Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zasady zdrowego stylu życia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lejla94
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Maj 14, 2022 11:33    Temat postu: Zasady zdrowego stylu życia Odpowiedz z cytatem

Hej znalazłam świetny artykuł jak prowadzić zdrowy tryb życia (wiem, jest ich wiele ale ten do mnie przemawia Wink ) http://www.grindexpo.pl/zasady-zdrowego-stylu-zycia/

Stosuje go od ponad dwóch tygodni i widzę poprawę w śnie i samopoczuciu. Czy wy dorzucilibyście coś więcej do tej listy? Śmiało! czekam na wasze sugestie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Maj 14, 2022 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
Sumka
Barok
Barok

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy powinien tego typu artykuły czytać i co ważniejsze starać się do nich stosować.
Ja od kilku lat regularnie odwiedzam fitness Kraków
Miejsce przyjazne każdemu,oferujące spory wybór zajęć i sprzętu sportowego. Osobiście dzięki nim straciłam już kilka kilogramów,nauczyłam się zasad zdrowego odżywiania,poprawiłam kondycję i nabrałam pewności siebie.
Powrót do góry
MariaAwaria13
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pomimo tego, że znam zasady zdrowego odżywiania i obejrzałam już chyba wszystkie video na YouTubie na ten temat, to ciągle nie mogę osiągnąć sukcesu i waga nie spada. A może powinnam powiedzieć, że nie spadała, bo chyba w końcu coś ruszyło. W ramach prezentu urodzinowego córka z mężem wykupili mi dietę wzmacniającą Long Vita od Long Vita Czapielski Młyn i jestem bardzo zadowolona. Dieta ma 1200 kcal, a wcale nie jestem głodna! Ale najważniejsze jest to, że zmieniam nawyki żywieniowe. Już się nie mogę doczekać, aż schudnę!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 23, 2022 15:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: