Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opinie o Magicznej Klinice w województwie małopolskim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dusia
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 18:56    Temat postu: Opinie o Magicznej Klinice w województwie małopolskim Odpowiedz z cytatem

Hejka Smile Szukam osób, które korzystały z oferty Magicznej Kliniki w województwie małopolskim. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 26, 2019 18:56    Temat postu:

Powrót do góry
alessa
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja czekam własnie na pierwszą konsultacje, wybieram się w połowie września Smile także ewentualnie po tym terminie mogę się wypowiadać Smile
Powrót do góry
werka2
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem świeżo po zabiegu lipolizy - efekty rewelacyjne! Tego się nie spodziewałam. Generalnie ofertę zabiegową maja bardzo rozbudowaną. O czym konkretnie myślisz ?
Powrót do góry
dusia
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie problemem jest nos, chce się poddać zabiegowi jego modelowania. Mam nadzieje, że się uda Smile
Powrót do góry
werka2
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno będziesz zadowolona z efektu, będzie naturalnie. Zatrudniają tu bardzo doświadczonych lekarzy, pracują na dobrym sprzęcie i na dobrych jakościowo preparatach.
Powrót do góry
olga32
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przekonana, że będziesz zadowolona z efektu. werka2 ja wcześniej korzystałam z zabiegów Magicznej Kliniki i polecam je każdej kobiecie. Modelowałam i wypełniałam sobie usta, ale lista zabiegów jest długa. Pani doktor Iwona Cimaszkiewicz potrafi zdziałać cuda. Na pewno w każdej filii są świetni specjaliści.
Powrót do góry
zuzka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dusia, na pewno będziesz zadowolona, bo ja byłam na modelowaniu kształtu nosa w Magicznej Klinice w Olsztynie i jestem zachwycona efektem. Zabieg jest bezbolesny, a poprawę widać już po kilku dniach. Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowana, w co szczerze wątpię, to można odwrócić zabieg, bo jest on wykonywany nieinwazyjnie.
Powrót do góry
miki44
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Werka2, zgadzam się z Tobą w 100%. Magiczna Klinika ma najlepszych lekarzy. Sama byłam u doktor Haliny Derewianko i jestem zachwycona efektem. Ja akurat zdecydowałam się na zabieg modelowania ust. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Na pewno, gdy będę miała kolejną potrzebę, to wybiorę się do nich ponownie.
Powrót do góry
karola74
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miki44, zgadzam się z Tobą w 100%. Ja też chwalę sobie zabieg u doktor Haliny Derewianko z Magicznej Kliniki, a byłam u niej na zabiegu na twarz. Nareszcie cieszę się gładką i nawilżoną skórą twarzy. Zmarszczki są mniej widoczne, wiem, że w razie potrzeby wrócę do nich ponownie. Zabieg był wykonany botoksem, więc bez użycia skalpela można wyglądać lepiej.
Powrót do góry
zuzka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a ja mam takie pytanie. Bo nos to jedno. Jest już ok. Ale zastanawiam się na podbródkiem. Też najchętniej do Magicznej Kliniki bym poszła. Robią? Jakie są efekty? Może ktoś wie...
Powrót do góry
miki44
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robią, robią. Moja koleżanka robiła w Magicznej Klinice, ale nie powiem Ci w której - musiałabym dopytać. Ona zawsze narzekała, że jak buldożek wygląda, bo jej trzy podbródki wiszą. Teraz w ogóle tego nie widać. Twarz zdecydowanie wygląda lepiej.
Powrót do góry
tereskao
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat korzystam z Magicznej Kliniki w Krakowie. Miałam zabieg bursztynowego odmładzania skóry twarzy i bardzo je polecam. W klinice pracują specjaliści, zabieg wykonywany jest profesjonalnie i bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona z efektów, ponieważ są szybko widoczne i utrzymują się przez długi czas.
Powrót do góry
kama39
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karola74, ja też zastanawiam się nad zabiegiem na twarz, bo mam strasznie suchą skórę. Teraz, gdy trzeba nosić maseczkę, moja twarz wygląda tragicznie, skóra sama schodzi. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o Magicznej Klinice. Dlatego zastanawiam się, czy efekty rzeczywiście są widoczne i jak długo się utrzymują.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 02, 2020 18:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: