Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Diety
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 12:51    Temat postu: Diety Odpowiedz z cytatem

stosowałyscie jakies diety? A może jestescie wlasnie na diecie?
Prawde powiedziwaszy ja wyznaje zasade, ze najlepszą dietą jest taka gdzie je się zdecydowanie mniej, a cwiczy:P tylko szczerze, to strasznie ciezko jest sie zmobilizowac do jednego i drugiego... a bikini lezy w szafie;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Lip 06, 2007 12:51    Temat postu:

Powrót do góry
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ten problem, a mianowicie już genetycznie mam tendencje do tycia, no i niestety mam niesamowitą i niestety czasem niepohamowaną słabość do słodyczy:) U mnie dużym błędem jest to że jem dość póżno, mam wrażenie że jakbym skutecznie wyeliminowała te pozne posiłki, to wiele by to dało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nobiera
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy lepiej może udać się do dietetyka? nie za bardzo znam się na dietach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uma
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej Smile dietetyk to bardzo dobry pomysł, tutaj masz opis jak wygląda taka wizyta http://obk.pl/wizyta-u-dietetyka-oddaj-sie-w-rece-fachowcow/ ja miałam zrobioną całą analizę masy ciała i dokładnie wiedziałam ile mam w organizmie wody, tłuszczu, mięśni. Teraz juz nie pamiętam, ale myślę, że warto się udać niz kombinowac na własną rękę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A testował ktoś z Was dietę Diamondów? Czytałem o niej na http://terazdieta.pl/przykladowe-7-dni-dieta-diamondow/. Brzmi ciekawie i może po wakacjach się na nią skuszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juro342
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 05:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy jaka to jest dieta

_____________________
http://taniaapteka.wroclaw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezlym pomyslem na diete, moze byc dieta pudełkowa. Fakt, kosztuje pozornie duzo, ale tak naprawde - nie jest to duzy koszt. Dostajemy gotowe posilki, juz przyrzadzone, z dowozem do domu czy pracy - to takze przeciez kosztuje, prawda? A oszczedzamy nasz cenny czas. Firma Nutridieta ma rozne oferty diet - w zaleznosci od zapotrzebowania, spojrzcie sami: https://nutridieta.pl/bielsko-biala-catering-dietetyczny-dieta-pudelkowa-w-bielsko-bialej/ - moze akurat ta forma diety bedzie dla Was odpowiednia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no jak się chce schudnąc to chyba bez diety ani rusz. Ja bardzo chciałabym zrzucić nadprogramowe kilogramy ale jak narazie cięzko mi idzie. Póki co ćwicze z YT (na kanale odchudzanie primavera). Jakieś efekty juz widać chociaż wiadomo, że do pełni szczęscia długa droga. Zastanawiam się także nad oferowanymi w Primaverze w Jastrzębiej Górze wczasami odchudzającymi. Opis pakietu odchudzającego wygląda zachęcająco https://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/wczasy-odchudzajace-nad-morzem.html . Korzystała któraś z Was z takich wczasów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modern
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 114

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no diet to jest multum... mozna swobodnie przebierac ile sie chce. ja od wrzesnia jestem na tej http://obk.pl/niskotluszczowa-dieta-wegetarianska-dr-ornisha-zasady-efekty-i-przykladowe-jadlospisy/ podstawa to oczywiscie produkt, wiec zanim cokolwiek kupie to musze przemyslec do czego wykorzystam no i sklad! naprawde ucze sie czytac etykiety! sama dieta przynosi fajny efekt bo raz ze schudlam oczywiscie a dwa ze czuje sie swietnie - oczyszczona i gotowa na nowe wyzwania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na naszym rynku wybór diet jest naprawdę bardzo duży. Przy czym jednak zanim jeszcze zdecydujemy się na jakąś konkretną, warto skorzystać z pomocy specjalistów w takim miejscu jak chociażby Dietosfera https://dietosfera.pl/dieta-on-line/ . Dzięki temu możemy mieć pewność, że będziemy chudnąć zdrowo, a przede wszystkim skutecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kumdo
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 6
Skąd: Firlus

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobór diety to nie jest takie oczywiste zadanie. Niestety w wielu sytuacjach samodzielnie dobrana dieta, może się dla nas źle skończyć a nawet odbić niekorzystnie na samym zdrowiu. Pewnie, iż dieta powinna być optymalnie dostosowana pod kątem potrzeb jakie generuje nasz organizm. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności zwracajmy uwagę na ten fakt, dieta ma być zdrowa i bezpieczna w stosowaniu.
_________________
Różne rzeczy wysypały jej się z serca, jak przedmioty z dziurawego worka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina077
Barok
Barok


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 76

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie tak naprawdę największym problemem jest ograniczenie słodyczy i zmuszenie się do ćwiczeń fizycznych. Od jakiegoś czasu staram się trzymać ścisło jakiejś diety ale różnie to wychodzi Smile Na szczęście zawsze jeszcze można sobie troszkę dopomóc tabletkami na odchudzanie (http://asdieta.pl/tabletki-na-odchudzanie/). Dzięki temu można ułatwić i przyspieszyć ten proces. Tylko oczywiście trzeba dokładnie sprawdzić jaki jest skład danych tabletek i czy nie są one niebezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U osób z dużą nadwagą czy wręcz otyłością żadne diety nie pomogą. W takich trudnych przypadkach pomocne mogę być metody chirurgiczne. Jest wiele takich metod, np. jak tutaj https://odchudzanie.medicover.pl/chirurgiczne-leczenie-otylosci/chirurgiczne-leczenie-otylosci-opaska-zoladkowa/ opaska żołądkowa, balon żołądkowy czy by pass żołądka. Jeśli ktoś ma tego typu problemy to warto skonsultować się z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wieniawka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 630

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie stosuję żadnej rygorystycznej diety. Jem to na co mam ochotę, po prostu wybieram znacznie zdrowsze produkty. W mojej diecie są warzywa i owoce, a także bardzo dużo orzechów. Jem je praktycznie codziennie, w szczególności lubię Orzechy ziemne prażone bez soli . Nie wiem czy wiecie, ale orzechy mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isonko
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w kultywowaniu zdrowej diety bardzo pomógł zakup wyciskarki do soków Muke. Teraz często przygotowuję sobie świeże soki z owoców i warzyw, które mają mnóstwo witamin i dostarczają wielu substancji odżywczych! Wcześniej się tym nie interesowałam, ale soki z takich wyciskarek są znacznie zdrowsze i tańsze niż te kupne a nawet te z sokowirówek, bo wyciskane owoce nie tracą wartości odżywczych i nie ulegają utlenianiu. A przy tym są bardzo smaczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 25, 2018 13:52    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group