Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Operacje plstyczne: ZA czy PRZECIW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Merlota
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś przesadza z operacjami to nie wygląda to dobrze, ale każdego osobista sprawa Smile
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 27, 2018 10:43    Temat postu:

Powrót do góry
kika
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Operacje plastyczne są drogie, to jest akurat pewne. Jak nie wiesz do końca czy Cię stać, to zastanów się nad https://www.money24.pl/ ,
taka stronka umożliwia Ci wzięcia pożyczki na dowolny cel. Czasami te pożyczki są tanie, a czasami nawet bezpłatne. Warto sprawdzić jak to wygląda ile kasy mogą Ci dać etc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubbles
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciwko, chyba że operacja by pomogła w kwestiach zdrowotnych. Ale to się dzieje rzadko, a cały ten przemysł żeruje tak naprawdę na kompleksach ludzi i do tego często te operacje nie przebiegają tak, jak powinny i efekty są gorsze niż przed operacjami. To mnie przeraża, że ludzie są w stanie sięgnąć po takie sposoby, bo mają zakodowane w umysłach, że nie wyglądają dobrze.
Powrót do góry
SaltyBirdPanda
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej za, a przynajmniej jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne. Jedną są bardziej inwazyjne, inne mniej, ale jak dla mnie to wszystko jest dla ludzi. Ja sobie sama zrobiłam zabieg, w kótrym głównym bohaterem był laser erbowy beautyscan, więc trochę hipokryzja z mojej strony byłoby potępienie osób, które upiększają swoje ciało. Choć z drugiej strony zabiegi laserowe nie są tak inwazyjne jak operacje plastyczne...
Powrót do góry
ElTango
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Medycyna estetyczna daje naprawdę ogromne możliwości więc moim zdaniem korzystanie z tego jest jak najbardziej ok. Ja od zawsze miałam kompleks małych piersi dlatego jako dorosła i juz bardzo dojrzała kobieta zdecydowałam się na powiększanie piersi implantami w klinice doktor Jędrys w Krakowie http://chirurgplastyczny-krakow.pl/powiekszanie-piersi-implantami/ . Oczywiście miałam obawy ale pani doktor wszystko mi dokłądnie wytłumaczyła, powiedziała jak będzie wyglądac zabieg i rekonwalescencja i ogólnie o całym zabiegu.
Na początku było mi trochę trudno bo byłam obolała ale po kilku dniach wróciłam do formy i w końcu mogę cieszyć się pięknym i jędrnym biustem a moje kompleksy zniknęły
Powrót do góry
tukan
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na usunięcie zmarszczek super jest lifting ALE to ból, operacja i skalpel. Ja się tego boję. Na szczęście jest alternatywa tj HIFU: http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ - bezinwazyjny lifting, a efekt utrzymują się nawet 5 lat. I też świetnie redukuje zmarszczki, napina skórę, konturuje rysy, likwiduje drugi podbródek.
Powrót do góry
Marika
Barok
Barok

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za. Uważam, że wszystko jest dla ludzi, jeśli podchodzi się do tego z rozsądkiem. Moja siostra jest po operacji krzywej przegrody nosowej, w klinice dr Anny Olender. Jesteśmy z Katowic, więc do Żarek Letnisko, gdzie jest klinika, miała stosunkowo niedaleko Smile
Powrót do góry
Isonko
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 01:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie bardzo duże wrażenie zrobił zabieg endoliftingu twarzy 4D http://medicalaser.pl/endolifting-twarzy-4d/ Jest to zabieg nieinwazyjny, a efekty nie gorsze... W połączeniu z osoczem bogatopłytkowym dało fenomenalny efekt. Jak dla mnie to 100x lepsze i bezpieczniejsze niż np. botoks czy inna operacja plastyczna. Smile
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Operacje plastyczne to juz osobiście dla mnie troche przesada, ale uważam, ze w medycynie estetycznej nie ma nic złego. Każda kobieta powinna sie starzeć z godnością https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/ Usuwanie i zapobieganie powstawaniu zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej. Doskonale działa wygładzając czoło, okolice oczu i ust. Rezultaty utrzymują się ok. 6-9 miesięcy.
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o twarz to chciałabym poprawić swoje usta. Zastanawiam się, czy się nie zdecydować na zabieg. Słyszę, że KWAS HIALURONOWY do ust Restylane Kysse https://www.restylane.com/pl/ poleca wiele pań. Chciałabym tylko delikatnie ujędrnić usta. A on właśnie tak działa.
Powrót do góry
agatula
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest dla ludzi, wiadomo, ale umiar jako taki trzeba zachować Smile efekty operacji plastycznych powinny byc przede wszystkim naturalne a nie przerysowane bo wtedy nie wygląda to dobrze. Jesli chodzi o piersi i dobre jakościwoo implanty to ze swojej strony polecam mentory. Niezawodne, dobre jakościowo.
Powrót do góry
kamamama
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że jeśli ma sie ogromny kompleks na danym punkcie to czemu nie, sama kiedyś z przyczyn zdrowotnych musiałam się takiej operacji poddać, niestety została blizna, ale na nią zaczęłam stosować plastry na blizny , blizna jest mniej widoczna i samo stosowanie tych plastrów jest super łatwe
Powrót do góry
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie uważam, że operacje plastyczne jak i wszelkie zabiegi medycyny estetycznej to nic złego - warto jednak zachować umiar oraz wybrać profesjonalny gabinet, który znajdziecie na portalu www.klinikiurody.com.pl
Powrót do góry
werka2
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatula ja tez nosze mentory i jestem zachwycona Smile Jeśli też rozważacie taki zabieg to warto obejrzeć też ten filmik z udziałem Dr Szczyta https://www.youtube.com/watch?v=WmbiSf4rL9Y&t=1009s. Mnóstwo ciekawych informacji, spora dawka rzetelnej wiedzy.
Powrót do góry
Mannia
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiększyłam piersi oraz usta za pomocą kwasu hialuronowego. I jestem w zupełności za poprawkami w naszym wyglądzie. Jeśli nie czujemy się na tyle pewnie, to czemu nie? Lekarz Michał Chalcarz zrealizował dla mnie wspomniane zabiegi. Ten specjalista z Bydgoszczy sprawił, iż wreszcie czuję się piękna! Czy nie o to chodzi?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 30, 2019 07:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: