Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Upominek - co wybrać?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 14:04    Temat postu: Upominek - co wybrać? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich . Posiadam do Was pewne ważne dla mnie pytanko. Przechodząc do rzeczy - mam problem z wyborem upominku. Mam jakąś pustkę w głowie i mimo dużej ilości wskazówek w Internecie nie mogę się na nic zdecydować... Czy myślicie, że np. torebki damskie skórzane będzie stosownym rozwiązaniem? Z góry wielkie dzięki za wypróbowane rady w tym obszarze tematycznym.
_________________
Myślę, że Bóg to coś, czego ludzie używają, żeby uniknąć rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 06, 2018 14:04    Temat postu:

Powrót do góry
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto czasami czerpać inspiracje z internetu. Na przykład na tej stronie https://www.bravebeaver.pl znajdziecie wiele, naprawdę wiele interesujących recenzji i poradników dotyczących prezentów dla większych dzieci i mniejszych, a nawet dla dorosłych. Wydaje mi się, że każdy z nas jest w jakiś sposób indywidualistą i każdemu spodoba się odrębny prezent, a takie recenzje pomogą nam w wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leuxer
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 127

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważa, że torebka może być ciekawym pomysłem na prezent. W Merg.pl znajdziesz duży ybór, również tańszych torebek takich jak np. kopertówka:

Warto poszukać czegoś cikeawego online, bo ceny tu są znacznie bardziej atrakcyjne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
datura
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Sie 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię dostawać bieliznę bądź bieliźniane dodatki oraz biżuterię, jak typowa kobieta Smile
_________________
podwiązki ślubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maksowa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 38

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się, że torebka to super pomysł. Każda kobieta je uwielbia i nigdy nie jest ich za wiele, podobnie jak butów Very Happy Bardzo ładne propozycje ma firma Hedgren torebki - wiele kolorów i rozmiarów, odpowiednich do każdej stylizacji. Myślę, że każda kobieta byłaby zadowolona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 05:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak ktoś nie dysponuje dużym budżetem to może kupić tanie ramki na zdjęcia. Taki prezent też byłby naprawdę fajny, a macie ramki drewniane, aluminiowe, w najróżniejszych kolorach czy wzorach. Także na pewno coś wybierzecie. O możecie przykładowo wziąć pod uwagę wnętrza domu tej drugiej osoby i pod tym kątem dobierać ramki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1303

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie torebka to jak najbardziej dobry pomysł na prezent dla kobiety. Najlepiej sprawdzą się pewnie jakieś eleganckie torebki wizytowe. Ważne, żeby taka torebka była nienagannej jakości, najlepiej wykonana ze skóry. W internecie można znaleźć sporo takich torebek w konkurencyjnych cenach, więc polecam się rozejrzeć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
temacik
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie szukacie prezentow?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie pomyślałam, że może warto dzieciom kupić coś edukacyjnego? Przeczytałam tu https://www.bravebeaver.pl/edukacyjne-gry-planszowe-dla-dzieci-i-nastolatkow/ , że dobrym pomysłem są zabawki edukacyjne. Często sami zastanawiamy się jakie zabawki warto zakupić naszym dzieciom. Skoro macie wydać pieniądze na coś co pogra trzy razy, a potem się zepsuje, to nie lepiej zainwestować w coś edukacyjnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek299
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 37

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mężczyzny na pewno dobrym upominkiem jest butelka alkoholu np. whisky, sprawdź tu http://squadwhisky.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, kobiety są różne, a na rynku jest wiele prezentów! Pomyślcie nad jakimiś medalikami grawerowanymi, albo może stojak na wino będzie dobrym pomysłem? Kobiety lubią wino i to też jest fakt pewny, dlatego powinieneś pomyśleć nad tymi dwoma rzeczami. Ja kiedyś dałam koleżance kubek do herbaty, to nie była zadowolona w 100%, było to widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okularnica
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet zawsze mnie pyta co chciałabym dostać od niego w prezencie i myślę, że to fajny sposób na trafiony prezent. Wybieramy się zimą w góry na narty więc poprosiłam o gogle narciarskie z przyciemnianymi szkłami - połączę przyjemne z pożytecznym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TworzymirPl
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może dostawa kwiatów? Według mnie to może być bardzo dobra opcja Smile Na przykład taka kwiaciarnia internetowa może być ciekawą koncepcją Smile
_________________
Większość ludzi nie chce widzieć tego, co złe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara1978
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 34

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami wybór podarunku wcale nie jest taki łatwy, nawet jak się kogoś zna. Szczególnie jeśli od kilku lat kupujecie sobie upominki i może sie wydawać, że już wszystko sobie daliście. Wtedy najlepiej jest zdać sie na prostotę i podarować np. coś z ciuchów czy po prostu płytę z lubianą muzyką (np. https://preorder.pl/muzyka/polska/rogalddl-anty-ltd. Czasami najprostsze rozwiązanie może okazać się najbardziej trafione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek299
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 37

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź na http://sklepzupominkami.com.pl tu na pewno znajdziesz coś idealnie pasującego, sam tam kupuje od czasu do czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 29, 2018 10:52    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group