Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Operacje plstyczne: ZA czy PRZECIW
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gormit
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 15:47    Temat postu: Operacje plstyczne: ZA czy PRZECIW Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie wasz stosunek do operacji plastycznych. Jak wiadomo, nie są już one tematem tabu - to jak to miało jeszcze miejsce przed kilkunastoma laty. Wtedy to dla wielu osób poddanie się operacji plastycznej było wstydliwe, natomiast dziś pokazuje, że dana osoba ma do siebie szacunek i dba o swój wygląd.

Jeżeli jesteście PRZECIW operacjom plastycznym, napiszcie dlaczego. Jeżeli jesteście ZA, również dajcie znać z jakiego powodu.

PS. Którą część siebie byście zmienili?
Reklama

Wysłany: Pią Gru 06, 2013 15:47    Temat postu:

Powrót do góry
jurek321
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem przeciw temu

Tatjana
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak generalnie jestem zwolenniczką różnego rodzaju zabiegów, poprawiających wygląd, pod warunkiem, że nie mają one na celu usuwanie wymyślonych problemów, takich jak chociażby zbyt małe usta. Bądź co bądź, sama chętnie wybrałabym się na depilację laserową, np. w Lesznie, w http://skinlogica.pl/ , bo jednak goleniu nóg co kilka dni jest mocno irytujące, wobec czego chciałabym w końcu zrobić " z tym" porządek:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jak najbardziej za operacjami jeśli ktoś tego potrzebuje, mimo że sama bym się na taką operację na pewno nie zdecydowała bo absolutnie wystarczą mi bezinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej w klinice http://artederm.pl/
Powrót do góry
terenia
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciwna operacjom dla sztucznego upiększania, natomiast rozumiem ludzi po wypadkach czy innych operacjach
Powrót do góry
modern
Renesans
Renesans

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się tak jednak nie zamykała... bo nigdy nie wiadomo co kogo może spotkać. Ludzie mają przeróżne kompleksy z którymi wlacza czasami cale zycie. Ja po wypadku mialam jedna opadnieta powieke. Nie sadzilam, ze bedzie mnie az tak irytowala a w pewnym moemencie nawet wzbudzala we mnie odrazę bo efekt sie poglebial a oko zamykało ;/ żaluje w sumie ze zwlkekalam z zabiegiem 10 lat. Jak widac http://drkepa.com/medycyna-estetyczna/korekta-powiek-plexr/ to naprawde nic groźnego, a meczylam sie ja i moi bliscy
Powrót do góry
zuzka
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wolała poddać się zabiegom medycyny estetycznej, to mniej inwazyjne a skuteczne. Zerknij na zabieg wykorzystujący osocze bogatopłytkowe https://lukaszmichalak.pl/medycyna-estetyczna/rewitalizacja-skory/osocze-bogatoplytkowe - to teraz hit w tej dziedzinie, zresztą w innych (np. ortopedii także.
Powrót do góry
werka2
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

operacje plastyczne raczej nie, ale już zabiegi medycyny estetycznej jak najbardziej tak Smile Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi pod warukiem, że korzysta się z tych dobroci z głową Smile Ja sama regularnie chodzę do wrocławskiego salonu COCO-TIME i w najbliżśzym czasie rozważam powiększenie ust Smile
Powrót do góry
Polina
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę przeciwwskazań do operacji plastycznych o ile wykonuje się je z głową i z umiarem. Sama korzystałam z operacji powiększenia i korekcji kształtu piersi w klinice
prowadzonej przez doktor Jędrys z Krakowa http://chirurgplastyczny-krakow.pl/powiekszanie-piersi-implantami/ . Po ciąży i karmieniu piersią mój biust pozostawiał wiele do życzenia i nie byłam zadowolona z jego wyglądu. Poza tym miałam kompleks małych piersi co dodatkowo utrudniało mi funkcjonowanie. Po zabiegu szybko wróciłam do formy - biust jest ładny i kształtny a ja nie mam już kompleksów.
Powrót do góry
aga_stokrotka95
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciwna operacjom plastycznym, jednakże zbiegi niezbędne, czy też poprawiające bezinwazyjne jak na przykład ten: http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/ulthera-lifting-twarzy-bez-skalpela/ jest całkiem wporządku.
Powrót do góry
odys
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też jestem przeciwna. po operacjach wszystkie te kobiety wyglądają tak samo. Zabiegi upiększające są okej ale z głową !
karolina11
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej,
ja skorzystałam z drobnego zabiegu - karboksyterapii tutaj możecie o nim poczytać - http://1szw.pl/ciesz-sie-pieknym-biustem-kazdego-dnia/ polecam każdej kobiecie, duży efekt!
Powrót do góry
jamajka
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko zależy od skali zabiegu i powodu dla którego się to robi. Ja miałam spory kompleks jeśli chodzi o piersi, ale zamiast na implanty zdecydowałam sie na taki przeszczep tkanki tłuszczowej - https://klinikamiracki.pl/zabieg/lipotransfer/ i to jest bardzo dobre rozwiązanie Smile
Powrót do góry
lollipop11
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogolnie, nic do operacji nie mam, chyba ze sa to te typowe operacje plastyczne na zasadzie 'powieksze sobie usta do rozmiarow pontonu unoszacego sie na wodzie, bo to takie seksowne'. Nie, nie, jeszcze raz nie. Czemu ludzie sie tak szpeca. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
fiona45
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiele ciekawych propozycji na atrakcyjny wygląd można wykonać za pośrednictwem zabiegów bez skalpela. Dużą popularność ma medycyna estetyczna związana z osoczem bogatopłytkowym. Poczytaj o tym na; http://felknerestetyczna.pl/medycyna-estetyczna/osocze-bogatoplytkowe/ . Może wam coś się spodoba.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: