Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czajnik filtrujący?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nofika
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 225

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 12:42    Temat postu: Czajnik filtrujący? Odpowiedz z cytatem

Czy opłaca się kupić taki czajnik filtrujący? I jak wygląda sytuacja z wymianą filtra? Co jaki czas należy taki filtr w czajniku wymienić? Na https://filtrosfera.pl/ jest spory wybór takich czajników i butelek. Ale nigdzie nie znalazłam informacji o filtrach. Możecie coś doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 23, 2020 12:42    Temat postu:

Powrót do góry
Nowoczesna20
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Sty 2020
Posty: 49

PostWysłany: Nie Sie 16, 2020 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz na myśli dzbanek filtrujący? Ja wymieniam fitr co miesiąc. Używam dużo wody filtrowanej. Mam czajnik emaliowany i ciężko go czyścić z kamienia. A jak mam wodę filtrowaną to czyszczenie odbywa się o wiele rzadziej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 469

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy filtr tego typu wystarcza na określoną ilośc użyć, więc po jakimś czasie należy go wymienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kumi
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 516

PostWysłany: Sob Lut 06, 2021 01:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o filtry wody przemysłowej, warto sprawdzić ofertę https://www.filtrowanie.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 837

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyboru dobrej jakości czajników elektrycznych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Manta u których znajdziecie dobre i stylowe propozycje, jak na przykład "KTL9230W - Czajnik elektryczny 1,7L biały" który wygrał u nas. Fajna opcja, tym bardziej że kupiony po niezłej promocyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcinXedo
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 525

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham takie filtry!! To jest coś wspaniałego. Dzięki nim wspaniale w kuchni mi się działa!!
___________________-
Prace inżynierskie - Informatyka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 472

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie filtrować wodę warto, do gotowania szczególnie. Wtedy kamień nie osadza się w czajniku, na garnkach i co najważniejsze my też go nie wypijamy. Ale do picia dla mnie najlepsza woda mineralna mimo wszystko. Filtrowana woda mnie osobiście nie smakuje, też druga kwestia to zawartość minerałów, one są nam potrzebne a jeśli wody pijemy 1,5 litra dziennie czy nawet 2 litry to warto aby była ona chociaż średniozmineralizowana. Jak Staropolanka 800, moja ulubiona Smile Znacie? jeśli nie to polecam kupić i spróbować szczególnie, że teraz za jej zakup można wygrać fajne pieniądze www.loteriastaropolanka.pl Smile Ja już próbuję i paragony rejestruję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olkka
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 59

PostWysłany: Wto Sie 10, 2021 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czajnikiem filtrującym się nie spotkałam. Sama używam dzbanka filtrującego, mam Provence z aquaphor i jestem z niego mega zadowolona. Woda jest krystaliczna i smaczna a sam dzbanek pojemny i solidny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowelka
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 73

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W carrefour jest teraz promocja na dzbanki filtrujące Aquaphor są po 6,99 zł https://www.carrefour.pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej według mnie super sprawa, mam i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie stosuję takich sprzętów u siebie w domu, jednak nie widzę w tym osobiście niczego złego.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 14:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 729

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o zwyczajnym zmiękczaczu wody. Są one akurat dostępne w ofercie https://sklep.delta.pomorze.pl/Zmiekczacze-c23 po bardzo atrakcyjnej cenie, to był świetny zakup. Cena w tym wypadku odegrała istotną rolę a w zdrowie warto inwestować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneaf
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 118

PostWysłany: Nie Sty 16, 2022 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak - dzbanek filtrujący jest dobry (mieliśmy dzbanek Aquaphor Prestige -polecam), ale jeszcze lepszy jest filtr podzlewozmywakowy i warto moim zdaniem w niego zainwestować, to duża większa wygoda użytkowania i lepsze oczyszczanie wody. My teraz mamy filtr AQUAPHOR Kryształ H, uzdatniania i zmiękcza on wodę o podwyższonym stopniu twardości https://aquaphorwroclaw.pl/produkty/krysztal-h/ Posiada wkład polipropylenowy wstępnie zatrzymujący cząsteczki o wielkości 5 mikronów, drugi zmiękcza wodę, eliminuje kamień w czajniku, trzeci z kolei zapewnia końcowe czyszczenie jeszcze mniejszych cząstek. Do tego blok węglowy z włóknem jonowymiennym usuwa metale ciężkie. Także jak widzicie filtr kompleksowo działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
słonkoo
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 693

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji możecie zwrócić uwagę na wodę alkaiczną ID'EAU - https://ideau.pl/ , która może jeszcze lepiej nawodnić wasz organizm, jak zwykła woda. Dzięki niej możecie poczuć się dużo lepiej, możecie zyskać energię. A taka woda wpływa korzystnie na różne aspekty naszego organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwek90
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lut 05, 2022 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest filtr do wody pod zlew. Sam zamontowałem sobie takie urządzenie w domu i jestem z niego bardzo zadowolony. W sklepie internetowym https://oxyshop.pl/filtry-do-wody-pod-zlew/ macie dobry wybór dobrej jakości filtrów i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VaderRayden
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 477

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki czujnik filtrujący to jest fajna opcja. Warto się tym zainteresować w moim przekonaniu!!!
________________________________
http://www.sprytnabestia.pl/referaty/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 22, 2022 15:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group