Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ślub
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makijaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Cze 21, 2019 21:41    Temat postu:

Powrót do góry
basiunia
Renesans
Renesans

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My do ślubu pojechaliśmy porche, które wcześniej zostało serwisowane w tym wyjątkowym serwisie aut premium: http://aldamotorsport.pl/porsche-naprawa-serwis-renowacja/. Owszem długo się zastanawialiśmy czy warto dołożyć do takiego auta i w dniu ślubu do kościoła pojechać czymś wyjątkowym. Szczerze nie żałujemy decyzji bo do końca życia zapamiętamy ten wyjątkowy dzień, te auto, kościół, pierwszy taniec Smile Aż mi się łezka w oku kręci na samą myśl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na wesele plenerowe? Ostatnio miałem okazję być na takim i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jakie robi to wrażenie. Jeśli myślicie o tym, to w https://dascompany.com możecie wynająć specjalne namioty weselne. Bez problemu dopasujecie je do Waszych potrzeb.
Powrót do góry
misst
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 06:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli organizujesz wesele to może Ci się przydać tego typu wpis
http://www.djmw.pl/toasty-weselne-kto-i-kiedy/ to bardzo przydatne, a jeżeli ktoś się dzieli swoją wiedzą w sieci to warto to wykorzystać i dowiedzieć się tego, co może CI się przydać podczas organizacji waszego wyjątkowego dnia.
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysły na wesele są bardzo różne i naprawdę w ciekawym klimacie niekiedy można je zrobić. Miejsce to podstawa. Też jak ktoś ma już jakiś pomysł to pod to trzeba je wybrać. Wiem, że Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą ma dużą salę. Na ogromne wesele można się tutaj zdecydować.
Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie przygotowania na ślub idą pełną parą. Właśnie znalazłam szkołę tańca All About Dance ( zobacz na: https://allabout-dance.pl/pierwszy-taniec-weselny/ i
zobacz na: https://allabout-dance.pl/ ). Myślę, że zapiszę się do nich na kurs tańca. W końcu trzeba byłoby się pokazać podczas pierwszego tańca Wink. A czytałam komentarze, że bardzo dobrze uczą.
Powrót do góry
rejtan
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam ślub kościelny i wesele. Świetne przeżycie, było tak jak sobie wymarzyłam.
Dianka
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie ślubu Smile mnie po moim ślubie zaskoczyło to, jak wiele z naszych gości pomyślało o uniwersalnych prezentach. Wiadomo, to sprawa indywidualna, ale np pięćdziesiąty bukiet kwiatów nie jest tak praktyczny jak elegancka pościel na prezent ślubny, dlatego fajnie, że coraz bardziej się o tym myśli
Powrót do góry
Malki88
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela to jest ogromne przedsięwzięcie, ale z pomocą życzliwych osób i rodziny, da się to przeżyć Wink U nas bardzo dużo wniósł fotograf, który był najlepszy z wszystkich osób, które pracowały przy weselu. Polecam serdecznie, sprawdźcie sobie fotograf gliwice, bardzo sympatyczny pan i profesjonalista w jednym Wink
Powrót do góry
janeczka88
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz ciekawych propozycji na prezent to warto zerknąć na propozycje do https://swistakpakuje.pl . Znajdziesz tam prezenty na różne okazje też weselne. Wiele osób poszukuje takich produktów i znajduje właśnie w sklepach internetowych bo najtaniej.
Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto przy takim temacie wspomnieć również jak ważne są zaproszenia ślubne. Dzięki nim możemy zaprosić swoich gości w elegancki sposób na nasz ważny dzień.Zauważyłam, że sporo moich znajomych stawia na zaproszenia od https://farrowdesign.pl . Ponoć są nie tylko ładne, ale i solidnie wykonane.
Powrót do góry
trims
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaproszenia są mało ważne. Każdy gość wrzuci zaproszenie do szuflady i o nim zapomni.
Dizel90
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam, tyle par trwoni mnóstwo czasu na te zaproszenia,a potem ludzie nawet zapominają je brać ze sobą.
Powrót do góry
patka300
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, najważniejsze jest miejsce, dlatego postanowiłam, że musimy mieć wszystko dograne na 100%, żeby nie było nerwów zbędnych. Zdecydowaliśmy się na Opal w Grzybowie. Wszystko się udało, w sierpniu był piekielny upał, na całe szczęście sala ma dobrą klimatyzację. Jeżeli ktoś chce mieć spokojną głowę przed weselem i nie chce się martwić o pierdoły, to polecam.
Powrót do góry
Mickymadam
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już załatwione dekoracje na wesele? Ja planuje swoją impreze w klimacie górskim. Dużo drewna jest na sali więc i dekoracje muszą tu świetnie pasować. Znalazłam na stronie https://szykownie.com.pl przepiękny podświetlany napis love drewniany. Może i wam się spodoba
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 30, 2019 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: