Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta odchudzająca
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 354

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 11:04    Temat postu: Dieta odchudzająca Odpowiedz z cytatem

Najlepszy gabinet dietetyczny w Katowicach to http://gpsd.pl/
Mają świetne ceny i najlepsze podejście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Lip 13, 2018 11:04    Temat postu:

Powrót do góry
jamajka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 675

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez mam diete rozpisana przez dietetyka Smile Zdecydowalam sie na Michała Wrzoska - https://michalwrzosek.pl/ bo wiele pozytywnych opinii czytalam na jego temat i faktycznie - nie zawiodlam sie. Super czlowiek z ogromna wiedza i pasja. Oby wiecej takich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 643

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki catering to jest bardzo fajna rzecz, ale trzeba też uważać co się zamawia i u kogo. Czasem zapłacić te 10zł więcej za catering, ale mieć pewność, że posiłki są zdrowe i świeże. Ja na pewno polecam wam Łódzkie Pudełko - najlepszy catering z jakim miałam do czynienia. A gdybyście mieli jakie pytania odnośnie diety, to zawsze możecie się z nimi skontaktować https://lodzkiepudelko.pl/kontakt , bo chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej pomyśleć o diecie sokowej ? Takiej oczyszczającej tak na 3 dni ? Można oczywiście zacząć tak od diety jednodniowej. Ja tak zrobiłam z sokami sportfoodsoki. Soki są świeżo wyciskane i zastępują posiłek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dbacie o linię to nie zapominajcie o wartościach odżywczych. Ostatnio na https://www.kreatywna.pl/zdrowie/4-produkty-bogate-w-potas-i-magnez-zobacz-co-musisz-wlaczyc-do-swojej-diety/ czytałam w jakich produktach można znaleźć dużą ilość potasu i magnezu. Muszę jeść ich znacznie więcej by mieć wiecej energii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś próbował modnej ostatnio diety pudełkowej? Na rynku jest dużo firm, które dowożą dietetyczne posiłki, zgodne z wybraną kalorycznością. Ja korzystam z oferty http://healthypack.pl/ , a działają na terenie Rzeszowa i okolic. Jedzenie jest pyszne, świeże, codziennie inne. Dieta nie jest więc nudna, a ważne że posiłki opracowuje dietetyk więc odchudzam się racjonalnie i z głową. Bez żadnych głodówek!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kajka35
Barok
Barok


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 78

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dieta to taka, która jest zbilansowana. Ważne, żeby jeść tyle, ile potrzebuje nasz organizm - nie za dużo i nie za mało.
Korzystam też z przepisów na fit batoniki bounty z sieci i udaje mi się utrzymać stałą, dobrą wagę.
Jestem łasuchem, lubiłam podjadać, a dzięki temu nie muszę cały czas kontrolować tego, czy jem odpowiednią ilość posiłków, czy za mało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł, opisujący zasady odchudzania zupami i zamierzam wypróbować tę dietę. Jeśli jesteście ciekawi, to polecam przeczytać: https://bedietcatering.pl/dieta-zupowa-z-czym-to-sie-je-propozycja-od-celebrytow/! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1313

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam, że świetnym pomysłem na odchudzanie jest skorzystanie z cateringu dietetycznego. Z tego, co się orientuję, to taki catering oferuje na przykład firma afterfit-catering.pl/. Czy ktoś z Was miał z nią wcześniej do czynienia? Możecie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasiepytamo
Renesans
Renesans


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 48

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w diecie odchudzającej kupowałam coś takiego jak np. forever fit 15 czekolada. Tutaj możecie to sprawdzić https://sklepaloevera.pl/forever-f15-fit15-czekolada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bendy
Barok
Barok


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 79

PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne diety są teraz dostępne i jak tylko chce się zrzucać kilogramy to warto robić to rozsądnie i być w kontakcie z dietetykiem. Na pewno dietetyk w Kielcach będzie w stanie ułożyć dobrą dietę i pomóc szybko schudnąć. Jak najbardziej dieta od dietetyka jest lepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 808

PostWysłany: Sob Lis 07, 2020 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w takim razie powinniście zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez SportFoodBox jeżeli chodzi o wyjątkową i smaczną dietę na co dzień zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym zakresie cenowym. Jednocześnie licząc na profesjonalne wsparcie obsługi i świetnie zestawione menu m.in nowość na rynku czyli Dieta Sirt Food o której więcej dowiecie się na stronie https://sportfoodbox.pl/diet/dieta-sirt-food/ Pozdrawiam i życzę udanych wyborów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trister
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłem na takiej diecie z prawdziwego zdarzenia, ale ostatnio przybrałem kilka kilogramów i chyba muszę zacząć działać.
_________________
części do zamiatarek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leśnikowa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 142

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Średnio gotuje, a jeśli miałabym jeszcze pilnować się za zakupami aby to było coś dietetycznego to już w ogóle. I w ten sposób doszłam do punktu z którego zaczęłam korzystać z diety pudełkowej, bo brzuch coraz większy, a same ćwiczenia to nie wszystko. Wybrałam Fitcat, z dietą fit, gdzie jedzenie mają przepyszne ale i różnorodne, co jest dla mnie ważne, bo dość wybredna jestem. Mogę też wybrać czasem posiłki niedietetyczne co jest wspaniałe ale chyba zbyt często z tego korzystam. Jednak ważne jest tez to, że oszczędzam ogrom czasu, kiedy to próbowałam coś gotować jak i sporo czasu oszczędzam na samych zakupach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkax
Renesans
Renesans


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 53

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w pierwszych dniach diety odchudzającej rano piję wodę z octem jabłkowym i cytryną. Bardzo dbam o to czym się wtedy odżywiam, w większości są to najpierw warzywa i owoce. Nie jem niczego co może zawierać cukier. Taka dieta wcale nie musi być restrykcyjna czy inwazyjna. Jedzenie jedynie naturalnych rzeczy przez parę dni na pewno każdemu dobrze zrobi.Warto spróbować nawet dla lepszego samopoczucia i pozbycia się nadmiaru wody z organizmu. Potem należy wprowadzić zdrowe produkty zbożowe, nabiał i chude mięso. Staram się nie jeść nic przetworzonego. Na śniadanie stawiam na zdrowe płatki https://melvit.pl/melvit/platki/ z dodatkiem owoców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 19, 2020 10:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group