Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowoczesny dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 59, 60, 61  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregorian
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 211

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne i inteligentne rozwiązania zostały stworzone po to, aby ułatwić nam życie. Wychodzę z tego założenia, że warto w nie inwestować właśnie po to, by się przydały. Natomiast jeśli mają to być tylko gadżet to nieeee. My zainwestowaliśmy w inteligentny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w domu. Jak wybieraliśmy drzwi w Aluhaus na https://www.aluhaus.com.pl/akcesoria/ widziałem informacje o bezpiecznych drzwiach. Tutaj mowa o systemach ryglujących oraz możliwości połączenia drzwi ze smartfonem, dzięki czemu gdy nie jesteśmy pewni, czy drzwi zostały zamknięte możemy zrobić to telefonem. Druga sprawa to montaż wideodomofonu. Super sprawa Smile Macie takie rozwiązania u siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lut 28, 2020 18:23    Temat postu:

Powrót do góry
wyszekania
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o kolorowym oświetleniu w domu? W łazience? Podobno sterownik LED RGB IR od Ledovo dobrze się sprawdza przy robieniu takich instalacji, ale nie znam się na tym Sad Może ktoś podpowie, co dokładnie trzeba kupić? Z góry dzięki Wink Znalazłam tutaj ten sterownik, o którym pisałam: https://ledovo.pl/p/74/sterownik-led-rgb-pilot-ir-podczerwien-24-przyciski, dajcie znać czy to to Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takim nowoczesnym domu, warto pomyśleć o stylizacjach nawet wybierając gniazdka. Fajną propozycją są te https://gniazdka.elmar.pl/248-hager-polo-fiorena . Hager Polo oferuje bardzo dobre produkty, wysokiej jakości. Idealne rozwiązanie do ściemniaczy, czujników ruchu itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gregorian napisał:
Nowoczesne i inteligentne rozwiązania zostały stworzone po to, aby ułatwić nam życie. Wychodzę z tego założenia, że warto w nie inwestować właśnie po to, by się przydały. Natomiast jeśli mają to być tylko gadżet to nieeee. My zainwestowaliśmy w inteligentny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w domu. Jak wybieraliśmy drzwi w Aluhaus na https://www.aluhaus.com.pl/akcesoria/ widziałem informacje o bezpiecznych drzwiach. Tutaj mowa o systemach ryglujących oraz możliwości połączenia drzwi ze smartfonem, dzięki czemu gdy nie jesteśmy pewni, czy drzwi zostały zamknięte możemy zrobić to telefonem. Druga sprawa to montaż wideodomofonu. Super sprawa Smile Macie takie rozwiązania u siebie?


Wow jestem w szoku. Fajna sprawa. Mamy katalog Aluhaus w domu, ostatnio oglądaliśmy różne oferty drzwi zewnętrznych. Mój mąż upodobał sobie jeden model z Aluhaus. Muszę mu powiedzieć o tych rozwiązaniach z tym smartfonem i w ogóle. Na pewno będzie chciał przy zamówieniu uwzględnić też te możliwości. Dam znać jak już zamontujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oscarr
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że fotowoltaika staje się coraz bardziej popularna i bardzo dobrze! To naprawdę jest jedno z niewielu całkowicie ekologicznych rozwiązań, a przy tym bardzo oszczędnych. Jeśli decydujecie się na montaż takich instalacji u siebie, to można dostać nawet jakieś dotacje, trzeba się tym zainteresować w lokalnym urzędzie gminy lub starostwie. Jeśli mieszkacie w Krakowie lub okolicach, to polecam zgłosić się do firmy oferującej systemy fotowoltaiczne w Krakowie https://bisolar.pl/, która się kompleksowo zajmuje wdrażaniem systemów fotowoltaicznych. Mają bardzo dobre ceny.

Ostatnio zmieniony przez Oscarr dnia Sro Mar 18, 2020 11:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciri
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 385

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprawdzone domy to polecam zajrzeć na stronę https://chmielowiec.otodom.pl/. Jest tam spory wybór zarówno domów jak i działek, więc znalezienie czegoś odpowiedniego nie będzie stanowiło problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefan33255
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym nowoczesnym domu nie powinno zabraknąć schodów drewnianych.Sam mogę wam polecić firmę http://www.drewdom.com.pl/schody-drewniane która bardzo dobrze montuje takie schody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak.

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystrój mieszkania w męskim stylu to dla mnie nowoczesne wnętrza Very Happy Lubie taki twardy i surowy styl. Dzięki za wszystkie inspiracje, na pewno coś dla siebie znajdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igor444445
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja naprawdę jestem bardzo ciekawy jak taki nowoczesny dom wygląda.Czy on jest bardzo drogi.
_________________
osuszanie budynków łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bazak
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowoczesnym domu nie powinno zabraknąć też takiego elementu jak balustrada. Tarasowa, balkonowa czy okienna. Dobrze wykonana potrafi naprawdę korzystnie wpłynąć na wygląd domu. Według mnie to jest numer jeden. Polecam się skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowelka
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 73

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak dawno temu zainwestowałam w nowy okap do kuchni. Wybrałam model od electrolux z funkcją hob2hood, okap łączy się z płytą kuchenną i włącza się sam jak coś się gotuje, dla mnie ekstra opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 06:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie informacje Smile Jestem w trakcie remontu i poszukuje panele akustyczne z pianki, może ktoś zna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Willingoi
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 12:27    Temat postu: owalne dywany Odpowiedz z cytatem

Jak się zapatrujecie na dywany w domu, ja siedzę i przeglądam różne stylizacje i z takich mniej oczywistych to znalazłam takie owalne dywany https://www.dywany.dywilan.pl/dywany-owalne, czy one się sprawdzą do nowoczesnego domu, czy raczej do bardziej klasycznych wnętrz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz więcej na ten temat wchodząc w tego linka: https://www.lekom.pl/inteligentne-instalacje-elektryczne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 28, 2020 18:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 59, 60, 61  Następny
Strona 23 z 61
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group