Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupno samochodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marinka
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 127

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My długo się zbieraliśmy do zakupu nowego auta, ale stare już ledwo dawało radę. Pojechaliśmy sobie do salonu Klimczak w Częstochowie, mazda ma teraz na prawdę swietny wybór a przy tym mega korzystne oferty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sie 25, 2018 13:54    Temat postu:

Powrót do góry
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie kredytu na samochód i nie wiecie gdzie się udać po niego to zapoznajcie się z ofertą kredytu na samochód oferowaną przez kredyt123 opinie . Oferują nawet do 150 tyś , niskie oprocentowanie oraz mało formalności i szybką decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już decydujecie się na kupno samochodu i na jego ubezpieczenie, to może warto byłoby zainteresować się takimi opcjami, jak zielona karta OC. Wszystko na jej temat znajdziecie sobie na stronie https://paniala.pl/wiedza/zielona-karta-oc/ Dowiecie się również, w jaki sposób ją załatwiać i ile może kosztować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt na auto jest często spotykany w kredytach. Wiele osób je zaciąga, bo przecież ciężko odłożyć na nowe auto. W tym celu warto zerknąć na propozycje na; https://kredyt123.pl . Mają tam kredyt samochodowy na super warunkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz zakup auta poza Polską nie jest niczym dziwnym.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 16:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się najbardziej podobają audi, mercedesy i bmw ale na razie stać mnie na fiata Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że planujesz kupić samochód. A chcesz kupić nowy, czy używany? Czy wszystko zależy od ceny? Myślę, że powinieneś zajrzeć sobie na samochody używane citroen lub też inne na stronie http://www.autopunkt.pl . Sądzę, że ich oferta Ci się naprawdę spodoba, bo jest z czego wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sama się zastanawiam jaki samochód kupić, chociaż mnie się podobają BMW i właśnie znalazłam salon bawaria Motors BMW w Jankach. Jestem umówiona na jazdę próbną, ale może ktos tam kupował ostatnio samochód i wypowie się jak przebiegają załatwienia, formalności itd. Bo jeśli trafie na swój model tam to chciałabym kupic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Wydaje mi się, że najlepiej wziąć auto w ofercie pewnego i sprawdzonego salonu. Widziałam bardzo ciekawą ofertę u Bawaria Motors BMW. Ich oferta jest korzystna, a z tego co się orientowałam - firma jest sprawdzona, gdyż znajomy kupował u nich auto. Wszystko działa idealnie i nie ma do czego się przyczepić Smile Myślę, że każdy przedsiębiorca znajdzie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wiedzieć, że taka decyzja powinna być dobrze przemyślana.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy swoje BMW kupił tutaj http://bmvip.pl/ Jest to idealne miejsce na ludzi którzy cenią sobie komfort z jazdy. Samochody są w bardzo dobrym stanie i wizualnym i technicznym. Z autem kolegi nie dzieje sie nic niepokojacego na pewno warto będzie spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bierzecie autko to pomyślcie od razu o tym, żeby umowę spisać na współwłasność z osobą która ma zniżki na OC. Poczytajcie sobie tutaj https://kioskpolis.pl/wplyw-wspolwlasnosci-samochodu-na-znizki-ubezpieczenia-oc/ jaki to ma znaczący wpływ na wysokość składki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was korzystał z usług brokera samochodowego? Pytam, bo teraz to coraz bardziej popularne, wiele osób sobie chwali takie usługi. Przykładowo, ten broker - https://simplycar.eu/oferta-tanie-samochody-z-salonu/ ma całkiem sensowną ofertę i może, za Nas wyszukać odpowiedni samochód na rynku krajowym albo zagranicznym. Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 258

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy używane auto, ale bardzo je sobie chwalimy. Przede wszystkim możemy w ten sposób zaoszczędzić , ale też nie musimy się aż tak martwić, że ukradną. Jedyne, co musimy zrobić, to wymienić żarówki w ksenonach i wymienić plastik przy jednym reflektorze, ale tym zajmą się już specjaliści z http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi . Nie biorą dużo, więc nie będzie się trzeba męczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno używanego auta jest spoko pod warunkiem, że auto jest sprawne. Ja sie na autach nie znam i niestety przy zakupie trafiłem słabo bo po kilku tyg okazało się, że auto ma uszkodzony komputer i wymiana kosztuje bardzo dużo. Jeśli decydujecie się na zakup auta używanego to polecam sprawdzić auto przed kupnem. Tutaj znajdziecie informacje o usługach firmy Mz cars, która oferuje profesjonalną inspekcję auta. Z takich usług warto skorzystać aby mieć pewność, że kupuje się samochód sprawny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 12, 2018 13:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group