Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Słabe stawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
onek
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie mozna bagatelizowac nawet najmniejszych problemow ze stawami. Moze to sie tylko rozwinac jeszcze bardziej. Najlepiej od razu pomyslec o rehabilitacji, masazu. Tutaj https://rehaexpert.pl/ znajdziecie dobrych rehabilitantow z Krakowa. Warto o takiej pomocy pomyslec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 16, 2018 16:16    Temat postu:

Powrót do góry
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że na wzmocnienie stawów bardzo dobrze działa kwas hialuronowy w tabletkach. Możecie zamówić go na przykład tu: https://byhealth.pl/solgar-kwas-hialuronowy-120mg-30-tabletek. Jest to solgar kwas hialuronowy, w opakowaniu znajduje się 30 tabletek. Świetnie wpływa też na skórę, nadając jej gładki i jędrny wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to znaleźć takie rozwiązanie, które pomoże Wam na stałe zwalczyć te niedogodności.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:20, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyta u ortopedy to w tym wypadku chyba najlepsze rozwiązanie, co myślicie? Polecam zapisać się na wizytę w tym miejscu http://mediwest.pl/ortopeda/ bo wiem, że znajdziecie tam specjalistów, którzy będą wiedzieli, jak Wam pomoc. A chore stawy to niestety bardzo poważna sprawa, bo na pewno bardzo utrudniają chodzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sunlight
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest to raczej kwestia dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności.
_________________
Burzę i odbudowuję świat ze swojego snu,a rano próbuję sobie przypomnieć,jak odbudować siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam że wykonywany w krakowskim salonie May Thai masaż dedykowany seniorom poprawia elastyczność stawów, wzmacnia je i dodatkowo przynosi rozluźnienie całego ciała. Może warto w tym kierunku? W salonie maja tez specjalny masaż dla sportowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłabym ostrożna z samodzielnym dobieraniem zabiegów. Zwłaszcza jeśli nie jest znana przyczyna problemu. Podstawą jest dobra diagnoza, tylko wówczas można podjąć skuteczne leczenie. I nie ważne czy jest to ból łokcia, kostki czy kręgosłupa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karon
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 23

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam od dawna problemy ze zgrzytaniem i strzelaniem stawów, czasami mi tak chrupnie, że się sama przestraszę i sprawdzam, czy czasem coś mi się ze stawem nie stało. Nie są to normalnie bóle, niemniej uczucie jest bardzo nieprzyjemne. Lekarze mi mówili, że to wina zbyt małej ilości kolagenu, więc teraz smaruję wszystkie stawy kremami z kolagenem oraz piję odżywkę z kolagenem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka87
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 45

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udać się z tym problemem do jakiegoś specjalisty. Odpowiednia rehabilitacja może zdziałać cuda. W skrajnych przypadkach można sięgać po rozwiązania stabilizujące prace stawów. W końcu nie bez powody poszkodowani w wypadkach noszą takie https://www.orteo.pl/ortezy-tulowia/kolnierz-ortopedyczny-typ-schantza-c1 kołnierze, które stabilizują kręgosłup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oska
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 16

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 12:06    Temat postu: stawy Odpowiedz z cytatem

Na bolące stawy mogę polecić preparat stopból https://stopbol.pl/ który działa zarówno na bóle mięśni, stawów, jak i na trudno gojące się rany. Szczerze mogę polecić, gdyż moja mama stosowała go nawet na reumatoidalne zapalenie stawów i jej stan znacznie się poprawił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek299
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 37

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio wróciłem ze szpitala po urazie i szukałem dobrego sprzętu do rehabilitacji, sprawdź tu http://rehabeat.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubbles
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że ze względu na genetykę mam mniej kolagenu w stawach i trochę się obawiam, jak to będzie wyglądać, gdy będę już w podeszłym wieku. Na razie testuję różne odżywki dla sportowców z dużą zawartością kolagenu i w razie potrzeby używam maści z kolagenem na kolana i łokcie. Niestety, nie można zbyt wiele zrobić samodzielnie w tej materii Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może być takie zwyrodnienie stawów, konsultowałaś te dolegliwość z swoim lekarzem, lub z jakimkolwiek lekarzem? Teraz jest wiele sposób na uleczenie tego bólu np poprzez komórki macierzyste. Nie wiem czy wiedzieliście, że taka opcja istnieje, możecie zapytać o szczegóły w klinice http://medicalaser.pl/ , według mnie to bardzo ciekawa technologa, która zadba o nasze zdrowie, tylko trzeba zdecydować się na zabieg.

Ostatnio zmieniony przez kika dnia Sro Lis 28, 2018 13:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 218

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ból stawow jest okropny

Ostatnio zmieniony przez mczay dnia Sro Lis 28, 2018 11:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bol stawow jest bardzo nieprzyjemny, wiec warto sprobowac znalezc sprawdzone sposoby na pozbycie sie bolu. Moga nam pomagac masci i zele konopne https://konopmed.pl/ Takie bez problemu teraz kupimy a maja one silne dzialanie i wielu osobom juz pomogly chociazby w bolach stawow. Chyba sama po nie siegne przy najblizszej kontuzji. Uzywacie takich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 08, 2018 23:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group