w przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajkaslom
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię szukać na Ceneo zabawek Smile Można szybko bardzo porównań oferty, duży wybór, nie trzeba po sklepach biegać Smile Ostatnio zamawiałam Lalki Bohater Frozen dla córek i były bardzo zadowolone, ja też - zwłaszcza z ceny Wink Polecam, jak ktoś szuka to tam na pewno znajdzie wiele ciekawych prezentów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszK_
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie będę nigdy oszczędzał na zabawkach dla moich dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marolka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 39

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem im prostsze zabawki, tym lepiej dla dzieci. Tylko wtedy rodzice muszą się bardziej zaangażować, żeby wymyślić coś kreatywnego i zająć dziecko na dłużej niż 5 minut. Moi znajomi opowiedzieli mi, że u nich bardzo fajnie sprawdziło się origami dla dzieci https://blog-juniorangin.pl/origami-nauka-precyzji-i-koncentracji-po-japonsku/ - wystarczy kartka papieru, prosta instrukcja składania i można brać się do zabawy Smile W dodatku to zajęcie dla całej rodziny, tylko trzeba pamiętać, żeby nie tracić cierpliwości, bo jednak origami wymaga chwili skupienia i zaangażowania. Ale dużym plusem jest to, że nie wymaga specjalnego przygotowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 22, 2020 09:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group