Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Modelowanie sylwetki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 20:26    Temat postu: Modelowanie sylwetki Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje Was modelowanie sylwetki to warto zorientować się, np. tu, jakie urządzenia w tej walce wykorzystywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 03, 2018 20:26    Temat postu:

Powrót do góry
KasiaJarecka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 132

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcemy móc się pochwalić piękną sylwetką, na pewno musimy zadbać zarówno o odpowiednią dietę, jak i sporą dawkę aktywności fizycznej. Przy czym fajne efekty osiągniemy, jeżeli dodatkowo wybierzemy się na zabiegi do http://lespa.pl/oferta-dla-kobiet/zabiegi-na-cialo/ . Możemy tam postawić na kurację przeciw cellulitowi, jak również zabiegi wyszczuplające i bez wątpienia po kilku sesjach zauważymy sporą różnicę chociażby w jędrności skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 93
Skąd: Wisła

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 13:29    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Mnie zawsze ciekawiło jak to wygląda jeśli chodzi o szybkie wyszczuplanie ud i pozbycie się cellulitu. Przed wakacjami postanowiłam,że znajdę jakiś nieinwazyjny zabieg, który mi w tym pomoże bo sama już sobie nie dawałam rady :/ Mój wybór padł na masaż bańką chińską w warszawskim salonie Afrodyta Expert of Beauty. Po kilku zabiegach - chodziłam co drugi dzień przez 3 tygodnie cellulit znikł! No jak dla mnie szok i mega zaskoczenie,że tak szybko poszło. Uda się ładnie wyszczupliły, skóra naprężyła jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Babeczka dnia Nie Wrz 02, 2018 14:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brandex
Antyk
Antyk


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałabym kupić taki pas na brzuch, miałam to kiedyś ale kompletnie nie pamiętam gdzie kupiłam. Chodzę na siłownie i myślę,że taki pas dodatkowo by mi pomógł zrzucić centymetry z brzucha
_________________
hurtownia okularów przeciwsłonecznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
modern
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 114

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrzucic dodatkowych pare kilo to moze rzeczywiscie i pomoze, ale umówmy się - nie wymodeluje Ci sylwetki. Nasze kształty to juz rzecz bardzo indywidualna i tutaj moim zdaniem najbardziej skuteczna metodą sa zabiegi modelujące sylwetkę jak chociazby te https://krakow.dermed.pl/pl/zabiegi/zabiegi-modelujace-sylwetke/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Granus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 601

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz są takie zabiegi modelujące - https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ One nie trwają długo bo raptem niecałe 30 minut a dają świetne efekt. Do tego oczywiście najlepiej stosować dietę i coś tam się ruszać to efekt będzie najlepszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli walczycie z kilogramami i nic nie pomaga to spróbujcie jagód acai https://pastillas-adelgazantes.eu/acai-berry-bayas-milagrosas-que-proceden-de-la-selva-amazonica-y-que-tienen-propiedades-adelgazantes/ . Mi one akurat pomogły, jak się okazuje oprócz zdrowotnych właściwości też pomagają schudnąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez koniecznie trzeba zadbac o dobre nawilzenie swojej skory, jak chcemy, by ona ladnie wygladala i byla w dobrej kondycji. Mozna sobie znalezc dobre naturalne kosmetyki. Pasuje mi krem witaminowy do ciala Hildegard Braukmann. Nim nawilzam sobie swoja skore.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja uważam, że najlepsza jest odpowiednia dieta na płaski brzuch. Na blogu Be Diet Catering znajdziecie wpis, z którego dowiecie się co jeść, aby mieć płaski brzuch: https://bedietcatering.pl/co-jesc-by-miec-plaski-brzuch/. Polecam przeczytać! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A która z Nas nie chciałaby poprawić swojego ciała i wymodelować strategicznych partii typu brzuch czy uda? Ja ufam medycynie estetycznej (ale nie inwazyjnej) i mam sprawdzony zabieg redukujący tkankę tłuszczową: https://klinikakrajewski.pl/technologie/storz-medical/ To technologia fali akustycznej więc bezpiecznej i przyjemnej. A widac efekty - wyraźne zmniejszają się obwody, a skóra jest bardziej napięta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 796

PostWysłany: Sob Lis 07, 2020 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez moją ulubiona firmę cateringową SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/ gdzie będziecie mogli dobrać odpowiednio zbilansowane posiłki na które macie w danym momencie ochotę, czy także diety sokowe które pozwolą odpowiednio oczyścić organizm. Ja w ostatnim czasie korzystałam właśnie z takiej opcji wybierając Dieta 7-dniowa SLIM w której skład wchodzi 35 soków o pojemności 500 ml, 14 butelek wody kokosowej. Pozwala to dostarczyć odpowiedniej dawki witamin i minerałów, a jednocześnie pozbyć się toksyn które przez złą dietę zalegają w naszym organizmie. Życzę zdrówka i coraz lepszego wyglądu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
apko
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 28

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna wykonuje ćwiczenia na oponkę i u mnie przyniosły piorunujący efekt jeśli chodzi o sylwetkę [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sumka
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 105
Skąd: z nieba

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie uzmysłowić,że nie każda z nas walcząca z oponkami na brzuchu ma szansę się jej pozbyć w sposób naturalny,poprzez dietę czy ćwiczenia.W niektórych przypadkach,przy chorobach współistniejących,warto skorzystać z pomocy bariatry https://bariatria.eu/
Może on zaproponować chirurgiczne leczenie otyłości,co z roku na rok,wykonywane jest coraz częściej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 865

PostWysłany: Sro Lut 09, 2022 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie poszukiwań dobrej jakości urządzeń kosmetycznych to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez producenta Manta u którego znajdziecie sporo wydajnych propozycji, jak masażery do twarzy, peeling kawitacyjny, czy też na przykład depilator laserowy IPL TS2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 154

PostWysłany: Czw Lut 10, 2022 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KasiaJarecka napisał:
Jeżeli chcemy móc się pochwalić piękną sylwetką, na pewno musimy zadbać zarówno o odpowiednią dietę, jak i sporą dawkę aktywności fizycznej. Możemy tam postawić na kurację przeciw cellulitowi, jak również zabiegi wyszczuplające i bez wątpienia po kilku sesjach zauważymy sporą różnicę chociażby w jędrności skóry.

Jasne, dieta i ćwiczenia to idealna kombinacja. Jeśli chodzi natomiast o poprawę jędrności skóry i walkę z cellulitem, warto po każdym wysiłku wykonywać masaż rollerem. Poprawia on kondycję naszej skóry, pobudza krążenie, a do tego redukuje jeszcze nadmiar tkanki tłuszczowej. Rollery do masażu to fajna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 10, 2022 15:08    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group