Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strój na rower
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kajka35
Barok
Barok


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 78

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 09:12    Temat postu: Strój na rower Odpowiedz z cytatem

Czy znacie jakieś sklepy w sieci, w których można zamówić profesjonalny strój na rower?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 11, 2018 09:12    Temat postu:

Powrót do góry
Loren
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 31

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz przeszukać sklepy w sieci, jak ten: https://centrosport.com.pl/ , gdzie jest spory wybór takich strojów.
Stroje są podzielone kategoriami, w zależności od rodzaju aktywności rowerowej, w różnych cenach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Przejrzyj też akcesoria, bo mają świetny wybór przedmiotów, które przydadzą się każdemu rowerzyście!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loren
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 31

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz przeszukać sklepy w sieci, jak ten: https://centrosport.com.pl/ , gdzie jest spory wybór takich strojów.
Są zwykle podzielone kategoriami, w zależności od rodzaju aktywności rowerowej, w różnych cenach, więc warto przejrzeć dokładnie wszystko.
Poza tym, przejrzyj też akcesoria, bo jest sporo przedmiotów, które przydadzą się każdemu rowerzyście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/testy_rowerow/17365/test_kross_moon_3_0_2018 Ja akurat przeglądałam test na KROSS Moona 3.0 ale Ty możesz przejrzeć testy z odzieżą na rower. Myślę, że zanim zakupisz strój na rower, lepiej o nim co nieco się dowiedzieć, a portal jest bardzo konkretny. Wiedzą co piszą. Widać, że się znają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nextone
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że w większości sportowych, w centrach handlowych zazwyczaj jest przynajmniej jeden taki sklep Smile
_________________
naklejki studenckie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sosenka
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. To już nie te czasy, że były problemy z zakupem tego, co potrzeba. Zwróć tylko uwagę, żeby ciuchy nie były bawełniane, jeśli obsługa takie ci zaproponuje, ewakuuj się, bo nie wiedzą o czym mówią. Ubrania na rower powinny być elastyczne, żeby nie krępowały ruchów, w miarę przylegające do ciała, żeby nigdzie się nie plątały i przede wszystkim z materiałów odciągających wilgoć od skóry i szybko wysychające. Ma być spocona koszulka, nie ty. Musisz się jeszcze zastanowić, czy chcesz spodenki z amortyzatorem, czy bez.
_________________
bakterie lipolityczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 260

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 10:03    Temat postu: Rower, wyposażenie Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę dodać sklep Seltrade https://seltrade.pl/latarki-lampy-rowerowe-akcesoria-rowerowe , w którym znalazłam dużo rowerowego wyposażenia. Nie jestem teraz pewna, czy ma się to również co do stroju, ale latarki czy blokady, a i może kamizelki tam dostaniecie. Sprawdźcie sami, co ja będę Was przekonywać Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogik
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja staram się po prostu ubierać wygodnie, jakoś nie zwracam na to bardzo uwagi
_________________
http://www.kredyt-zagan.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annapik
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kupowaniem odzieży w sieci zawsze byłam ostrożna. Tym bardziej jeśli chodzi o ubrania o przeznaczeniu sportowym. Musi być ono wygodne i dobrze dopasowane, a nie sprawdzimy tego czy takie będzie jeśli go nie przymierzymy. Polecam standardową formę zakupów i wybranie się do jakiejś galerii, tam są zawsze miłe panie lub panowie, które pomogą nam w doborze odpowiedniego stroju Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Barok
Barok


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 74

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ciuchy na rower kupuję w sklepie https://miastorowerow.pl/pl/458-odziez-obuwie-i-kaski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piegowatta
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 47

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem sporą ofertę ma firma https://www.spaio.pl/ jeżeli chodzi o odzież termoaktywną, bielizną na rower, do biegania. Myślę, że spodobają się wam ich propozycje, mają bardzo ciekawy design, świetne włoskie materiały. Tu warto postawić na lepszej jakości rzeczy nie tylko dla wygody, ale i także dla zadbania o swoje zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogna74
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest pełno takich sklepów, ale akurat nie znam żadnego Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sente
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeżdżę normalnie w dresach i nie narzekam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaJarecka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 132

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 04:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając odpowiedniej odzieży, czy też akcesoriów do jazdy na rowerze, zdecydowanie warto odwiedzić sklep sportowy sporteca.pl . Przy czym musimy pamiętać o tym, że w przypadku uprawiania takiej formy aktywności, zawsze należy ubrać się stosownie do panujących warunków atmosferycznych, stawiając chociażby na odzież termoaktywną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. A ja tak, mam już koszulkę , bluzę, nakolanniki, spodenki specjalne, buty itd, ale szukam jeszcze skarpet rowerowych i znalazłam takie fajne - różowe ja te supacaz Wykonane sa z dobrej jakości materiałów.I będą też dobrze pasować do moich butów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 22, 2019 11:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group