Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dotacje unijne
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aedikonte
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 10

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 13:29    Temat postu: dotacje unijne Odpowiedz z cytatem

Wiele się słyszy o dotacjach unijnych na rozpoczęcie własnej działalności. Można dostać na to niezłe pieniądze.
Sam się zastanawiam, czy nie skorzystać, ale nie wiem, czy dam radę. Nie wiem, czy mam na tyle dobry pomysł na biznes, żeby dostać kasę. No i przeraża mnie ta cała biurokracja i te wszystkie pisma, druki, podania kosztorysy. Nie wiem, czy mnie to nie przeraża...
_________________
blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lut 28, 2010 13:29    Temat postu:

Powrót do góry
skimoska
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 14

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo właśnie - wiele sie slyszy, w tym caly problem, a jak przychodzi co do czego to wychodzi z tego wielkie NIC, bo okazuje się, że musza poświadczyc za Ciebie conajmniej dwie osoby z nie lada pensją.

Tak samo 'pomoc w doszkalaniu'. Chodzi tylko o to żeby organizatorzy takich szkoleń zyskali. Tak uważam. Jak chciałam zrobic dodatkowe studia (przekwalifikowanie) to sama za wszystko płacilam i dalam sobie z nimi wszystkimi (urzędnikami naszymi kochanymi) spokój. Znalazłam kierunek aplikacje internetowe na tych studiach magisterskich na WSB w Toruniu i uważam, że po tego typu kierunkach o pracę powinno być nieco łatwiej. Nie musi mi tego tlumaczyc jakiś gość dumnie nazywany 'doradcą zawodowym'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haniatorun
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 13

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2016 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam wątek, bo może ktoś coś słyszał? Aktualnie pracuję tymczasowo przez https://www.gppeople.pl/33,gp-people-agencja-pracy-tymczasowej-w-poznaniu.html ale chciałabym otworzyć własny biznes. I nie wiem jak to jest z tymi dotacjami na ten rok. Co myślicie? Gdzie warto zasiegnąć języka? W Internecie nie umiem nic znaleźć, albo źle szukam Sad Poradźcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopanda
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Gru 2016
Posty: 1
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie sa wymagania aby dostać dotacje na wlasna firme ? Smile
_________________
Nasiona Marihuany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest bardzo ciekawy.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 13:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1256

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszał ktoś o Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkim 2017 ? Jest tam ciekawy program i mają być ważne osobowości. Może warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalina
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 18

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 17:35    Temat postu: swoj biznes? Odpowiedz z cytatem

Gdy juz dostanecie dotacje, na co stawiacie? Jaki biznes? Co jest na czasie? Jak myslicie? Wiele osob doradzilo mi korzystanie z uslug firmy https://www.baseline.pl/. Ale najpierw musze miec pomysl na biznes. Moze sklep, ale jaki? Spozywka to ciezki kawalek chleba. Czekam na rady i opinie o dotacjach. Moze w koncu zdecyduje sie na otworzenie czegos swojego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja słyszałam o Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017 i sama się wybieram. Zaraz wskakuję w samochód. Co Cię najbardziej zainteresowało w programie? Mnie mowa Verheugena.
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest to fajna opcja dla wszystkich przedsiębiorców. Przy czym jednak generalnie jeżeli o dotacje unijne chodzi, jeżeli tylko mamy możliwość skorzystania z nich, warto spróbować swoich sił. Dzięki nim bowiem możemy zainwestować w nowoczesny sprzęt, w przypadku systemów sprężonego powietrza, chociażby sprężarki dostępne w ofercie niemieckiego producenta Almig https://www.almig.pl/ . Cechują się one wysoką jakością i powstają w oparciu o najwyższe standardy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi dotacja i tak na niewiele się zdała i muszę dołożyć ze swoich do firmy. Dlatego ostatnio śledzę oferty kredytów, bo jest ich mnóstwo, a nie chcę się w nic wpakować. Chyba lepiej wyglądają kredyty w tych mniej znanych bankach. Znalazłam fajną porównywarkę ofert https://www.totalmoney.pl/porady/kredyty-gotowkowe Może się wam przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hubilirius
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 07:22    Temat postu: Dotacje Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepsze są dotacje. Jeżeli mamy możliwość to dlaczego by nie dostać dodatkowych pieniędzy. Kredyt to zawsze ostateczność. Szczególnie na początku prowadzenia biznesu gdzie nie jesteśmy pewni powodzenia. O wsparciu inwestycyjnym ostatnio trochę czytałem i najbardziej zainteresował mnie ten wpis - http://www.radca-prawny-czapczynski.pl/wsparcie-inwestycyjne-2018-roku/. Podsyłam może komuś też się przyda. Mi rozwiał wszelkie wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bakerdonald
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 19

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie dotacji, chciałbym otworzyć firmę sprzedającą używane koparki. Ale nie mam pojęcia, czy mam szanse na jakąkolwiek dotację. Czy na firmę w takiej branży dostanę jakieś wsparcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JestemTutaj
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio starałem się o dotacje unijne dla mojej firmy, która zajmuje się budowlanką i udało się! Pieniądze, które przyszły z UE zainwestowałem w zakup nowych koparek gąsienicowych http://www.atlas-poland.pl/katalog/koparki-gasienicowe. Obecnie jestem wiodącym przedsiębiorstwem w okolicy z zakresu budownictwa! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy można otrzymać dotacje na biznes związany z czymś takim, jak maszyny poligraficzne czy raczej nie jest to najlepsza opcja i ciężko się o to starać? Dajcie koniecznie znać, jeśli jesteście na takim etapie lub jeśli myślicie np. o tworzeniu pieczątek zawodowo. Na pewno maszyny poligraficzne w takiej opcji są niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julian33
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 06:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotacje unijne to jest temat bardzo trudny według mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Sie 21, 2018 06:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group