Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gabinet kosmetyczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kobietka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gabinecie kosmetycznym powinny być produkty najwyższej jakości. Na bieżąco uzupełniane Smile lakiery do paznokci, ozdoby, urządzenia ułatwiające prace Smile Znalazłam wysokiej jakości Indigo frezarki w dobrej cenie na https://www.indigogdansk.pl/232-frezarki-do-paznokci-indigo. Koleżanka ma i bardzo sobie chwali Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 05, 2019 10:35    Temat postu:

Powrót do góry
MniejszaNiż
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ten gabinet kosmetyczny https://medilaser.pl/
Robiłam u nich depilację laserową
Jestem bardzo zadowolona i w fajnej cenie
Powrót do góry
shoppinglover
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, jak myślicie, czy praca jako kosmetyczka z dojazdem jest bardziej opłacalna niż praca w salonie stacjonarnym? Ostatnimi czasy coraz więcej stylistek decyduje się na taką formę świadczenia usług. W sumie to całkiem wygodne rozwiązanie dla obu stron - co myślicie? Smile
Powrót do góry
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robicie sobie też szkolenia dla kosmetyczek? Wiem, że jest ich dość dużo i można znaleźć je w Beauty Lux w Warszawie. Prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli na pewno nauczą praktycznych umiejętności. Co myślicie o dodatkowym szkoleniu np. kursie makijażu?
Powrót do góry
Jadwiga123
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie zarządzanie gabinetem kosmetycznym jest bardzo skomplikowanym zadaniem Smile Warto co jakiś czas odnawiać szkolenia, ponieważ techniki się zmieniają Smile znalazłam fajną ofertę szkoleń na stronie http://edukacja.drirenaeris.com/oferta/zarzadzanie-gabinetem-kosmetycznym Smile
Powrót do góry
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
A wiecie może, jak odbudować zniszczone paznokcie? Po zdjęciu hybryd moje paznokcie są strasznie słabe, okropnie się kruszą i rozdwajają Sad Stosowałam już wiele odżywek i preparatów na ich wzmocnienie, lecz nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby, to bardzo proszę o pomoc! Smile
Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jedynie chodzę do gabinetów kosmetyczny po to, żeby bardziej wypielęgnowali mi twarz. Co do innych rzeczy sama sobie maluje paznokcie, czy też robię make up. A teraz nawet planuje popracować nad moimi brwiami. Właśnie znalazłam na stronie https://pl.oriflame.com/products/product?code=32031 cienie do brwi, które mnie zainteresowały. Chyba sobie takie kupię.
Powrót do góry
alessa
Renesans
Renesans

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie muszę się martwić o szkolenia czy jakiekolwiek wsparcie handlowe bo wszystko otrzymuje od firmy, z którą współpracuję. Pewnie znacie Monduniq? Jak dla mnie najlepsi z najlepszych Smile Jednym z moich ulubionych sp;rzętów z ich oferty jest Hifusion https://estetycznie.pl/sponsorowane/622-jak-sprzet-do-salonu-spa-radiofrekwencja-hifu. Daje świetne efekty dzięki czemu zainteresowanie wśród klientów jest całkiem spore Smile
Powrót do góry
otek
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia są bardzo ważne w każdej branży. Bez szkoleń ciężko będzie utrzymać się firmie na rynku.
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia, doświadczenie i pasja to zdecydowanie główne cechy, które powinna posiadać kosmetyczka jak i przedstawiciele innych branż! Obecnie trudno jest znaleźć profesjonalnego kosmetologa... Ja skorzystałam z portalu www.klinikirody.com.pl, który zrzesza sprawdzone i bezpieczne gabinety i jestem bardzo zadowolona!
Powrót do góry
pudelkowa
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś jest z Warszawy i szuka tam dobrego gabinetu urody? Odsyłam na zabiegi do https://jadoreinstytut.com/warszawa/. Fachowa obsługa, bogate pakiety zabiegów na twarz, ciało itd. Na pewno każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Co ważne, ceny usług nie są tak wygórowane, jak w innych salonach tego typu - sprawdźcie same.
Powrót do góry
agataso4
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon https://browspa.pl to miejsce pełne pasji i profesjonalizmu dla kobiet, które lubią, chcą wyglądać naturalnie i pięknie. Specjalizują się w regulacji oraz naturalnej stylizacji brwi metodą nitkowania.
Powrót do góry
czosnekwrg
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabinet kosmetyczny z ktorego to usług korzystam od bardzo dawna to http://www.studiourodywarszawa.com/ . Tam dbają o moją urodę jak nigdzie indziej. Odmłodzona skóra, masaż czy usunięcie laserowych przebarwień - idealny wybór!
Powrót do góry
Nowoczesna20
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ela25 jeśli masz słabe paznokcie to odstaw całą chemię i stosuj naturalne olejki np rycynowy jest dobry a jeśli chcesz żeby przy tym paznokcie były ładne to polecam zestaw do manicure Profi Care - wyczyścisz i wypiłujesz płytkę mechanicznie a nie kosmetykami pełnymi chemii
Powrót do góry
Oana
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie naprawdę dobrego gabinetu kosmetycznego, a jesteście z Rzeszowa lub okolic, to polecam studio urody Gloria Rzeszów - super miejsce, chodzę tam od lat, polecam szczególnie zabiegi energetyczne na twarz i depilację bikini woskiem, w przypadku tej drugiej usługi, to nie ma lepszego miejsca, przynajmniej ja nie znam Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sty 26, 2020 09:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: