Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Porządne klocki drewniane gdzie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wacek89
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Lis 22, 2020 11:56    Temat postu: Porządne klocki drewniane gdzie? Odpowiedz z cytatem

U kogo dostanę klocki z drewna dobrej jakości i jakieś większe zestawy z których można coś konkretnego zbudować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 22, 2020 11:56    Temat postu:

Powrót do góry
Reliktowa
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mała też najbardziej lubi bawić się drewnianymi klockami, a że skończyła 4 latka to zwykłe powoli przestają jej wystarczać i również rozglądam się za zestawami, z których da się zbudować coś więcej niż tylko proste ustawianki jeden na drugim Smile

Przeglądałam w ostatnich dniach co ciekawego na święta przygotowali w marketach i dyskontach no i najbardziej zaciekawił mnie zestaw drewnianej kuchni z otwieranymi szafeczkami, garnkami, produktami spożywczymi - o to wszystko z drewna. Widziałam też zestawy typowo dla chłopców, a jak chcesz te drewniane zabawki pooglądać to wpisz w wyszukiwarce gazetka lidl zabawki - powinno wyskoczyć Smile
Powrót do góry
węzeł
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nad klocki są dawno passe. Muszę coś innego wymyślić i tak szukam wciąż inspiracji, jednak wydaje mi się, że czas na zestawy kreatywne dla dziewczynek . Może moje dzieciaki po prostu już muszą się uczyć odpowiedzialności i nie tylko. Z chęcią podaruję im coś takiego.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 24, 2020 18:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: